پشتیبانی سرویس ارز دیجیتال اتریوم از پلتفرم معاملاتی مولتی کوین


سرویس ارز دیجیتال اتریوم پشتیبانی سایت مولتی کوین را به برنامه خود اضافه می کند.

سیستم خدمت دهی ارز دیجیتال اتریوم (ENS) از راه اندازی  پشتیبانی سایت مولتی کوین خبر داده است زیرا در حال حاضر 15 کیف پول ارز دیجیتال برای استفاده از ویژگی جدیدشان برنامه ریزی شده اند.

طبق یک پست رسمی از مجله خبری مدیوم که در تاریخ 17 اکتبر منتشر شده است، این امر به علاقه مندان به ارز دیجیتال امکان می دهد تا از نام ENS سرویس ارز دیجیتال اتریوم برای همه کیف پولهای رمز نگاری شده خود استفاده کنند.

 

اجراسازی مداوم

خاطرنشان شده است که رابط کاربری ENS در حال حاضر فقط ارزهای دیجیتالی اتریوم (ETH) ، بیت کوین (BTC) ، لایت کوین (LTC) و اتریوم کلاسیک (ETC) را پشتیبانی می کند و بقیه ارزهای دیجیتالی را پشتیبانی نمی کند. با این وجود، در این خبر منتشر شده قول داده است که عملکرد آن در هفته های آینده گسترش یابد و به زودی سایر ارز های دیجیتالی را نیز پشتیبانی خواهد کرد.

از میان کیف پولهای جدید که دارای این ویژگی جدید هستند می توان به کیف پول D’CENT Wallet, Coinbase Wallet, Bitcoin.com, Opera, TrustWallet, imToken, Portis, MyCrypto, Haven, Atomic Wallet, Squarelink, Coin Request, DexWallet, Enjin ،Wyre اشاره داشت.

در حال گسترشی فراتر از اتریوم

این تیم همچنین قصد دارد تا فضای نام DNS را برای پشتیبانی از آدرس هایی مانند org  .com و دیگران ادغام کند. طبق این اطلاعیه، این قابلیت قبلاً برای دامنه هایی مانند xyz ، luxe ، kred و art پیاده سازی شده است. سرویس خدمات ارز دیجیتال اتریوم ENS در آینده قصد دارد از همه دامنه های سطح بالا با قابلیت DNSSEC پشتیبانی کند.

همانطور که کوین تلگراف در یک اکتبر گزارش داد، حراج های نام سرویس خدمات ارز دیجیتال اتریوم ENS به دلیل اشکال و باگی که منجر به دادن نام دامنه به کاربران اشتباه در قسمت پیشنهادات تخفیفش شده بود، در حال حاضر متوقف شده اند. هکری که با بهره برداری از این باگ 17 نام را به سرقت برده بود، چند روز بعد تصمیم گرفت همه دامنه ها را به صاحبانش بازگرداند.


برچسب ها: اتریوم

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)