تحلیل قیمت بیت کوین کش؛ دوشنبه 19 خرداد 99


تحلیل قیمت بیت کوین کش 19 خرداد 99 حاکی از آن است که با توجه به اندیکاتورهای تکنیکال این ارز دیجیتال در انتظار صعود و شکست مقاومت 261.9 و 266.5 دلاری است.

تحلیل قیمت بیت کوین کش نشان می‌دهد پس از آنکه این آلت کوین بازار مقاومت روانی خود را شکست، در زمان نگارش این مقاله برابر با 19 خرداد 99 توانست به قیمت 255 دلار برسد. پیش از این خریداران ارز دیجیتال بیتکوین کش در تلاش بودند تا مقاومت 260 دلاری را بشکنند. اما در حال حاضر شاهد معکوس شدن روند هستیم که سیگنال صعودی شدن بازار در کوتاه مدت را از خود صادر کرده است.

تحلیل چارت‌های قیمت بیت کوین کش 19 خرداد 99

نمودار یک ساعته قیمت بیت کوین کش
نمودار یک ساعته قیمت بیت کوین کش

ارز BCH تا کنون روند صعودی پایداری را داشته است. علی ایحال، آخرین پولبک قیمت باعث شد کندل‌های بیت کوین کش درون یک کانال نزولی قرار بگیرند. تکمیل این الگو باعث صعودی شدن روند خواهد شد.

شکست سقف این کانال نیز توسط میانگین متحرک روزانه حمایت می‌شود. میانگین متحرک نمایی 50 روزه (به رنگ صورتی) و میانگین متحرک نمایی 100 روزه (به رنگ آبی) در تاریخ 31 مارس برابر با 12 فروردین 99، یک تقاطع نزولی را ایجاد کردند. اما اخیرا این دو میانگین متحرک با نزدیک شدن به یکدیگر از صعودی شدن روند خبر داده‌اند.

نمودار یک ساعته قیمت بیت کوین کش
نمودار یک ساعته قیمت بیت کوین کش

 

تحلیل اندیکاتورها و سطوح تکنیکال قیمت بیت کوین کش 19 خرداد 99

یکی دیگر از اندیکاتورهایی که از صعودی شدن روند قیمت بیت کوین کش خبر می‌دهد، اندیکاتور مک دی است. با توجه به نمودار بالا، در حال حاضر خط سیگنال زیر اندیکتور MACD قرار دارد که خود یک سیگنال صعودی است.

همبستگی بیت کوین کش و بیت کوین
همبستگی بیت کوین کش و بیت کوین

بنابراین تشکیل کانال نزولی، میانگین‌های متحرک و اندیکاتور مک دی،  همگی از صعود قیمت بیت کوین کش خبر می‌دهند که می‌تواند این ارز دیجیتال را به قیمت 261.9 و 266.5 دلار برساند. حمایت‌های این آلت کوین نیز در سطوح 248.9 و 242 دلار هستند.

بر اساس داده‌های Coin Metrics، ضریب همبستگی بیت کوین و بیت کوی کش برابر با 0.849 است. این رقم از ماه دسامبر سال 2019 (آذر و دی سال 98) در حال افزایش بوده و در تاریخ 4 دسامبر (13 آذر) به اوج خود برابر با 0.883 رسید. اگر روند صعودی بیت کوین حفظ شود و بتواند یک جهش قیمت دیگر داشته باشد، بیت کوین کش نیز می‌تواند سطوحی را که به عنوان مقاومت عمل میکردند، بشکند.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)