تحلیل قیمت ارز دیجیتال اتریوم، چین لینک و تزوس – 28 آبان 99


با رشد بیت کوین، آلت کوین‌ها نیز صعود قیمت داشتند. امروز برابر با 28 آبان 99، به تحلیل قیمت ارز دیجیتال اتریوم ، تزوس (XTZ) و چین لینک (LINK) می‌پردازیم.

با رشد قیمت بیت کوین به سقف سالانه جدید، اتریوم توانست به بالای سطح 480 دلاری صعود کند. اما پس از لمس قیمت 492 دلاری، رمز ارز ETH دوباره با ریزش سریع به سطح 470 دلاری رسید. این امر باعث پولبک برخی دیگر از آلت کوین‌ها شده که در صورت ادامه افت قیمت اتر، احتمال اصلاح بیشتر در دیگر ارزهای دیجیتال بازار وجود دارد. رمز ارز تزوس نیز طی هفته گذشته با علاقه خریدارن مواجه شده بود و چین لینک هم با عبور از سطح 14 دلاری، مقاومت 14.5 دلاری را هدف قرار داده است. امروز برابر با 28 آبان 99، به تحلیل قیمت 3 ارز دیجیتال اتریوم، تزوس (XTZ) و چین لینک (LINK) می‌پردازیم.

تحلیل قمت اتریوم – 18 آبان 99

رمز ارز ETH با عبور از سطح 480 دلاری و کسب احساسات مثبت از سوی تریدرها، 500 دلار را هدف قرار داده بود اما با اصلاح جزئی، دوباره به زیر این سطح بازگشت. اندیکاتور RSI در منطقه اشباع خرید قرار دارد، اما با توجه به احتمال غلبه فومو (FOMO) بر فروشندگان و ترغیب آن‌ها به خرید اتریوم، مقدار این شاخص اهمیت چندانی ندارد.

چارت 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال اتریوم - 28 آبان 99
چارت 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال اتریوم – 28 آبان 99

سطح 500 دلاری هدف بعدی فعلی تریدرهاست. بعد از این سطح، مقاومت بعدی در ناحیه 580 دلاری قرار دارد. در صورت ریزش قیمت، سطوح حمایت اولیه اتریوم 480 و 450 دلار خواهند بود. در اخباری هم که اخیرا منتشر شده، به‌نظر می‌رسد شبکه Ethereum هنوز برای آغاز فاز صفر آماده نیست و باید ببینیم آیا این اتفاق روی قیمت توکن ETH تاثیر خواهد گذاشت یا خیر.

بیشتر بخوانید: تنها ۱۸ درصد از ETH مورد نیاز برای بروزرسانی اتریوم ۲ تامین شده است

تحلیل قیمت رمز ارز چین لینک – 28 آبان 99

واگرایی نزولی بین قیمت و اندیکاتور مومنتم چین لینک دیده شده است. با ریزش قیمت بیت کوین از سطح 18،500 دلار به 17،200 دلار، توکن LINK نیز به سطح حمایت 12.6 دلاری ریزش کرد.

چارت 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال چین لینک - 28 آبان 99
چارت 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال چین لینک – 28 آبان 99

البته روند صعودی ChainLink پس از افت قیمت به 10.4 دلار در اوایل ماه نوامبر، هنوز پابرجاست. بالای سطح 13.25 دلاری، این رمز ارز تا سطح 14.5 دلاری با مقاومت خاصی روبرو نیست. اما در صورت افت قیمت بیت کوین، ممکن است شاهد سقوط قیمت چین لینک نیز باشیم. در صورت بسته شدن قیمت زیر 12 دلار، طی چند روز آینده شرایط به نفع فروشندگان ارز LINK خواهد بود.

تحلیل قیمت تزوس – 28 آبان 99

فروشندگان نتوانستند با فروش تزوس این ارز دیجیتال را به زیر سطح 2 دلاری بکشانند و حجم خرید XTZ نیز با رشد همراه بوده است. این امر به این معناست که احتمال تبدیل شدن مقاومت 2.24 دلاری به حمایت وجود دارد.

چارت 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال تزوس - 28 آبان 99
چارت 4 ساعته تحلیل قیمت ارز دیجیتال تزوس – 28 آبان 99

اندیکاتور OBV تزوس نیز در یک روند صعودی قرار داشته و علاقه خریداران به این رمز ارز را نشان می‌دهد. همین روند مشابه در واسط ماه اکتبر و زمانی که قیمت پیش از ریزش به سقف 2.4 دلاری رسید، مشاهده شده بود. حال برای تعیین متفاوت بودن شرایط کنونی نسبت به حالت قبل باید منتظر بمانیم، اما امر قطعی فعلی، صعودی بودن مومنتم ارز Tezos در کوتاه مدت است.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال اتر، تزوس و لینک به تاریخ 28 آبان 99 بوده و تصمیم به خرید یا فروش آن‌ها بر عهده معامله‌گران گرامی است. تحلیل‌ها و سیگنال‌های روزانه تیم ایران کریپتوکارنسی در کانال تلگرامی مربوطه منتشر می‌شود.

منبع: AMBCryptoثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)