پیش بینی و تحلیل قیمت بیت کوین ، اتریوم و ریپل بعد از روند صعودی بیت کوین


پیش بینی و تحلیل قیمت بیت کوین ، اتریوم و ریپل : بعد از اینکه قیمت بیت کوین به بالای 10,000 دلار رسید، بازار دوباره جان تازه‌ای گرفت. در حال حاضر، اکثر آلت کوین‌های بازار به رنگ سبز هستند. تنها مستثناء این شرایط تزوس (XTZ) است که طی روز گذشته نزدیک به 0.55% ریزش داشته است.

10 کوین برتر بازار

پیش بینی و تحلیل قیمت بیت کوین

بالاتر از سطح روانشناختی 10،000 دلاری، بیت کوین یک شمع بزرگ ماروبوزو (Marubozu) بست که این نوع کندل یا سایه‌ای ندارد یا سایه آن بسیار کوچک است. این الگو، تسلط فاحش خریداران در بازار را نشان میدهد.

با این وجود، بعد از این کندل صعودی، یک کندل نزولی دیگر ایجاد شد. چنین تغییر شدیدی بعد از یک جهش طولانی قیمت، نشان میدهد که احتمال ادامه ریزش و روند نزولی و اصلاح قیمت وجود دارد.

نمودار یک روزه قیمت بیت کوین

بناراین احتمال ریزش قیمت بیت کوین به سطح 9،586 دلار، یعنی بالاترین سطح قیمت در 4ام فوریه، وجود دارد. اگر این سطح تحت فشار خرس‌های بازار نباشد، توقف بعدی محدوده 9,075 تا 9,188 دلاری خواهد بود که پایین ترین قیمت 4ام فوریه و بالاترین قیمت 19ام ژانویه را پوشش میدهد.

در هنگام نوشتن این مقاله، بیتکوین با قیمت 10,350 دلار معامله میشود.

پیش بینی و تحلیل قیمت اتریوم

تا به حال، اتریوم یکی از اصلی‌ترین بازنده‎های اصلاح مداوم قیمت بوده است. علی ایحال، نرخ تبدیل اتریوم به بیت کوین افزایش یافته و به 1.56% رسیده است.

پیش بینی کوتاه مدت قیمت این آلت کوین برتر بازار فعلا نزولی است. با این وجود، پیش از اینکه اصلاح قیمت آغاز شود، اتریوم ممکن است سطح 230 دلاری را ریتست کند. در این صورت، ریزش بیشتر قیمت به سطح 220 دلار وجود دارد.

در حال حاضر اتریوم با قیمت 253 دلار معامله میشود.

پیش بینی و تحلیل قیمت ریپل

در مقایسه با قیمت بیت کوین و اتریوم، توکن XRP ریپل بازنده اصلی بازار است. نرخ تبدیل این سومین ارز دیجیتال محبوب بازار، به 0.06% رسیده است.

نمودار 4 ساعته قیمت ریپلاز نقطه نظر پیش بینی کوتاه مدت قیمت، پیش از اینکه موج صعودی توکن XRP ریپل آغاز شود، با یک مقاومت روبروست است. در این صورت، کف این ریزش فعلی میتواند به سطح حمایت 0.265 دلاری تبدیل شود. علاوه بر اینها، خط مک‌دی (MACD) نیز نزولی است که خبر از ریزش بیشتر قیمت میدهد.

در حال حاضر ریپل با قیمت 27.27 سنت معامله میشود.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)