تحلیل قیمت ارز دیجیتال دات ، وی چین و بت – 17 مهر 99


تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال بلاک چین پولکادات به نام دات – DOT ، وی چین – VET و بیسیک اتنشن توکن یا به اختصار بت – BAT برای امروز پنجشنبه 17 مهر 99.

با وجودی که بازار نزولی فعلی کار را برای خریداران بازار دشوار کرده، اما اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال مختلفی از وجود روند معکوس قوی در 3 ماهه آخر سال میلادی خبر داده‌اند. آلت کوین‌هایی نظیر پولکادات، وی چین و بیسیک اتنشن توکن پس از ریزش قیمتی که سطوح حمایت آن‌ها را به مقاومت تبدیل کرد، با روند نزولی مواجه شدند. امروز پنجشنبه برابر با 17 مهر 99، تحلیل قیمت ارز دیجیتال دات، وی چین و بت را بررسی می‌کنیم.

تحلیل تکنیکال قیمت پولکادات – 17 مهر 99

احساسات فعلی اطراف ارز دیجیتال DOT را می‌توان با سناریوهای نزولی اواسط سپتامبر (اواخر شهریور) مقایسه کرد که منجر به سقوط 20 درصدی قیمت این رمز ارز شد. پولکادات اصلاح قیمتی را طی 48 گذشته به ثبت رسانده و با ادامه روند نزولی، شاهد افت قیمت به سطح 3.7 دلاری هستیم. با توجه به تقاطع نزولی ایجاد شده در چارت این رمزارز، خط اندیکاتور مک دی (MADC) به زیر خط سیگنال کشیده شده، به این معنا که تریدرها با فشار فروش ارز دیجیتال دات روبرو هستند.

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال دات - 17 مهر 99
نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال دات – 17 مهر 99

نوسان بالای سطوح مشاهده شده در باندهای بولینگر Polkadot، وضعیت را برای فروشندگان این رمز ارز راحت‌تر کرده است. با توجه به این سناریو نزولی، احتمال ریزش قیمت تا سطح 3.53 دلاری وجود دارد.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال وی چین – 17 مهر 99

در زمان نگارش این خبر، وی چین در سطح 0.010 دلاری معامله می‌شود، یعنی چیزی حدود 15 درصد زیر سطح حمایت 0.011 دلاری که به مقاومت تبدیل شد. خطوط نقطه چین اندیکاتور پارابولیک سار بالای کندل‌های قیمتی، نشان از روند نزولی دارند که با افزایش فشار فروش وی چین مشاهده شده توسط اندیکاتور RSI، تائید می‌شود. در حال حاضر شاخص مقاومت نسبی کمی بالاتر از منطقه اشباع فروش قرار دارد.

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال وی چین - 17 مهر 99
نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال وی چین – 17 مهر 99

اخبار منتشر شده در رابطه با به‌روزرسانی رمز ارز VeChain، استفاده از اکوسیستم توکن‌های NFT را افزایش داده، چیزی که به ادعای بنیاد وی چین تا آخر سال 2020 به ارزش بالای 300 میلیون دلار خواهد رسید.

تحلیل قیمت بت – 17 مهر 99

رمز ارز بیسیک اتنشن توکن کمی پایین‌تر از سطح 0.208 دلاری معامله می‌شود. همانطور که از اندیکاتور فیبوناچی مشخص است، این سطح پس از ریزش توکن بت به سطح 100 درصدی اصلاحی، از حمایت به مقاومت تبدیل شد. توکن BAT طی 48 ساعت گذشته بیش از 10 درصد ریزش داشته و در حال حاضر نیز روند نزولی قوی را در پیش گرفته است.

نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال بت - 17 مهر 99
نمودار 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال بت – 17 مهر 99

تقاطع نزولی ایجاد شده در اندیکاتور آرون (Aroon) نشان می‌دهد که خط Aroon Down به رنگ آبی به بالای خط Aroon Up به رنگ نارنجی رسیده، به این معنا که احتمال سقوط قیمت توکن BAT به زیر سطح 100 درصدی اصلاحی فیبوناچی وجود دارد.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال دات، وی چین و بت به تاریخ 17 مهر 99 بوده و تصمیم به خرید و فروش آن‌ها بر عهده خریداران گرامی است. تحلیل‌ها و سیگنال‌های روزانه تیم ایران کریپتوکارنسی در کانال تلگرامی مربوطه منتشر می‌شود.

منبع: ABMCryptoثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)