بر اساس نتایج نظرسنجی ماه آوریل بانک آمریکا، بیت کوین حباب است


بر اساس نتایج نظرسنجی بانک آمریکا (Bank of America) در ماه آوریل، به نظر 74 درصد از مدیران صندوق‌های مالی، بیت کوین وارد حباب شده است.

نتایج تحقیق بنک آو آمریکا نشان می‌دهد که به اعتقاد 74 درصد از مدیران صندوق‌های مالی، بیت کوین وارد حباب شده است.

تنها 16 درصد از شرکت کنندگان نظر متفاوتی دارند و 10 درصد باقی مانده نیز پاسخی برای سوال «آیا بیت کوین حساب است؟» نداشته‌اند. نکته جالب توجه این است که علی‌رغم رشد پیوسته شاخص S&P 500 و رسیدن به 4,000 واحد برای اولین بار در چهارم آوریل (15 فروردین)، تنها 7 درصد از سرمایه‌گذاران شرکت کننده در این نظرسنجی معتقدند که بازار سهام ایالات متحده درون حباب قرار دارد.

بر اساس گزارشات، بنک آو آمریکا با انتشار گزارشی به بررسی حفره‌های موجود در ادعای ذخیره ارزش بیت کوین پرداخته و این رمز ارز را صرفا به یک ابزار برای سفته‌بازی و سوداگری تشبیه کرده بود.

بیت کوین مادر حباب هاست

مایکل هارتنت (Michael Hartnett)، استراتژیست مالی ارشد بانک آمریکا، در اوایل ژانویه بیت کوین را پس از شکست سقف 40،000 دلاری برای اولین بار در تاریخ، به «مادر تمام حباب ها» تشبیه کرده بود. اوایل بامداد امروز، بیت کوین توانست پیش از عرضه سهام صرافی کوین بیس، رکورد تاریخی جدیدی روی 63,275 دلار ثبت کند. این ارز دیجیتال بیش از 800 درصد از ماه آوریل سال گذشته تا کنون رشد داشته است.

بیشتر بخوانید: قیمت مرجع سهام صرافی کوین بیس 250 دلار در هر سهم تعیین شد

منبع: U.Todayثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)