تحلیل قیمت بیت کوین کش ، بیت کوین اس وی و ایاس


رشد روز گذاشته آلت کوین ها خصوصا قیمت بیت کوین کش ، بیت کوین اس وی و ایاس باعث به وجود آمدن این سوال شد که آیا رشد کل بازار آغاز شده است؟

پس از رشد روز گذشته برخی از آلت کوین ها، در این مطلب به ارائه تحلیل قیمت ارزهای ایاس (EOS)، بیت کوین کش (BCH) و بیت کوین اس وی (BSV) که توسط U.Today منتشر شده است، می‌پردازیم.

تحلیل قیمت ایاس در نماد EOSUSD

ایاس جزء پرسودترین آلت کوین های روز گذشته بود و توانست سودی معادل 8.15 درصد را تولید نماید.

تحلیل قیمت آلت کوین ایاس

بر اساس چارت بالا، ایاس اکنون به سقف باند بولینگر خود رسیده است. ممکن است رشد فعلی تا 3.05 دلار که دقیقا مرز باند بولینگر است ادامه یابد،. اما از آن نقطه، احتمال ریزش قیمت تا 2.9 دلار بسیار محتمل است.

کندل‎های شکل گرفته روی سقف باند بولینگر دارای سایه زیادی هستند. این به معنای فشار فروشندگان است که این می‌تواند باعث تقویت سناریوی نزولی گردد.

تحلیل قیمت بیت کوین کش در نماد BCHUSD

بیت کوین کش از ابتدای سال 2020 رشد خارق‌العاده‌ای را ثبت کرده است. بر این اساس، این ارز موفق شده است از قیمت 205 دلاری در آغاز سال، اکنون به قیمت 265 دلار برسد. چیزی حدود 30 درصد رشد ظرف 12 روز.

تحلیل قیمت آلت کوین بیت کوین کش

از منظر تحلیل تکنیکال درست است که بیت‌کوین کش توانست قیمت 280 دلاری را در معاملات دیروز ثبت نماید، اما همانند ایاس هنوز زود است که بگوییم روند نزولی بلند مدت این ارز به اتمام رسیده است. نکته حائز اهمیت، عدم ثبت حجم بالای معاملات در چند هفته گذشته است. این نشانه حاکی از احتمال وقوع پامپ در این ارز است، بدان معنا که احتمال ریزش قیمت در ادامه معاملات وجود دارد. نزدیک‌ترین حمایت به سطح فعلی، سطح 245 دلار است.

تحلیل قیمت بیت‌کوین اس وی در نماد BSVUSD

بیت کوین اس وی پرسودترین ارز دیجیتال در معاملات روز گذشته بود. طی معاملات روز گذشته، این هاردفورک حتی موفق به رشد تا 50 درصد بالاتر از قیمت دو روز پیش شد.

تحلیل قیمت آلت کوین بیت کوین اس وی

از نظر شکل نمودار، چارت بیت‌کوین اس وی بسیار شبیه به چارت بیت کوین کش است، از این نظر که همانند بیت کوین کش و ایاس ، نمی‌توان بر اساس رشد اخیر این ارز مدعی آغاز روند صعودی شد. با بکارگیری سطوح فیبوناچی، به نظر می‌رسد که بیت کوین اس وی نیاز به اصلاح قیمت تا سطح 139 دلاری دارد. این سناریو ممکن است ظرف روزهای آینده صورت پذیرد.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)