چگونه دوج کوین رایگان بدست آوریم؟ بهترین راه‌های دریافت دوج کوین رایگان


به راهنمای کسب دوج کوین رایگان خوش آمدید. مطلی که امروز در اختیارتان می‌گذاریم، شامل تمامی اطلاعات مربوط به فاست (Faust) ( سیستم پاداشی در فرم یک سایت یا نرم افزار)، دریافت و بدست آوردن دوج کوین رایگان و بسیاری اطلاعات مفید دیگر می‌باشد. با ما همراه باشید.

در سال 2018 میلادی فاست‌های بسیار زیادی به بازار ارزهای دیجیتال وارد شدند. یکی از این برنامه‌ها، Freedoge بود. این برنامه یک راه معقول و قانونی برای بدست آوردن دوج کوین بود. Freedoge.co.in، یکی از برترین سایت‌های دریافت بیت کوین رایگان بود که سر و صدای زیادی در اینترنت به پا کرد. به علاوه، این سایت در رسانه‌های اجتماعی نیز ظاهر شد.

دوج کوین‌ ، که برگرفته از تصویر بامزه از یک سگ نژاد شیبا اینو بود، در سال 2013 به عنوان «ارز شوخی» معرفی شد. حالا دوج کوین، به یکی از آلت کوین‌ های قوی تبدیل شده است. حالا باید از آن تصویر بامزه تشکر کرد، چرا که موجب شهرت دوج کوین شده و اکنون بیشتر‌ وب سایت‌ها، فاست‌های دوج کوین رایگان را آغاز کرده اند. حالا ممکن است بپرسید که آیا این فاست‌های دوج کوین قانونی هستند؟ آیا این فاست‌ها تنها شکل دیگری از کلاهبرداری‌های اینترنتی می‌باشند؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال‌ها را بفهمید.

سایت دوج کوین رایگان Freedoge.co.in چیست؟

Freedoge.co.in در سال 2013 با دفتری مرکزی در کشور «بلیز» آمریکای مرکزی تاسیس شد. این پلتفرم به شما امکان می‌دهد که دوج کوین رایگان بدست آورید. این سایت، با بیش از 7,000,000 دوج کوین در روز، بزرگ‌ترین سیستم فاست دوج کوین است. علاوه بر آن، این پلتفرم بسیار شبیه به Freebitco.in است؛ سایتی که می‌توانید در آن بیت کوین رایگان بدست آورید.

سایت Freedoge.co.in چگونه کار میکند؟

ثبت نام در این سایت بسیار آسان است. شما تنها به یک آدرس ایمیل معتبر، یک رمز و آدرس کیف پول دوج کوین نیاز دارید. زمانی که حساب کاربریتان را ساختید، حالا می‌توانید وارد حساب شده و دوج کوین رایگان بدست آورید.

سایت Freedoge.co.in، چندین و چند راه برای بدست آوردن دوج کوین رایگان به شما ارائه می‌دهد.

تاس انداختن

در این قسمت، شما می‌توانید تنها با کلیک بر روی دکمه‌ی گردش و تکمیل کپچا (تست‌های همگانی که معمولا در تمامی سایت‌ها می‌توان با آن رو‌به‌رو شد)، دوج کوین رایگان به دست آورید. می‌توانید ایم کار را هر 60 دقیقه یکبار انجام دهید.

در ابتدا، زمانی که دکمه‌ی “ROll” را می‌زنید، یک عدد کاملا تصادفی دریافت می‌کنید. بعد بر اساس آن عدد و با توجه به جدول پرداخت‌ها، می‌توانید دوج کوین بیشتر و یا کمتری، بدست آورید. پرداخت‌ها نیز بر اساس نرخ کنونی دوج کوین، تغییر می‌کنند.

برای نمونه، اگر عدد “10000 به شما رسید، در حقیقت بالاترین مقدار هرگردش را بدست آورده‌­اید که ارزش این ارز دریافت شده برابر با 150 دلار است. علاوه بر آن، این پلتفرم شامل گزینه‌ای برای پخش صدا هنگام تمام شدن زمان است. با فعال کردن این گزینه، هرزمان که سیستم اجازه‌ی گردش دوباره بدهد، توسط پلتفرم به شما اطلاع داده می‌شود.

چند برابر کردن دوج کوین رایگان

در اینجا، شما با یک بازی “Hi-Lo” یا همان “بالا – پایین” روبه‌رو می‌شوید. جایی که می‌توانید تا 4750 بار دوج کوین‌های خود را ضرب و تکثیر کنید. روند این بازی نیز بدین صورت است؛ اگر فکر می‌کنید که شماره‌ی گردش این دور، بالاتر از شماره‌ی قبلی شماست، “‘HI” را انتخاب کنید. اگر فکر میکنید شماره پایین‌تر خواهد بود، بهتر است “LO” را انتخاب کنید.

همیشه این جمله را یادتان باشد؛ شانس برد بالاتر، پرداخت پایین‌تر و شانس برد پایین‌تر، پرداخت بالاتر را برای شما به همراه خواهد داشت.

