بلومبرگ: قیمت واقعی بیت کوین 15000 دلار است!


بر اساس نظریه بلومبرگ (Bloomberg) و با توجه به پذیرش بیت کوین و رمزارزها ، قیمت ارز دیجیتال BTC بایستی 15000 دلار باشد.

براساس خبرنامه رمزنگاری بلومبرگ (Bloomberg)، یکی از شاخص‌های کلیدی نشان می‌دهد که درحال حاضر ارز دیجیتال بیت کوین ارزان‌تر از ارزش واقعی آن است. مارک مک گلن (Mike McGlone)، یکی از تحلیلگران ارزهای مجازی بلومبرگ معتقد است که روندهای صعودی اخیر در هش ریت بیت کوین و از همه مهم‌تر، میانگین سی روزه آدرس‌های فعال BTC، قیمت 15000 دلاری را برای این رمز ارز نشان می‌دهد:

 نرخ هش یا هش ریت بیت کوین همچنان درحال افزایش است و اخیرا به سطوح بالاتر جدیدی دست یافته است. آدرس‌های استفاده شده و فعال نیز درحال پیشرفت هستند. بر اساس نظریه بلومبرگ ، میانگین 30 روزه آدرس‌های Bitcoin نشان دهنده پذیرش بیت کوین است و با توجه به داده‌های موجود از سال 2017 و در مقایسه با آن‌ها، قیمت واقعی بیت کوین اکنون 15000 دلار است.

بیشتر بخوانید: هش ریت یا نرخ هش چیست و چه اهمیتی در استخراج بیت کوین دارد؟

نظریه بلومبرگ برای قیمت ارز دیجیتال بیت کوین
میانگین سی روزه آدرس های فعال

نظریه تحلیلگر بلومبرگ برای قیمت بیت کوین

مک گلن نسبت به فراز و نشیب‌های قیمت بیت کوین خوش‌بین است. به عقیده وی، به نظر می‌رسد که Bitcoin در “تغییر ساختار به سمت پول دیجیتال و ذخیره ارزش شدن” پیشرو است. اگر چه مک گلن پذیرفته که ممکن است این پیش بینی اشتباه از آب درآید، اما گزارش خود را اینگونه به پایان رساند:

نظریه بلومبرگ درباره قیمت بیت کوین و نمودار و پیش‌بینی ما، معیارهای درون شبکه‌ای اصلی را نشان می‌دهد. معکوس شدن روند افزایشی فعلی هش ریت و آدرس‌های فعال می‌تواند منجر به افزایش نیافتن قیمت بیت کوین شود.

درست است که برخلاف مومنتوم نزولی اخیر، اصول درون شبکه‌ای بیت کوین به ظاهر قوی باقی مانده است، اما هیچ راهی وجود ندارد که بدانیم این اندیکاتورها چه زمانی موجب اصلاح قیمت خواهند شد. عقیده شما در مورد این نظریه چیست؟ آیا اکنون فرصت مناسبی برای خرید بیت کوین است؟ لطفا نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)