تحلیل قیمت بیت کوین و قیمت ارزهای دیجیتال


بازار ارزهای دیجیتال درحالی حرکتی صعودی و سبز را طی می کند که ارزش قیمت بیت کوین به بالاتر از 8،100 دلار بازگشته است.

سوال اصلی اینجاست، آیا قیمت بیت کوین، سطح 8500 دلار را لمس می‌کند؟ یا اینکه بازهم روند نزولی را در آینده خواهیم دید.

روز یکشنبه در تاریخ 20 اکتبر بازار ارزهای دیجیتال به آرامی در حال صعود و سبز شدن هستند و ارز دیجیتال بیت کوین(BTC) علائم بهبودی را در خود نشان می‌دهد،قیمت بیت کوین به قیمتی بالاتر از 8100 دلار بازگشته است و تحلیلگران به پیش بینی سطح 8500 دلار رسیده اند .

قیمت بیت کوین

بهترین بخش معاملات در طول روز برای بیت کوین، معاملاتی زیر قیمت 8000 دلار بوده است، این موضوع نشان دهنده بهبود و بالا رفتن ارزش قیمت بیت کوین در ساعات اخیر است. بزرگترین ارز دیجیتالی جهان قبل از آنکه قیمت خود را تا قیمت معاملات فعلی خود در حدود 8216 دلار برساند، با حداقل قیمت روزانه در حدود 7،950 دلار معامله شد. قیمت بیت کوین، در 24 ساعت گذشته سودی معادل 3.73٪ را گزارش کرده است.

دو روز پیش 18 میلیون بیتکوین استخراج شده بود و جهان ارزهای دیجیتال را به تنهایی با سه میلیون سکه برای ماینینگ بیت کوین، ترک میکرد، که دلیل کافی برای تحلیل منفی پیکر شیف شکاک، به قیمت برترین ارز دیجیتال بود تا ادعا کند که آینده بیت کوین وحشتناک به نظر می رسد و بیش از آن فقط این موضوع مطرح بود که محبوب ترین ارز دیجیتال نزولی سریع به $ 4،000 یا پایین تر را تجربه می کند!؟ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)