تحلیل بلند مدت قیمت کاردانو – 19 تیر 99؛ ادامه صعود ADA


رمز ارز ADA روز گذشته به 6امین ارز مجازی برتر تبدیل شد. امروز تحلیل تکنیکال بلند مدت قیمت و سطوح مناسب خرید و فروش ارز دیجیتال کاردانو را بررسی می‌کنیم.

کاردانو طی 10 روز گذشته رشد 82 درصدی داشته است. در 24 ساعت گذشته، این رمز ارز شاهد یک رشد 25 درصدی دیگر بود که باعث شد ارزش بازار آن از 1.9 میلیارد دلار به 3.4 میلیارد دلار برسد. با این رشد قیمت، توکن ADA توانست رتبه ششم ارزهای دیجیتال برتر بازار را به خود اختصاص دهد. امروز تحلیل بلند مدت قیمت و سطوح مناسب خرید و فروش ارز دیجیتال کاردانو را بررسی می‌کنیم.

تحلیل بلند مدت نمودار 3 روزه قیمت کاردانو – 19 تیر 99

نمودار 3 روزه ADA تنها چارتی است که رشد نمایی این ارز دیجیتال را منطقی نشان می‌دهد. این افزایش قیمت کاردانو را به سطحی رسانده که تقریبا از 2 سال گذشته تا کنون شاهد آن نبوده‌ایم.

در زمان نگارش این خبر، Cardano هنوز روند رو به رشد خود را حفظ کرده و در حال حاضر با مقاومت 0.138 دلاری روبروست. اگر کاردانو نتواند این مقاومت را بکشند، قیمت با ریزش 32 درصدی به حمایت 0.0936 دلاری خواهد رسید. اما اگر بتواند این مقاومت را از پیش رو بردار، احتمال رشد 40 درصدی و تست مقاومت 0.1881 دلاری وجود دارد.

تحلیل بلند مدت قیمت کاردانو
نمودار 3 روزه قیمت کاردانو

اندیکاتور RSI نیز مدتی است در منطقه اشباع فروش قرار گرفته و سطح 70 به عنوان نقطه حمایت برای این شاخص عمل می‌کند. پامپ و رشد قیمت در تاریخ 2 ژوئیه (12 تیر) با اصلاح 23 درصدی همراه بود. در حال حاضر نیز اگر قیمت همچنان به صورت نمایی افزایش یابد، این اتفاق ممکن است دوباره تکرار شود. بعد از رشد اخیر، نه تنها اندیکاتور RSI، بلکه قیمت ارز دیجیتال کاردانو نیز به بالاترین مقدار تاریخی خود رسیده است.

شاید راه‌اندازی سیستماتیک به‌روزرسانی شلی – Shelly از شبکه آزمایشی به شبکه اصلیT باعث این رشد قیمت بوده است. در تاریخ 1ام ژوئیه (11 تیر) یکی از نودهای به‌روزرسانی شلی در شبکه اصلی پیاده سازی شد و این روند قرار است تا آخر ماه جاری برای تمام شبکه اجرایی شود.

کاهش همبستگی با بیت کوین

بنابراین تا به اینجای کار ششمین ارز دیجیتال برتر بازار روند صعودی دارد، خصوصا الان که آلت کوین‌ها در حال افزایش قیمت هستند ولی بیت کوین همچنان به روند خنثی خود ادامه می‌دهد. طی 3 ماه گذشته، همبستگی پیرسون 90 روزه توکن ADA کاردانو با بیت کوین از 0.932 به 0.671 رسیده است. این کاهش کورلیشن نشان می‌دهد که آلت کوین‌های بازار بدون حضور پادشاه ارزهای دیجیتال حرکت صعودی خود را آغاز کرده‌اند.

این مطلب صرفا تحلیل تکنیکال بلند مدت قیمت کاردانو است و تصمیم به خرید یا فروش بر عهده معامله‌گران گرامی می‌باشد.

کانال تلگرام سیگنال‌های رایگان ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/irccsignal

کانال خبری ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/ircc_com

گروه نقد و تحلیل ارزهای دیجیتال
https://t.me/irccgroupثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)