آیا خرید بیت کوین اس وی(SV) یک خرید سودده در سال2020 است؟


خرید بیت کوین اس وی : بر اساس گزارشات تحلیلگران، بیت کوین SV  از نظر سرمایه بازار ششمین ارز دیجیتال است. ثابت شده است که این ارز دیجیتال، یک دارایی مناسب برای سود دهی است. با این حال ، آیا در سال 2020 باید اقدام به خرید این دارایی کنیم؟ آیا خرید بیت کوین اس وی سود ده است؟

بیت کوین SV در 12 فوریه 2020 ، جهش چشمگیر 374 دلاری را به ثبت رسانید و جایگاه محبوب ترین ارز دیجیتال را از آن خود کرد.با این حال ، عمر این جهش کوتاه بود زیرا قیمت آن در 16 مارس 2020 به 109 دلار سقوط کرد. به گفته برخی کارشناسان، عملکرد قبلی بیت کوین اس وی SV گمراه کننده بود زیرا در واقعیت، منحنی قیمت پایین را آورد.

در جهش قیمتی چشمگیر ماه فوریه، حجم معاملات بیت کوین اس وی SV نتوانست در جهت قیمت حرکت کند و این امر نشان می دهد که قیمت، تنها یک پوشش بوده است. فقط چندین نفر از معامله گران بیت کوین اس وی SV، دست های فعال در بازار نقدی را تغییر دادند. شکاف زیاد در تغییرات قیمت بین بیت کوین SV و سایر دارایی ها در صرافی های مختلف باعث ایجاد حباب شد. نوسانات و حجم معاملات با هم همخوانی نداشتند و همین امر شک و شبهات در رابطه با قیمت به دست آمده را افزایش داد و منجر به پیش بینی هایی در رابطه با ریزش قیمت در آینده شد.

کریگ رایت، بنیانگذار بیت کوین اس وی SV اذعان داشت که در دستکاری قیمت در ژانویه تنها چند نفر از معامله گران نقش داشته اند؛ وی ادعا کرد که می داند چه کسانی در جریان ایجاد حباب قیمتی بیت کوین SV  مقصر هستند.

پیش بینی قیمت بیت کوین اس وی SV برای هدایت تصمیم سرمایه گذاری بسیار دشوار است زیرا ممکن است این پروژه توسط سرمایه گذارانی که به این شبکه پیوسته اند رها شود ،زیرا همه فکر می کنند که کریگ رایت همان ساتوشی ناکاموتو است.ناتوانی وی در اثبات این امر باعث می شود که کاسه صبر سرمایه گذارن لبریز شود که همین امر به نوبه خود می تواند منجر به کاهش تدریجی قیمت بیت کوین SVشود.

سیمون پیترز از eToro در مصاحبه ای توضیح داد که بسیاری از مردم در این پروژه سرمایه گذاری کرده اند زیرا معتقدند کریگ رایت، بیت کوین را پایه گذاری کرده است.گمانه زنی می شود که رایت ممکن است به تمام 1.1 میلیون بیت کوین یا بخشی از آن چوب حراج بزند تا بتواند برای بیت کوین اس وی SV حباب ایجاد کند ، و سرمایه گذاران را مجبور به ماندن کند.

بنابراین، آیا خرید بیت کوین اس وی SV در سال 2020  درست است؟

صرف نظر از قیمت کاذب قبلی و عواملی که می توانند روی قیمت این ارز تأثیر منفی بگذارند ،باید گفت که وقتی بیت کوین ،در صنعت ارزهای دیجیتال پیشرو است، بیت کوین SV نیز بدون شک یکی از دارایی های پیشرو خواهد بود که نوسانات قیمت چشم گیری را به ثبت خواهد رساند.

انتظار می رود بیت کوین با بهره گیری از حدس و گمان های مثبت پیرامون رویداد هاوینگ و تحلیل های اقتصادی که افزایش قیمت را پیش بینی می کنند، به کلید سبز صنعت کریپتو تبدیل شود. و مطمئناً بسیاری از آلت کوین ها را نیز با خودش بالا می کشد و  البته که بیت کوین SV نیز از این قاعده مستثنا نیست.

بیت کوین اس وی SV علاوه بر اینکه به طور گسترده ای تحت تاثیر بیت کوین قرار دارد ، احتمالاً دیر یا زود از فناوری بسیار پیشرفته و پیشرفت اکوسیستم خود سود خواهد برد. با توجه به این موارد و فراموش نکردن عوامل فوق که می توانند بر قیمت آن تأثیر بگذارند ، توصیه می شود که سرمایه گذاران تنها مقداری از بیت کوین SV را خریداری کنند که توانایی پرداخت ضرر و زیان آن را داشته باشند.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)