معرفی بهترین کیف پول های بیت کوین کش – BCH در سال 2020


بهترین کیف پول برای نگهداری ارز دیجیتال بیت کوین کش – BCH کدام است؟ در این مقاله 10 تا از بهترین والت های Bitcoin Cash را معرفی می‌کنیم.

بیت کوین کش یا همان BCH یکی از معتبر ترین ارزهای دیحیتال است و کیف پول های سخت افزاری یا سرد و کیف پول گرم یا نرم افزاری زیادی از بیت کوین کش پشتیبانی می کند که در ادامه 10 کیف پول برتر این ارز معرفی شده است.

در تاریخ 1 آگوست 2017، شبکه بیت کوین با478559 بلاک، به بیت کوین کش هارد فورک شده است.

این هارد فورک  در حال حاضر بیت کوین کش را به وجود آورده است که تا این زمان هر واحد آن 330 دلار ارزش دارد و طبق گزارش CoinMarketCap چهارمین ارز دیجیتال ارزشمند است.

بیتکوین کش برای تمام بیت کوینرهایی که مقداری بیت کوین دارند و نیز کلید های خصوصی خود را تحت نظر فورک نگه داری می کنند، رایگان است.

در حال حاضر، بعد از فورک، بیت کوینر هایی می توانند به سادگی از کلید های خصوصی بیت کوین خود به منظور نگهداری از بیت کوین کش های خود در کیف پول های پشتیبانی بیت کوین کش استفاده کنند.

برای مثال، اگر شما یک بیت کوین داشته باشید، بعد از اسپلیت/فورک، شما یک بیت کوین و یک بیت کوین کش دارید؛ به عبارت دیگر دارایی های کوین های شما دو برابر شده است زیرا هر دو  عدد کوین شما کلید های خصوصی مشابه دارند.

در حال حاضرهمه چیز را کنار بگذاریم و ببینیم که چه والت هایی از بیت کوین پشتیبانی می کند؟چون ممکن است بسیاری از افراد به دنبال مبادله ی بیت کوین کش های خود باشند.

در اینجا  تعداد محدودی از والت ها و صرافی هایی که از بیتکوین کش پشتیبانی می کنند را معرفی می کنیم.

10 تا از بهترین کیف پول های بیت کوین کش

1.لجر نانو اس (کیف پول سخت افزاری)

کیف پول سخت افزاری

اگر شما یک لجر نانو اس داشته باشید، پس نیازی ندارید که برای نگهداری از بیتکوین کش کاری انجام دهید دارندگان لجرنانو اس آبی، نانو و HW نیاز است که فقط چیزهای کمی را به روز رسانی کنند تا به bch خود دسترسی داشته باشند.

2.ترزور(والت سخت افزاری)

والت سخت افزاری ترزور

ترزور به طور رسمی به عنوان پشتیبان بیت کوین کش اعلام شده است.در تاریخ 1 آگوست راهنمای مرحله به مرحله ی استفاده از این والت سخت افزاری برای نگهداری از بیتکوین کش منتشر شده است.

به روز رسانی: بعد از مدتی، ترزور پشتیبانی خود از بیتکوین کش را طبق شواهدی که از یادداشت های منتشر شده در وبلاگ خودشان مشاهده شده، گرفته است.این یادداشت می گوید: تا خبر بعدی ولت ترزور پشتیبانی خود از کیف پول بیت کوین کش را پس گرفته است.

3. Coinomi (کیف پول موبایلی)

کیف پول کوینومی

 کیف پول کوینومی سبک و HD با قابلیت پشتیبانی از چندین کوین و نیز آلت کوین است. این والت به شما اجازه ی کنترل کلید های خصوصی را می دهد و از یک مقدار ماکسیمم ارز دیجیتال که الان در بازار است پشتیبانی می کند. آن ها به طور رسمی یک پست درباره ی پشتبیبانی از بیت کوین کش و نحوه ی دسترسی به آن را در وبلاگ خود گذاشتند.

کیف پول کوینومی در حال حاضر دارای نسخه های وب ، اندروید و ios می باشد.

4.الکترون کش (کیف پول دسکتاپ و موبایل)

کیف پول بیتکوین کش

الکترون کش فورک کیف پول اصلی بیت کوین، الکتروم است.این کیف پول به شما اجازه ی تهیه ی یک نسخه ی پشتیبان از طریق عبارت یادآور، مثل یک کیف پول HD را به شما می دهد.

