تحلیل قیمت کاردانو ، بیت کوین کش و بیت کوین اس وی


پس از افت دو روز پیش بازار، اکنون قیمت‌ها به یک ثبات نسبی رسیده‌اند. در این مطلب به تحلیل قیمت کاردانو “ADA”، بیت کوین کش “BCH” و بیت کوین اس وی “BSV” می‌پردازیم.

تحلیل قیمت کاردانو در جفت معاملاتی ADAUSD

کاردانو شاهد رشد خوبی در چند روز گذشته بوده است. اما فروشندگان به خوبی در حال دفاع از سطح مقاومتی 4.6 سنت هستند. میانگین متحرک 200 روزه هم اندکی بالاتر از این سطح قرار دارد که می‌تواند بر قدرت مقاومت این سطح بیفزاید. اگر خریداران بتوانند این سطح مقاومتی را از پیش رو بردارند، شاهد آغاز موج صعودی جدیدی در کاردانو خواهیم بود.

تحلیل قیمت کاردانو

در صورت شکسته شدن مقاومت 4.6 سنتی، احتمال رشد تا سطح 5.6 سنتی بسیار بالاست. در این حالت حد ضرر می‌تواند زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه که روی 3.9 سنت است قرار بگیرد.

تحلیل قیمت بیت کوین کش در جفت معاملاتی BCHUSD

بیت کوین کش توانست در روز 17 ژانویه به بالای مقاومت 360 دلاری برسد. مجددا در روز 18 ژانویه شاهد رشد قیمت بودیم اما خریداران نتوانستند قیمت را تا هدف 423 دلاری بالا ببرند و در نهایت قیمت افت کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین کش

اکنون اگر خریداران بتوانند مجددا قیمت را تا بالای 360 دلار ببرند، احتمال لمس مجدد سطح 403 دلاری و همچنین هدف 423 دلاری وجود دارد. در سمت مقابل اگر قیمت سطح حمایتی 306 دلاری را بشکند، احتمال افت قیمت تا محدوده 270 دلاری بالا است.

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی در جفت معاملاتی BSVUSD

چارت قیمت بیت کوین اس وی تقریبا شبیه بیت کوین کش اما متفاوت با کاردانو است. بیت کوین اس وی اکنون تقریبا روی 300 دلار معامله می‌شود. این در حالی است که طی یک ماه گذشته شاهد بازه معاملاتی 100 دلار تا 450 دلار بوده‌ایم.

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی

انتظار می‌رود که قیمت تا 335 دلار بالا بیاید و سپس شاهد افت قیمت از آن سطح باشیم. پس از افت قیمت و تثبیت، احتمالا شاهد یک رالی صعودی دیگر خواهیم بود.

اما اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه یعنی 214 دلار برسد، این تحلیل نامعتبر است و در آن حالت بیت کوین اس وی وارد روند نزولی شده است.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت کاردانو ، بیت کوین کش و بیت کوین ا‌س وی است و تصمیم به خرید یا فروش بر عهده معامله‌گران عزیز است.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)