ایبی (eBay) به دنبال پذیرش رمز ارزها و تسهیل معاملات NFT است


مدیر ایبی (eBay) اعلام کرد که این بازار اینترنتی در نظر دارد تا ضمن پذیرش رمز ارزها به عنوان یک روش پرداخت، معاملات توکن غیر قابل تعویض یا NFT را تسهیل کند.

بازار اینترنتی ایبی (eBay) امکان پرداخت از طریق رمز ارزها را برای مشتریانش فراهم خواهد کرد. همچنین این غول تجارت آنلاین دنیا در نظر دارد تا فروش توکن‌های غیر قابل تعویض یا NFT را بر بستر خود تسهیل نماید.

جیمی یانون (Jamie Iannone)، مدیر ایبی، طی مصاحبه‌ای با CNBC اظهار داشت که این موسسه “همچنان” به گزینه‌های پرداخت مانند رمز ارزها نگاه خواهد کرد. علاوه بر این، وی اظهار داشت که ایبی در جستجوی فرصت‌هایی به منظور ایجاد بستر توکن غیر قابل تعویض یا NFT “به شکلی ساده” در بستر خود است:

یکی از نکات مثبت ایبی این بوده که همواره به دنبال بهره‌گیری از ترندها و روندهای جدید است. این همان چیزی است که ما در حوزه‌هایی مانند NFT شاهد آن بوده و در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می‌توانیم با این مسئله تعامل بهتری داشته باشیم.

خرید و فروش رمز ارزهایی مانند بیت کوین از طریق ایبی

به گفته مدیر ایبی، اکنون NFTها به صورت جزئی روی این پلتفرم خرید و فروش می‌شوند، اما هنوز راه‌کاری برای داشتن یک فرآیند ساده برای خریداران و فروشندگان ارائه نشده است. همچنین، برخی از کاربران نیز تاکنون واحدهای بیت کوین را از طریق بازار ایبی به فروش رسانده و چنین حراجی‌هایی از سوی ایبی تحریم نبوده است.

پیش از این، مدیران ایبی به احتمال پذیرش رمز ارزها به عنوان یک روش پرداختی اشاره کرده بودند. سه سال پیش، یکی از معاونین ارشد این موسسه اظهار داشته بود که ایبی به صورت جدی در نظر دارد تا بیت کوین را به عنوان یک روش پرداختی در پلتفرمش ادغام کند.

سال گذشته و پیش از اعلام پذیرش رمز ارزها توسط پی پال بود که ایبی اعلام کرد به منظور تسهیل فرآیند پرداخت‌های خود، با این غول صنعت پرداخت همکاری می‌کند. بر اساس گزارش منتشر شده، ایبی در 3 ماهه نخست سال 2021، 187 میلیون کاربر فعال داشته است.

منبع: CoinTelegraphثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)