این یک کیف والت سبک است که به شما اجازه ی دانلود نسخه ی کامل بیت کوین کش را نمی دهد. این کیف پول برای ویندوز، مک، لینوکس  و همچنین اندروید در دسترس است.

5.جکس(کیف پول موبایل و دسکتاپ)

والت بیت کوین کش

جکس یکی دیگر از والت های محبوب HD با قابلیت پشتیبانی از چند ارز دیجیتال است که به شما اجازه ی کنترل کلید های خصوصی را می دهد. آن ها پیش از فورک، جکس را که کاربران آن لازم نیست برای دسترسی به بیت کوین کش کار خاصی انجام دهند را معرفی کردند.

تیم جکس تصمیم گرفته اند که روی یکپارچگی کامل بیتکوین کش در اپلیکیشن های جکس کار کنند و وقتی که یکپارچگی آن کامل شد، کاربران آن توانایی دسترسی به بیتکوین کش را همراه با به روز رسانی نرم افزار دارند.

بنابراین، آن ها به طور واضح توضیح دادند که:

به دلیل این که کاربران جکس همیشه کنترل کلید های خصوصی خود را دارند، تطابق بیت کوین کش در کیف پول جکس شما، امن خواهد بود.

بنابراین، لطفا بدانید که شما توانایی دسترسی/فرستادن/دریافت ارز bch خود را تا زمانی که یکپارچگی صورت بگیرد را، ندارید.

BTC.com.6(کیف پول تحت وب و موبایل)

والت bch

BTC.com یک کیف پول محبوب بیت کوین تحت موبایل و تحت وب است. اگر شما علاقه به دسترسی به یک ولت تحت وب دارید که کلید های خصوصی شما را نداشته باشد، این کیف پول مناسب شماست . طبق این پست شما توانایی دسترسی به بیتکوین کش را دارید.

همنچنین آن ها توضیح می دهند که:

اگر این فورک موفق باشد، بین بیت کوین های شما و بیتکوین کش های ذخیره شده در کیف پول BTC.com  هم ارزی برقرار می شود.

در حال حاضر این ابزار تنها در وبسایت قابل دسترس است اما به زودی نسخه های اندروید و ios آن قابل دسترسی خواهد بود.

7.کلاینت بیت کوین کش BU (کیف پول دسکتاپ)

نسخه بیتکوین کش نا محدود بیت کوین با ویرایش 1.1.0.0  روانه ی بازار شده است تا از بیتکوین کش پشتیبانی کند. این نسخه توسط توسعه دهندگان بیت کوین به صورت غیر رسمی تا زمانی که جامعه ی BU این فرصت را برای رای دادن در مورد حمایت از بیتکوین نقدی را صادر کند، پیشنهاد داده شده است. این کیف پول برای ویندوز، مک، و لینوکس در دسترس است.

8.کلاینت UAHF بیت کوین کلاسیک

والت بیت کوین کش

بیت کوین کلاسیک همچنین یک کیف پول دسکتاپ را روانه ی بازار کرده است که بیتکوین کلاسیک 1.3.2 نامیده شده است که این یک نسخه ی  سازگار با بیت کوین کش می باشد. این کیف پول اجازه ی دنبال کردن زنجیره ی bch را زمانی که آن را به طور کامل نصب کردید را به شما می دهد. و برای ویندوز، مک و لینوکس قابل دسترس است.

9.کش ادرس (کیف پول کاغذی)

کیف پول کاغذی ارز دیجیتال

سند کیف پول کاغذی بیتکوین کش اکنون دردسترس است. این والت برای آن دسته از کاربرانی که با کاغذ احساس راحتی می کنند، ساخته شده است. اما به نظر من کیف پول های سخت افزاری نسبت به کیف پول های کاغذی، برتری دارند.

10.کیپ کی (کیف پول سخت افزاری)

کیف پول سخت افزاری بیت کوین کش

پشتیبانی کیپ کی برای بیتکوین کش اکنون در دسترس است.

کیپ کی یک کیف پول سخت افزاری  ارز دیجیتال است که اندازه ی آن برای حمل کردن، بزرگ است. بنابراین، من مخالف کیپ کی نیستم زیرا در حال حاضر از 5 ارز دیجیتال و شامل بیت کوین کش هم می شود پشتیبانی می کند.

اما من ترجیح می دهم برای راحتی بیشتر و ادغام ارز دیجیتال  با سرعت بیشتراز لجر نانو اس و ترزو استفاده کنم.

 ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)