تحلیل اختصاصی قیمت اتریوم – یکشنبه 19 بهمن 99


تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت رمز ارز اتریوم با نماد ETH و معرفی سطوح خرید و فروش مناسب این ارز دیجیتال برای امروز یکشنبه 19 بهمن 99.

در تحلیل قیمت اتریوم 12 بهمن و زمانی که هر واحد رمز ارز ETH روی 1,350 دلار معامله می‌شد، ذکر شد که شکست سطح مقاومت محدوده 1,440 دلار می‌تواند زمینه‌ساز صعود قیمت این ارز دیجیتال تا نزدیکی سقف 1,800 دلاری شود. در نهایت این اتفاق رخ داد و قیمت اتر پس از شکست مقاومت مذکور، تا سطح 1,769 دلار افزایش یافت.

تحلیل قیمت اتریوم – 19 بهمن

در تصویر پایین، چارت قیمت اتریوم در جفت ETHUSDT را مشاهده می‌کنید:

تحلیل قیمت اتریوم 19 بهمن

همانطور که مشخص است، قیمت توانسته الگوی رایزینگ وج خود را از سقف بشکند. معمولا الگوی Rising Wedge، یک پترن نزولی در تحلیل تکنیکال شناخته می‌شود، با این حال اتریوم دست به کار بزرگی زد و توانست سقف این الگو را بشکند تا ممنتوم صعودی بالای خود را به تصویر بکشد.

در تحلیل امروز 19 بهمن 99، شاهد آن هستیم که قیمت اتریوم برای بار دوم پس از شکست سقف الگوی رایزینگ وج (خط چین مشکی)، به آن پولبک زده و واکنش نشان داده است. بنابراین تا زمانی که قیمت روی این خط باقی بماند، انتظار می‌رود که موج صعودی بعدی منجر به لمس مقاومت روانی 2,000 دلاری شود. در حال حاضر، سقف این الگو در منطقه 1,580 دلار قرار دارد.

در سناریوی نزولی تحلیل امروز 19 بهمن قیمت اتریوم، در صورتی که حمایت سقف الگوی رایزینگ وج از دست رود، ممنتوم نزولی وارده می‌تواند منجر به افت قیمت تا سطح حمایت خط روند صعودی روی 1,440 دلار شود. در حالت بدبینانه، در صورت شکست حمایت 1,440 دلار که متشکل از خط روند صعودی و ناحیه حمایتی کلاسیک است، می‌توان افت بیشتر تا منطقه 1,050 دلار را برای اتریوم متصور بود.

با توجه به دو سناریوی فوق، تا زمانی که قیمت بالاتر از سطح 1,580 دلار باقی بماند، مسیر صعود تا مقاومت روانی 2,000 دلاری هموار است. در صورت از دست رفتن حمایت 1,580 دلاری، سطح بعدی روی منطقه 1,440 دلار قرار خواهد داشت.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت اتریوم به تاریخ 19 بهمن 99 بوده و تصمیم به خرید یا فروش آن بر عهده خریداران گرامی است. تحلیل‌ها و سیگنال‌های روزانه تیم ایران کریپتوکارنسی در کانال تلگرامی مربوطه منتشر می‌شود.


برچسب ها: قیمت اتریوم

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)