جدا از این موارد، در سمت راست این صفحه، شما می‌توانید برای فعال کردن شانس بردن تمامی پول‌ها (jackpot)، شرط بندی‌های بیشتری اضافه کنید. قانون بسیار ساده‌ است؛ اگر شما عدد “8888” را به گردش درآوردید، آن وقت جایزه را بر اساس مقداری که انتخاب شده خواهید برد.

معرفی (ریفر)

در اینجا، شما می‌توانید لینک معرفی خود را پیدا کنید و با آن به دوستان و یا هم‌‌دانشگاهی‌های خود ارجاع داده تا این افراد برای بدست آوردن و کسب دوج کوین رایگان فعالیت کنند.

از این راه می‌توانید یک کمیسیون 50 درصدی از دوج‌های افرادی که توسط شما معرفی شدند به راحتی کسب کنید. در نتیجه، اگر مثلا فرد معرفی شده، 100 دوج برنده شود، شما نیز 50 دوج می‌گیرید. پس  اگر بتوانید تنها 2 فرد فعال در این زمینه پیدا کنید، دو برابر بیشتر از آن که به تنهایی کار کنید، دوج کوین رایگان کسب میکنید. علاوه بر آن، به شما یک بنر نیز داده می‌شود که بتوانید با لینک معرف خود، وبسایت را بیشتر معرفی کنید.

همچنین این امکان وجود دارد تا گزینه‌ای را برای دادن درصدی از درآمد خود به مرجع‌، برای تشکر از آنها فعال کنید. می‌توانید مقدار دوج کوین دلخواهتان را وارد کنید و آن را در میان تمامی مرجع‌هایتان و بر اساس فعالیت‌های آنان پخش کنید.

پرداخت‌های سایت Freedoge.co.in

Freedoge.co.in دو گزینه برای برداشت کردن درآمدی به دست آمده برای دریافت دوج کوین رایگان در اختیار شما قرار داده است.

وقتی بر روی دکمه‌ی برداشت (WITHDRAW) کلیک می‌کنید، از دو روش زیر می‌توانید برای برداشت دوج کوین رایگان خود اقدام کنید.

  1. برداشت خودکار:

اگر بیشتر از 25 دوج کوین در حساب خود دارید، می‌توانید از گزینه‌ی خودکار (auto) استفاده و به صورت خودکار، هر یکشنبه از حساب خود برداشت کنید. بهتر است این گزینه را در صورت وجود سود هفتگی بالا انتخاب کنید.

برداشت خودکار دوج کوین رایگان

  1. برداشت آنی:

اگر گزینه‌ی “خودکار” را انتخاب نکردید، به شرطی می‌توانید از طریق این گزینه درخواست پرداخت کنید که در حسابتان بیشتر از 25 دوج کوین وجود داشته باشد.

به هرحال، از هر دو طریق، شما باید 0.25 دوج کوین رایگان خود را به عنوان کارمزد تراکنش پرداخت کنید. پس از 6 ساعت، دوج کوین رایگان را در کیف پول خود دریافت می‌کنید.

برداشت آنی دوج کوین رایگان

ویژگی‌های سایت Freedoge.co.in

  • دوج کوین رایگان در هرساعت:

با انجام یک بازی ساده، تا سقف 150 دلار دوج کوین رایگان برنده شوید!

  • بازی HI-LO برای دریافت دوج کوین رایگان:

با بازی ساده‌ی HI-LO، دوج کوین خود را چند برابر کنید. به علاوه، شما می‌توانید جوایز بزرگ HI-LO را نیز تا سقف 1 دوج کوین، برنده شوید.

  • انتخاب متنوع جهت برداشت:

گزینه‌ی پرداخت-خودکار را فعال کنید تا تراز حساب جاریتان هر یکشنبه به صورت خودکار به شما پرداخت شود. یا حتی به جای این گزینه، دوج کوین‌های خود را فورا در هر زمانی که خواستید پس بگیرید.

  • برنامه‌ی سخاوتمندانه معرفی به دوستان و آشنایان:

دوستانتان را ارجاع دهید و تا 50% از هر آنچه که آنها بردند را بدست آورید. اضافه بر آن، هر دفعه که آنها بازی می‌کنند، بلیط‌های بخت آزمایی رایگان نیز دریافت کنید.

سخن پایانی

Freedoge.co.in، بهترین پلتفرم برای آغاز کسب دوج کوین‌ رایگان است. این سایت مدت زیادیست که به وجود آمده و شهرت خود را به‌دست آورده است.

پرسش و پاسخ‌ها:

آیا سایت Freedoge.co.in در حال حاضر هم کار می‌کند؟

19 آگوست سال 2019، اعلام شد که این بسته‌های نرم افزاری، تمامی برنامه‌های پرداخت فاست خود و دیگر خدماتشان را متوقف کنند. دلیل این موضوع نیز عدم توانایی مدیریت مدیران از سوء استفاده‌های اجتناب ناپذیر موجود در سایت بود.


برچسب ها:

ثبت نظر
نظرات کاربران (1 نظر)
امین

برای دش هم یه سایت پیدا کردم به اسم fly-dash.com خوب بوده ، اونم سبکش همین تاس انداختنه و پرداختی داشته .