سقوط بی سابقه بیت کوین، ریزش قیمت بیت کوین به زیر 6000 دلار


ریزش قیمت بیت کوین امروز بدون شک اتفاقی است که از یاد نخواهد رفت. بیت کوین در روز 12 مارس 2020 سقوط قیمتی بی سابقه‌ای را ثبت کرد. این سقوط قیمتی به گونه‌ای بود که بیت کوین برای اولین بار از ماه می 2019، مجددا قیمت‌های زیر 6000 دلار را به خود دید.

ریزش قیمت بیت کوین

پنج شنبه قرمز بازار ارزهای دیجیتال و ریزش قیمت بیت کوین‌

  این پنج شنبه بدون شک یکی از روزهایی است که در ذهن فعالان بازار ارزهای دیجیتال باقی خواهد ماند. سقوط 30 درصدی بیت کوین، قیمت آن‌را به عدد 5500 دلار رساند. کاهش 2400 دلاری قیمت بیت کوین در چندساعت اتفاقی بی سابقه در تاریخچه بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال می‌باشد.

فشار فروش بی سابقه در بازار بیت کوین این ریزش عجیب و غریب را رقم زده است. بسیاری از تحلیلگران بازار ریزش بیشتر قیمت را پیش‌بینی می‌کنند.

سقوط قیمت بیت کوین

در کنار بیت کوین ، قیمت آلت کوین ها نیز ریزش بسیار شدیدی داشته است. اتریوم 130 دلاری، ریپل 15 سنتی، شاید برای بدبین‌ترین تحلیلگران بازار باورکردنی نباشد. اما آلت کوین‌ها نیز ریزش شدیدی در قیمت‌های خود به ثبت رسانده‌اند.

به نظر می‌رسد که بازار ارزهای دیجیتال در کنار سایر بازارهای سنتی، از گسترش ویروس کرونا آسیب جدی دیده است و مانند سایر بازارهای سنتی، با کاهش شدید قیمت همراه شده است.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)