5 آلت کوین برتر به انتخاب صرافی ارز دیجیتال بایننس


صرافی ارز دیجیتال بایننس 5 آلت کوین برتر در هفته‌ی اخیر با بالاترین سوددهی را معرفی کرده و تحلیلی از آینده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین ارائه داده است.

صرافی ارز دیجیتال بایننس به بررسی وضعیت کنونی بازار ارزهای دیجیتال پرداخته است. این صرافی پیشرو می‌گوید که سرمایه‌گذاران بزرگ بیت کوین – BTC در انتظار حرکت عظیمی از سوی این رمز ارز هستند، اما سؤالی که هنوز بی‌پاسخ مانده این است که آیا بیت کوین اوج خواهد گرفت یا قیمت آن سقوط می‌کند؟

در بررسی صرافی بایننس آمده است:

دامنه باریک محدوده قیمتی منجر به پایین راندن نوسانات 30 روزه بیت کوین به کمترین میزان خود از اکتبر 2019 شده است و این امر نشان دهنده‌ی عدم تمایلات جهت‌دار خواهد بود.

مشاهدات قبلی و الگوهای تاریخی نشان می‌دهد که کاهش نوسانات قیمت، اغلب پیش از یک جهش رخ می‌دهد که در نهایت منجر به صعود یا سقوط ناگهانی قیمت خواهد شد. از این گذشته، کاهش نوسانات می‌تواند با افزایش استراتژی هولدینگ (حفظ و نگهداری از ارزها) همراه شود، چراکه تریدرها انگیزنه‌ای برای فروش بیت کوین های خود نخواهند داشت. ما همچنین در ماه ژوئن شاهد رشد قراردادهای تسویه نشده بودیم که نشان می‌دهد معامله‌گران برای یک حرکت بزرگ آماده شده‌اند.

بایننس می‌گوید تحلیل و بررسی عملکرد کلی بازار ارز دیجیتال در ماه ژوئن نتایج مختلطی را به همراه داشته که منجر به معرفی 5 آلت کوین برتر شده است.

5 آلت کوین برتر با بیشترین سوددهی

در این گزارش آمده است:

به طور کلی بازار رمزارزها عملکرد مختلطی در ماه ژوئن داشته است. اکثر ارزهای دیجیتال با ارزش بازار زیاد بازدهی منفی را ثبت کرده‌اند، در حالی که ارزهای مجازی با ارزش بازار متوسط و کم همچون چین لینک – LINK، کاردانو – Cardano، بت – BAT، وی چین – VET و آی او اس تی – IOST بازدهی مناسبی داشته‌اند. به طور خاص، وی چین ماه فوق‌العاده‌ای را با سوددهی بیش از 40 درصدی در ماه ژوئن تجربه کرده است.

صرافی بایننس همچنین برای ماه پیش رو نیز می‌گوید که حجم معاملات بیت کوین و سطح حمایت 9،300 دلاری، دو معیاری هستند که باید آن‌ها را در نظر گرفت:

اگر بیت کوین در سطح کلیدی 9،300 دلار بماند، این جایگاه مستحکمی برای تلاش مجدد و رسیدن به 10،000 دلار است. با این حال، احتمالا با توجه به تلاش‌های شکست خورده‌ی پیشین، فشار فروش در مسیر 10،000 دلار زیاد خواهد بود.

بنابراین، بیت کوین برای پیشرفت باید حجم قابل توجهی را به دست آورد و در صورت موفقیت، این اتفاق نشانه‌ی مثبتی برای ادامه‌ی مسیر در هفته‌ی جاری خواهد بود.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)