با بخش جدید کوین مارکت کپ، آموزش ببینید و پاداش دریافت کنید!


با راه‌اندازی بخش CoinMarketCap Earn توسط کوین مارکت کپ ، امکان یادگیری مفاهیم ارزهای دیجیتال و بلاک چین و دریافت پاداش در قبال آن مهیا شد.

کوین مارکت کپ – CoinMarketCap که یکی از جامع‌ترین وبسایت‌ها در زمینه ارائه آمار مرتبط با ارزهای دیجیتال است، اخیرا با راه‌اندازی بخش CoinMarketCap Earn، بستری را برای یادگیری مفاهیم مرتبط با ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کرده و در ازای آن به شرکت کنندگان پاداش‌هایی در قالب ارز دیجیتال را اهدا می‌کند.

اولین پروژه شرکت کننده در این بخش، بند پروتکل – Band Protocol است. این پروژه در تلاش است تا با ارائه یک اوراکل، مشکلات مربوط به ارتباط میان شبکه‌های بلاک چینی مختلف را حل کند. کوین مارکت کپ خبر همکاری در این باره را با انتشار پستی در بلاگ خود اعلام کرد و در ادامه گفت:

کوین مارکت کپ با ارائه یک پلتفرم به منظور آموزش کاربران خود در حوزه ارزهای دیجیتال، سعی در افزایش دانش و آگاهی افراد در زمینه این صنعت را دارد. این اقدام، حمایتی در راستای تحول در حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده است.

بخش Earn کوین مارکت کپ
تصویر بخش Earn وبسایت کوین مارکت کپ

این اولین باری نیست که شاهد راه‌اندازی چنین پلتفرمی هستیم. صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس – CoinBase نیز در سال 2019 با هدف ارتقاء آگاهی کاربران خود و پرداخت پاداش به آن‌ها، بخش CoinBase Earn را راه‌اندازی کرد. این بخش کماکان به فعالیت خود ادامه می‌دهد و تبدیل به یک مرجع در زمینه آموزش ارزهای دیجیتال شده است. در حال حاضر پروژه‌هایی مانند کایبر نتورک – Kyber Network، کامپاند – Compound، استلار – Stellar و ایاس – EOS در بخش CoinBase Earn فعال هستند.

دریافت پاداش با بخش Earn کوین مارکت کپ

این اقدام کوین مارکت کپ گامی در مسیری است که کوین بیس برای اولین بار آن را معرفی کرد. از آنجایی که این پایگاه آماری دارای مخاطبین بسیار زیادی است، می‌توان انتظار داشت که پتانسیل بخش جدید آن بسیار بیشتر از بخش CoinBase Earn باشد. این اتفاق برای علاقه‌مندان به حوزه ارزهای دیجیتال بسیار خوشایند است.

اگر شما نیز علاقه‌مند به یادگیری این حوزه هستید، به راحتی می‌توانید با مراجعه به بخش CoinMarketCap Earn ضمن یادگیری، پاداش‌هایی را در قالب ارزهای دیجیتال دریافت کنید. این بخش بسیار ساده و کاربرپسند طراحی شده تا کاربران برای استفاده از آن دچار مشکل نشوند. هر کمپین 8 روز طول می‌کشد و فقط افراد دارای حساب کاربری در کوین مارکت کپ قادر به شرکت در آن خواهند بود. همانطور که پیش‌تر ذکر شد، اولین کمپین این بخش مربوط به پروژه ارز دیجیتال BAND است.

بر اساس اعلام کوین مارکت کپ، در آینده شاهد اضافه شدن کمپین‌های مختلف با المان‌های آموزشی متفاوتی خواهیم بود. اتفاقات اخیر پیرامون این سایت آماری مانند رتبه‌بندی‌های مغرضانه باعث شده تا کوین مارکت کپ با چنین برنامه‌هایی به فکر جبران اعتبار لطمه دیده خود باشد.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)