تحلیل قیمت ارز دیجیتال پولکادات، آیوتا و فایل کوین – 29 مهر 99


امروز برابر با 29 مهر 99، به تحلیل قیمت و بررسی سطوح مناسب خرید و فروش ارز دیجیتال پولکادات – Polkadot، آیوتا – IOTA و فایل کوین – Filecoin می‌پردازیم.

بیت کوین با شکست سطح 11،500 دلاری توانست به 11،800 دلار برسد و کف بالاتری را در چارت خود ثبت کند. اما نرخ تسلط بیت کوین هم در این حین در حال افزایش است که متاسفانه برای بازار آلت کوین‌ها اتفاق خوبی نیست. این معیار در زمان نگارش این خبر برابر با 60.73 و به معنای تزریق سرمایه به بازار BTC و تحریک بیشتر افزایش قیمت این رمز ارز برتر بازار است. سایت خبری AMBCrypto در رابطه با تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال دات، آیوتا و فایل کوین برای امروز سه‌شنبه 29 مهر 99، مقاله‌ای را منتشر کرده که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال دات – 29 مهر 99

رمز ارز DOT یک الگوی مثلث متقارن در نمودار 4 ساعته خود تشکیل داده است. حجم معاملات خرید و فروش پولکادات نیز طی روزهای گذشته کاهش یافته و تریدرها پیش از معامله، منتظر شکست یکی از اضلاع مثلث هستند. این رمزارز از زمان سقوط به زیر 6.5 دلار در اوایل سپتامبر (اواسط شهریور)، در سطوح پایینی معامله می‌شود. اما سطح 3.88 دلاری تا کنون بسیار قوی عمل کرده و ممکن است بار دیگر حمایت خود را ثابت کند.

چارت 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال دات - 29 مهر 99
چارت 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال دات – 29 مهر 99

بهترین و امن‌ترین زمان برای خرید ارز Polkadot، پس از شکست ضلع بالایی مثلث است. خبری هم مبنی بر همکاری پروتکل اینجکتیو (Injective Protocol) با پولکادات منتشر شده که امکان معامله توکن‌های NFT را در کنار دیگر دارایی‌ها امکان پذیر می‌کند.

تحلیل قیمت رمز ارز آیوتا – 29 مهر 99

رمز ارز آیوتا پس از شکست کف کانال قیمت صعودی خود، در سطوح پایینی معامله شده است. اندیکاتور RSI نیز پس از جهش قیمت IOTA به 0.281 دلار و سپس ریزش سریع به 0.269 دلار طی تنها چند ساعت، به زیر 50 رسیده است.

چارت 4 ساعته تحلیل قیمت آیوتا - 29 مهر 99
چارت 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال آیوتا – 29 مهر 99

اندیکاتور پارابولیک سار هم طی رالی پیشین سیگنال خرید ارز دیجیتال آیوتا را از خود صادر کرده بود اما در زمان نگارش این خبر، سیگنال فروش را صادر کرده است. حمایت رمزارز IOTA در سطوح 0.257 و 0.248 دلار قرار دارد.

تحلیل فایل کوین – 29 مهر 99

در چارت 30 دقیقه‌ای، وضعیت قیمت توکن FIL نزولی بنظر می‌رسد. اندیکاتور مک دی (MACD) با سقوط به زیر خطر صفر، یک تقاطع نزولی را تشکیل داده که نشان از وجود مومنتم نزولی قوی در این رمز ارز است. این ارز دیجیتال زمانی که اندیکاتور مک دی کف‌های بالاتر و قیمت کف‌های پایین‌تری را در نمودار ثبت کرد، یک واگرایی صعودی را از خود به نمایش گذاشت. البته پیش از اینکه قیمت فایل کوین دوباره سقوط کند، یک رشد 10 درصدی را به ثبت رساند.

چارت 30 دقیقه‌ای تحلیل قیمت فایل کوین - 29 مهر 99
چارت 30 دقیقه‌ای تحلیل قیمت ارز دیجیتال فایل کوین – 29 مهر 99

بنابراین انتظار می‌رود طی چند ساعت آینده شاهد ریزش بیشتر قیمت توکن FIL باشیم. در خبری هم خوان بنت (Juan Benet)، خالق پلتفرم Filcoin، اعتصاب ماینرهای فایل کوین را «مزخرف» نامیده است.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت آلت کوین‌های دات، آیوتا و فایل کوین به تاریخ 29 مهر 99 بوده و تصمیم به خرید یا فروش آن‌ها بر عهده خریداران گرامی است. تحلیل‌ها و سیگنال‌های روزانه تیم ایران کریپتوکارنسی در کانال تلگرامی مربوطه منتشر می‌شود.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)