باندهای بولینگر ارز دیجیتال اتریوم از یک حرکت عظیم قیمت خبر میدهند


باندهای بولینگر ارز دیجیتال اتریوم نشان می دهند که یک حرکت عظیم قیمت در راه است.

طی چند هفته گذشته، ارز دیجیتال اتریوم زیر سطح مقاومت نزدیک به 190 دلاری خود گیر گرده است و هر دوی گاوها و خرس های اتریوم با ثابت نگه داشتن این ارز دیجیتال در محدوده میانی 180 دلار، به بن بست خورده اند.

این دوره از معاملات رنج یا خنثی ممکن است به زودی به پایان برسد، اما همانگونه که تحلیلگران می گویند باندهای بولینگر اتریوم در حال تنگ تر شدن هستند، به این معنا که یک حرکت عظیم قیمت می تواند در راه باشد.

اتریوم با تحکیم سطح مقاومت، در رنج 180 دلار گیر کرده است

در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال اتریوم با 1٪ سقوط از قیمت فعلی خود، با قیمت 185.70 دلار معامله میشود، که نشانگر بازگشت ناچیزی از قیمت های بالای روزانه خود یعنی 190 دلار است که در روز گذشته، توسط یک حرکت صعودی ناچیز ایجاد شده بود و در نهایت منجر به رد قیمت دیگری در این سطح مقاومت شد.

در حال حاضر، اتریوم با پایین ترین قیمت خود در طی 24 ساعت گذشته معامله میشود، اما همچنین به ناحیه ای نزدیک میشود که فشار خرید مناسبی دارد، به این معنا که مثلا با فرض اینکه در کوتاه مدت هیچ حرکت بزرگ قیمتی برای بیت کوین وجود نداشته باشد که بازارهای ادغامی را هدایت کند، میتواند بالاتر از این سطح ثابت بماند.

بیت کوین در دوره معاملات رنج اتریوم مشارکت داشته است، چراکه در طی چند روز گذشته، پس از رد در منطقه 9000 دلاری در اوایل هفته جاری، در محدوده 8،700 دلاری گیر کرده است.

یک حرکت بزرگ قیمت برای اتریوم می تواند در آینده ی نزدیک به وقوع بپیوندد

باندهای بولینگر اتریوم در حال حاضر به شدت بهم نزدیک هستند، که می تواند نشان دهنده این باشد که یک حرکت عظیم قیمت در راه است.

RJ، یکی از تحلیلگران محبوب حوزه ارز دیجیتال در توییتر، در توییتی در مورد این موضوع صحبت کرده و توضیح داده که ماه نوامبر نیز از نظر تاریخی، یک ماه فوق العاده بی ثبات برای این ارز دیجیتال بوده است. وی در این توئیت میگوید:

فشردگی ماه نوامبر، یکی از بزرگترین فشردگی هایی است که تاکنون دیده ایم: تقریبا دو ماه است که پهنای باندهای بولینگر اتریوم به کمترین مقدار خود رسیده است. 17 نوامبر زمان شروع بازار گاوی 280 تا 1400 دلاری است. 18 نوامبر زمان شروع تسلیم در برابر بازار است که از قیمت 230 دلار به 80 دلار خواهیم رسید. اما 19 نوامبر چه اتفاقی خواهد افتاد؟

باندهای بولینگر قیمت اتریوم

MoonOverlord، یکی دیگر از تحلیلگران حوزه ارزهای دیجیتال، در نمودار موجود در توئیت زیر، توضیح داده كه وی معتقد است اتریوم می تواند در کوتاه مدت قیمت 300 دلاری را هدف قرار دهد.

باندهای بولینگر ارز دیجیتال اتریوم

ساعت ها و روزهای آینده می تواند برای ارز دیجیتال اتریوم بسیار مهم باشد، چراکه واکنش آن به باندهای بولینگر نزدیک بهم، می تواند چگونگی روند آن را برای بقیه طول سال مشخص کند.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)