تحلیل قیمت اتریوم در بازار ارزهای دیجیتال


پیش بینی و تحلیل قیمت  اتریوم : آیا خریداران قادر به اصلاح سطح 150 دلاری هستند؟

شاخص ها و اندیکاتورهای تحلیل قیمت اتریوم، از کاهش قیمت در آینده خبر میدهند. اما آیا اتریوم می تواند در برابر آن مقاومت کند؟

قیمت بیت کوین و آلت کوین ها

در این پست قصد داریم به پیش بینی و تحلیل قیمت اتریوم بپردازیم. با بهبود قیمت بیت کوین از افت اخیر خود به 6500 دلار، اتریوم نیز بیکار ننشسته است. نرخ قیمت این آلت کوین برتر بازار 1.43 درصد افزایش داشته است. از آنجایی که نه گاوها و نه خرس ها کنترل اوضاع را در دست ندارند، وضعیت کلی بازار متغیر است.

در زیر داده های مربوط به ارز دیجیتال اتریوم در زمان انتشار خبر را داریم:

نام: اتریوم

اختصار: ETH

ارزش بازار: 16،619،958،529 دلار

قیمت: 152.86 دلار

حجم معاملات در 24 ساعت گذشته: 8،015،697،387 دلار

میزان تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: 2.31%

توقف بعدی قیمت کجاست؟

اتریوم، بار دیگر از سطح میانگین های متحرک دور شده است و این امر نشان میدهد که یک روند نزولی در جریان است. مقادیر شاخص مقاومت نسبی (RSI) از خط حمایت عبور کرده و سطح پایین این خط شکسته را آزمایش میکند.

نمودار یک روزه ارز دیجیتال اتریوم

بنابراین باید منتظر ادامه کاهش قیمت اتریوم به سطح 120 دلار باشیم. شکست از این ناحیه، حرکت به سوی 100 دلار را نشان میدهد.

نمودار 24 ساعته ارز دیجیتال اتریوم

با نگاهی به نمودار 24 ساعته بالا میبینیم که فروشندگان توانسته اند جای پایشان را در سطح 150 دلار محکم کنند. به عنوان یک ایده معاملاتی کوتاه مدت، باید منتظر یک روند نزولی ادامه دار به سطح 120 دلار باشیم.

سیگنال دیگری که کاهش قیمت را نشان میدهد، بانس یا پرش از روند نزولی موجود در شاخص RSI خواهد بود. مستثنی نیست که با شکست مرز پایین حرکت نزولی، روند نزولی به پهنای کانال برسد.

در زمان انتشار خبر، اتریوم با قیمت با 151.25 دلار معامله می شود.

 ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)