پیش بینی صعود قیمت بیت کوین به 100هزار دلار توسط آنتونی پامپلیانو


قیمت بیت کوین در تاریخ 9 فوریه از 10 هزار دلار پیشی گرفته است. شکست سطح کلیدی رواشناختی خود از این طریق،به بالاترین نقطه ی خود از اکتبر پارسال، رسیده است.

اما برای بسیاری 10 هزار دلار فقط شروع است قبل از اینکه این ارز دیجیتال به سطح بسیار بالاتری برسد.

آنتونی پامپلیانو بنیان گذار و شریک دیجیتال کریک مورگان اعتقاد دارد که قیمت بیت کوین به دلیل محدود بودن عرضه و افزایش تقاضا می تواند به 100 هزار دلار در پایان  سال 2021 برسد.

بیت کوین به 10 هزار دلار رسید. من هنوز فکر می کنم که بیتکوین در پایان دسامبر 2021 به 100 هزار دلار می رسد. عرضه ثابت و تقاضا در حال افزایش، زمان خواهد گفت. این شکست یک معامله ی واقعی است ،فعالیت سرمایه گذاری بنیادی حال حمایت از این شکست 10هزار دلاری است.

نمودار قیمت بیت کوین

آرتور هایز، بنیادگذار و مدیر عامل بیت مکس یک نگاه صعودی در مورد قیمت بیت کوین دارد او در توییتر خود اظهار داشت:

هیچ چیزی  نمی تواند مرا متوقف کند،من بسیار هیجان زده ام! بیاید تا رسیدن قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار پله ها را بالا برویم.

ذات عرضه ثابت و تقاضای رو به رشد بیت کوین

بیتکوین ویژگی های بیشماری دارد که برای موفقیت آن حیاتی است. یک سیاست پولی غیر تورمی است: قابل اطمینان و قابل پیش بینی با یک سرمایه اولیه.

از آن جایی که بیتکوین باید از راه های دیجیتال استخراج شود و همچنین یک عرضه ی محدود و فانی دارد، از بسیاری جهات با طلا قابل مقایسه است.

در کل 21 میلیون بیتکوین می تواند استخراج شود. تا کنون نزدیک 18 میلیون بیت کوین استخراج شده است. هاوینگ بیت کوین در ماه می امسال اتفاق می افتد و عرضه ی آن تا نرخ 1.7% در سال کاهش می یابد.

از سال 2010، بیتکوین نوسانات بالای قیمت را نشان داده است. بیشتر مردم در زمان کوتاه، بیتکوین را به عنوان دارایی برای افزایش سرمایه دیده اند. قیمت بیت کوین همچنین در زمان جنگ تجاری بین امریکا و چین در سال گذشته بالا گرفت.

بسیاری از مردم در زمانی که دنبال یک سرمایه گذاری امن بوده اند، سهام خود، ازجمله ارز فیات و دارایی ها را به بیتکوین تبدیل کرده اند. در بلند مدت، تقاضا ممکن است توسط انتظارات آینده ی نزدیک بیتکوین به عنوان یک واسطه ی مبادله، تحریک شود.

مشارکت کننده کوین تلگراف، مایکل وان توییت کرده است که قیمت بیت کوین به طور موقت بالا رفت و انتظار می رود که در برخی موارد عقب نشینی کند:

همچنان،من فکر می کنم ما افزایش قیمت کمی خواهیم داشت و معاملات سایدوی انجام می دهیم. بنابراین محدوده 8,750 تا 9,000 دلار میتواند به عنوان پوزیشن لانگ (خرید) در نظر گرفته شود. مطمئنا ما در اینجا به موفیقت خواهیم رسید و  10,400-10,900 دلار را هدف گذاری می کنیم.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)