تمام آدرس‌های چین لینک در سودآوری ؛ احتمال اصلاح قیمت


ارز دیجیتال چین لینک – LINK به سقف تاریخی جدیدی رسیده و احتمال اصلاح قیمت وجود دارد. در حال حاضر، تمام عرضه این رمز ارز در حالت سودآوری قرار گرفته است.

رشد اخیر قیمت توکن چین لینک – ChainLink نتایج عجیبی را در پی داشته و در حال حاضر، 100 درصد عرضه در گردش این ارز دیجیتال، اصطلاحا در حالت “in the money” یا همان سودآوری قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این اصطلاح، مقاله معاملات آپشن بایننس را مطالعه فرمائید. اما به طور خلاصه، این معیار نشان دهنده قیاسی بین قیمت فعلی یک دارایی و قیمت خریداری شده آن است. اگر قیمت فعلی بالاتر از قیمت خرید باشد، آن دارایی در حالت “in the money” قرار دارد. در صورتی که قیمت فعلی پایین‌تر از قیمت خرید باشد، در حالت “out of the money” و در صورتی که این دو باهم برابر باشند، در حالت “at the money” خواهد بود.

سقف تاریخی جدید چین لینک و احتمال اصلاح

پس از بازار صعودی فوق‌العاده قوی ChainLink، توجهات به سوی این رمز ارز جلب شد. توکن چین لینک توانست قیمت خود را به سقف تاریخی جدیدی برابر با 9.7 دلار برساند و خریداران خود را با سودآوری شگفت‌انگیزی روبرو کند. علاوه بر این، در شبکه‌های اجتماعی نیز تمامی افراد دیدگاه صعودی نسبت به این ارز دیجیتال دارند.

اما در حال حاضر، اندیکاتور TD Sequential چشم‌انداز نزولی چین لینک را تائید کرده است. این اندیکاتور تحلیل تکنیکال، در چارت هفتگی LINK و پس از بسته شدن نهمین کندل قیمت به رنگ سبز، سیگنال فروش را از خود صادر کرد. بر اساس این الگوی نزولی، پیش از ادامه روند صعودی، به احتمال زیاد به مدت 1 تا 4 هفته اصلاح قیمت خواهیم داشت.

طبق داده‌های تاریخی، ستاپ – Setup اندیکاتور TD (اولین فاز)، در پیش بینی سقف و کف این آلت کوین خوب عمل کرده است. با نگاه به نمودار هفتگی، این اندیکاتور حتی در اوایل ماه مارس (اسفند 98) و پیش از سقوط 62 درصدی این توکن، سیگنال فروش را از خود صادر کرده بود. از این رو، علیرغم روند صعودی موجود، پیش بینی فعلی را باید جدی بگیریم.

چارت هفتگی لینک
چارت هفتگی چین لینک

سودآوری چین لینک بر اساس مدل GIOM

طبق مدل سودآوری / سربه‌سری جهانی شرکت IntoTheBlock که به طور خلاصه GIOM نامیده می‌شود، در صورت اصلاح قیمت، احتمال حفظ سطح حمایت 7.4 و 8.7 دلاری وجود دارد. بر اساس این معیار، بیش از 24،000 آدرس ارز چین لینک پیش از افزایش قیمت، بیش از 30 میلیون واحد توکن LINK را در این سطح قیمت خریداری کرده‌اند، که نشان از سودآوری آن‌هاست.

این دیوار عرضه بزرگ، بخشی از فشار فروش را جذب خواهد کرد. هولدرهایی که در این سطح قیمت لینک خریداری کرده بودند، به احتمال زیاد در بلند مدت نیز سودآوری خواهند داشت. حتی این افراد برای جلوگیری از ضرر، به خرید چین لینک بیشتر اقدام خواهند کرد.

حالت‌های سودآوری و خنثی ارز دیجیتال چین لینک
حالت‌های سودآوری و خنثی ارز دیجیتال چین لینک

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که در حال حاضر، ChainLink در فاز کشف قیمت (Price Discovery Phase) قرار دارد. بنابراین، احتمال صعود و سودآوری بیشتر چین لینک دور از انتظار نیست و در صورت ادامه افزایش سفارشات فروش، قیمت این ارز دیجیتال به 11 دلار هم خواهد رسید. این هدف قیمت، حاصل از الگوی پرچم شکل گرفته در نمودار روزانه است.


برچسب ها: چین لینک

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)