پامپ 15 درصدی بیت کوین کش؛ آیا موج صعودی ادامه دارد؟


پس از انتشار اخبار مربوط به پذیرش بیت کوین کش توسط BitPay، قیمت این ارز دیجیتال 11 درصد پامپ شد.

چهارمین ارز دیجیتال برتر بازار “بیت کوین کش”، روز گذشته به یک باره با یک رشد 15 درصدی به قیمت 450 دلار رسید. بسیاری از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال در فضای توئیتر ضمن انتشار تحلیل‌های گوناگون، از رشد این ارز شگفت زده شدند.

موج صعودی بیت کوین کش ادامه خواهد یافت

تحلیل‌گر نام‌آشنای فضای توئیتر @Crypto_rand با انتشار یک توئیت مدعی شد که بیت کوین کش به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. وی پیش از شروع موج صعودی دیروز نیز بارها با انتشار توئیت‌های مختلف مدعی شده بود که به زودی شاهد موج صعودی جدیدی در قیمت بیت کوین کش خواهیم بود.

در حال حاضر شاهد افزایش قیمت‌ آلت‌کوین‌های زیادی در بازار هستیم. بسیاری بر این باورند که فصل آلت کوین ها ادامه دارد. تاکنون ارزهای مختلفی مانند ریپل، ایاس، لیسک، بیت کوین کش، کاردانو و … پامپ شده اند. البته برخی از تحلیل‌گران بازار معتقدند که به زودی شاهد انتشار اخبار منفی خواهیم بود که منجر به ریزش بازار و در نتیجه خرید توسط نهنگ‌ها و بازیگران بزرگ بازار در قیمت‌های پایین‌تر خواهیم بود.

سرویس پرداختی BitPay در روز سه شنبه با انتشار خبری در توئیتر خود نوشت:

این سرویس اکنون از انتقال‌های داخلی کیف پول ها و صرافی‌ها برای بیت کوین و بیت کوین کش پشتیبانی می‌کند.

انتشار همین خبر کافی بود که شاهد رشد 15 درصدی قیمت بیت کوین کش از 390 دلار به 450 دلار باشیم. البته به لحاظ تکنیکالی نیز بیت کوین کش در وضعیت بسیار مناسبی قرار داشت که تحلیل آن در کانال سیگنال‌های ایران کریپتوکارنسی منتشر شده بود:

قیمت بیت کوین کش

همانطور که مشخص است، خط روند صعودی در چارت بیت کوین کش وجود دارد که تا زمانی که قیمت‌‌‌‌‌‌‌ بالای این خط باشد، روند صعودی این آلت کوین ادامه خواهد داشت.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)