تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوین اس وی – 22 تیر 99


بیت کوین ساتوشی ویژن – Bitcoin SV در طول تاریخ همبستگی بالایی با BTC داشته است. تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوین اس وی BSV و سطوح خرید و فروش را بررسی می‌کنیم.

هفته گذشته بازار ارزهای دیجیتال نوسان زیادی داشت. بیت کوین sv، که در واقع هاردفورک بیت کوین کش است نیز همین وضعیت را داشته و در طول تاریخ هم همبستگی بالایی با پادشاه رمز ارزها یعنی بیت کوین از خود نشان داده است. با این وجود، چند وقتی است که این کورلیشن تا حدودی کمرنگ‌تر شده و پرایس اکشن این آلت کوین بازار، که چند روز پیش و پس از افزایش ارزش بازار کاردانو جایگاه ششم ارزهای مجازی برتر را از دست داد، با افزایش فشار همراه بوده که قیمت آن را به 198.690 دلار رساند. با این حال، این رشد قیمت خیلی پایدار نبود و قیمت BSV به 179.250 دلار ریزش کرد. امروز تحلیل بلند مدت قیمت و سطوح مناسب خرید و فروش بیت کوین اس وی ارائه شده است.

تحلیل نمودار قیمت بیت کوین اس وی – 22 تیر 99

با توجه به چارت روزانه بیت کوین SV، متوجه روند نزولی این ارز دیجیتال از اواخر ماه می (اوایل خرداد) می‌شویم. در نمودار همچنین با وصل کردن قیمت‌های کف و سقف، تشکیل یک کانال نزولی برای این رمز ارز را مشاهده می‌کنیم. حتی این ریز‌ش‌های ناگهانی قیمت نیز درون همین کانال نزولی اتفاق افتاده است.

نمودار روزانه قیمت بیت کوین اس وی
نمودار روزانه قیمت بیت کوین اس وی

بخاطر پیشینه‌ای که بیت کوین اس وی دارد، متاسفانه به مرور از لیست بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال حذف شده است. با این وجود، علیرغم از دست رفتن چنین فرصت‌هایی، حجم معاملات 24 ساعته Bitcoin SV نزدیک به 1 میلیاد دلار ثابت باقی مانده است. با توجه به الگویی که بالاتر ذکر کردیم، پیش بینی شکست کانال نزولی دور از ذهن نبود.

این شکست کانال، باعث شد قیمت بیت کوین SV با رشد 32 درصدی از 150.230 دلار به 198.690 دلار برسد. با این حال، بازار نتوانست چنین مومنتم صعودی را حفظ کند و قیمت این رمز ارز به 179 دلار ریزش کرد.

تحلیل سطوح و اندیکاتورهای بیت کوین SV

در زمان نگارش این مقاله، اندیکاتور مک دی – MACD مومنتم خوبی از خودش نشان داده و خط سیگنال هنوز زیر خط این اندیکاتور قرار دارد. سوای مک‌دی، مقدار 30 اندیکاتور RSI نیز نشان می‌داد که بیت کوین اس وی در شرف ورود به منطقه اشباع فروش بود، اما افزایش ناگهانی قیمت، آن را به سوی منطقه اشباع خرید برابر با 66 واحد رساند.

سطح حمایت فعلی Bitcoin SV برابر با 175.650 دلار است. اگر اصلاح قیمت بیشتری صورت گیرد، احتمال ریزش به 165.071 دلار وجود دارد.

این مطلب صرفا تحلیل بلند مدت قیمت بیت کوین اس وی است و تصمیم به خرید یا فروش بر عهده معامله‌گران گرامی می‌باشد.

کانال تلگرام سیگنال‌های رایگان ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/irccsignal

کانال خبری ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/ircc_com

گروه نقد و تحلیل ارزهای دیجیتال
https://t.me/irccgroupثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)