تحلیل قیمت بیت کوین و قیمت ارزهای دیجیتال


قیمت بیت کوین درحالی بالای 8،000 دلار نوسان دارد که قیمت ارزهای دیجیتال دیگر از جمله ریپل در روز 5% رشد داشته است.

 در روز پنج شنبه 17 اکتبر، قیمت بیت کوین درحالی بالای 8000 دلار نوسان دارد، که ریپل با افزایش چشم گیر قیمت روبروست.

قیمت بیت کوین

در اکثر ساعات روز پنج شنبه، بزرگترین ارز دیجیتال جهان در محدوده ی تنگی بین 8000 تا 8100 دلار معامله شد. بیت کوین در این روز معاملات خود را از پایین ترین قیمت نزدیک به 8010 دلار آغاز کرد و پیش از آنکه به قیمت فعلی 8062 دلار برسد تا 8135 دلار بالا رفت که در 24 ساعت گذشته رشد جزئی 1 درصدی داشته است.

امروز کوین تلگراف گزارش کرد که فرد بدبین پیشبینی کننده قیمت ارزهای دیجیتال ، نوریل روبینی، سرانجام اعتراف کرده است که بیت کوین یک فروشگاه جزئی از ارزش است. با این وجود، اظهارات وی به سرعت با انتقاداتی مواجه شد:

شاید بیت کوین یک فروشگاه جزئی از ارزش باشد اما یک حساب کاربری نیست، یک وسیله پرداخت نیست، مقیاس پذیر نیست و علیرغم جهش قیمت خود در اوایل سال جاری، از زمان اوج تا به حال 60٪ ارزش خود را از دست داده است. بنابراین صادقانه بگویم من نمیدانم چه اتفاقی قرار است بیفتد.

قیمت ارزهای دیجیتال

از طرف دیگر، هر کوین اتریوم هم اکنون 176 دلار قیمت دارد. این آلت کوین شماره یک در بیشتر اوقات  روز نسبتا بدون نوسان معامله شده و در حالی که آرام آرام به قیمت معاملاتی فعلی خود نزدیک میشود، در زمان انتشار خبر کمی بیش از 1٪ رشد داشته است.

از طرف دیگر ریپل در روز شاهد جهش 5 درصدی بوده است. سومین کوین بزرگ بازار ارزهای دیجیتال، در حال حاضر عملکرد قوی دارد و در حال صعود به قیمت 0.30 دلار است. ریپل اکنون تقریباً 0.30 دلار در هر کوین معامله می شود.

 

وضعیت امروز تمامی 20 ارز دیجیتال برتر سبز رنگ است

تمامی 20 ارز دیجیتال برتر در طی 24 ساعت گذشته بین 1 الی 4٪ رشد مثبت داشته اند که ریپل، همانگونه که در بالا ذکر شد، صدرنشین برتر این روز است.

نم (NEM) کوین شماره 25 بازار ارزهای دیجیتال، با اینکه در لیست 20 کوین برتر قرار دارد، اما در طی 24 ساعت گذشته رشد قابل توجهی در حدود 14٪ داشته و در زمان انتشار خبر با قیمت 0.041 دلار معامله شده است.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از 217.2 میلیارد دلار به 222.2 میلیارد دلار افزایش یافته که بیت کوین 66٪ ارزش کل را به خود اختصاص داده است.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)