تحلیل قیمت بیت کوین و قیمت ارزهای دیجیتال


قیمت بیت کوین با پیشبینی های منفی در همه بازه های زمانی بازار ارز دیجیتال به سطح 8000 دلار سقوط کرد.

قیمت بیت کوین در یک روز معاملاتی تازه، پس از چند روز کاهش در نهایت به یک روند خرسی منجر شد و به سطح 8000 دلار سقوط کرد.

بیت کوین با کاهش 300 دلاری در اوایل هفته به استقبال معامله گران می‌رود

داده های کوین 360 نشان می دهد که بزرگترین ارز دیجیتال در روز چهارشنبه به معاملات نوسانی خود خاتمه داده و در چند دقیقه چند صد دلار سقوط کرده است.

بازارها در ابتدا از سقوط بیشتر جلوگیری کردند، اما برخی صرافی ها از جمله بایننس نشان می دهند که قیمت بیت کوین دقیقاً در قیمت 8000 دلار برخلاف این روند فعالیت میکند.

در زمان انتشار خبر، این سطوح با نوسان زیر 8000 دلار و رسیدن به 7930 دلار دوباره تحت فشار قرار گرفتند.

فعالان کوین تلگراف میگویند که از ریست حمایت غافلگیر نشدند و از وقوع آن طی دو روز گذشته خبر داده بودند.

در نظر فعالانی با نام های filbfilb و Michaël van der Poppe، مرز پایین تر برای قیمت بیت کوین، نزدیک به 7،400 دلار است.

از این رو فعالیت فعلی، توسط خریدارانی که حرکات رو به پایین را جذب می کنند، تعیین می شود تا بتوانند احساسات را برای پایین آوردن قیمت افزایش دهند. آقای فلیب به گزارش کوین تلگراف اضافه میکند و میگوید که اکنون تمام بازه های زمانی معاملات بیت کوین منفی به نظر می رسند.

معامله گر مشهور توییتر با نام کاربری Crypto Rand میگوید:

قیمت بیت کوین در پیشبینی های قعلی بسیار منفی به نظر می رسد. فعلاً موقعیتی نگیرید. اما پس از شکست بالقوه من به دنبال اضافه کردن shorts (فروش استقراضی) در هنگام شکست مقاومت قیمت هستم. همیشه برای پیشگیری از تصمیمات، از قبل برنامه ریزی کنید.

 

آلت کوین ها از سقوط قیمت بیت کوین پیروی می‌کنند

در این بین، عدم ثبات بیت کوین روی بازارهای آلت کوین نیز اثر منفی گذاشت. در 24 ساعت گذشته، بسیاری از ارزهای دیجیتال شده در رتبه 20 ارز برتر بازار حدود 5٪ سقوط کردند.

به دنبال این ضررها ترون، EOS و بایننس کوین، نیز همگی بین 6 تا 7 درصد سقوط کردند. اما بالعکس، بیت کوین کش اس وی 1٪ رشد داشته است. اتریوم بزرگترین آلت کوین نیز از نظر ارزش بازار، با 4.2 درصد کاهش با قیمت 176 دلار معامله شد.

در نهایت ارزش کلی بازار ارزهای دیجیتال نیز سقوط کرد و این بار به زیر 220 میلیارد دلار رسید که سهم بیت کوین 66.4٪ از ارزش کل را تشکیل میدهد.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)