سرمایه گری اسکیل در عرض یک روز ۳۰۰ میلیون دلار افزایش یافت


شرکت گری اسکیل اینوسمنتز (Grayscale Investments)، طی ۲۴ ساعت ۳۰۰ میلیون و طی یک هفته، 1 میلیارد دلار سرمایه به دارایی‌های تحت مدیریت خود‌ اضافه کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، طی هفته اخیر گری اسکیل ۱ میلیارد دلار سرمایه جدید جذب کرده است. صفحه رسمی توییتر این شرکت در بیست و دوم اکتبر (۱ آبان) اعلام کرد ارزش دارایی‌های تحت مدیریت آن‌ها، به ۷.۳ میلیارد دلار رسیده است. این در حالیست که گزارش ۱۵ اکتبر (۲۵ شهریور) آنان رقم ۶.۳ میلیارد دلار را نشان می‌داد. لازم به ذکر است که گزارش‌های این شرکت همیشه با ۲۴ ساعت تاخیر ارائه شده و ارقام روز گذشته را نشان می‌دهند. سرمایه‌های مدیریت شده توسط گری اسکیل اکثرا در قالب تراست‌های بیت کوین و اتریوم و همچنین صندوق دیجیتالی لارج کپ (Large Cap = ارزش بالای ۱۰ میلیارد دلار) این شرکت نگهداری می‌شوند. افزایش اخیر در میزان دارایی‌های این شرکت، به احتمال زیاد به خبر بزرگ پی‌پل مربوط می‌شود؛ شرکت پی‌پل از سال ۲۰۲۱ قابلیت پرداخت رمز ارزی را به خدمات خود اضافه خواهد کرد.

گری اسکیل اعلام کرده که از زمان انتشار تازه‌ترین گزارشش، تراست سرمایه لایت کوین این شرکت بیشترین میزان افزایش (۷.۵ درصد) را تجربه کرده و تراست زی کش نیز در همین بازه زمانی، ۶ درصد افزایش داشته است. از جمله سرمایه‌های مدیریت شده توسط گری اسکیل که حجم پایین‌تری نسبت به سایرین دارند، می‌توان به اتریوم کلاسیک (ETC)، هورایزن (ZEN)، استلار لومنز (XLM)، ریپل (XRP) و بیت کوین کش (BCH) اشاره کرد. بری سیلبرت (Barry Silbert)، مدیر عامل گری اسکیل، در بیست و دوم اکتبر (۱‌ آبان) مردم را از یک جدب سرمایه قابل توجه با خبر کرد:

در عرض یک روز یک ۳۰۰ میلیون خوب به دارایی‌های تحت مدیریت خود اضافه کردیم.

بیشتر بخوانید: رسمی: پی پل ارزهای دیجیتال را به سرویس خود اضافه می‌کند

خرید بیت کوین توسط گری اسکیل

گری اسکیل تنها شرکت مدیریت سرمایه علاقه‌مند به BTC نیست

در حال حاضر تراست بیت کوین گری اسکیل تقریبا معادل ۲.۵ درصد از موجودی کل BTC است. موجودی در دسترس بیت کوین فعلا 18,522,937 واحد است، ولی تعداد کل Bitcoin های قابل استخراج ۲۱ میلیون عدد خواهد بود. این یعنی ۲.۵ میلیون بیت کوین دیگر و در واقع ۱۱.۹ درصد از موجودی اصلی این رمز ارز هنوز استخراج نشده است. گری اسکیل یکی از تازه‌ترین شرکت‌های مدیریت سرمایه است که به پتانسیل رمز ارزها پی برده و شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) نیز امسال ۴۱۵ میلیون دلار برای خرید بیت کوین خرج کرده است. سرویس نظارتی کوین ۹۸ آنالتیکس (Coin98 Analytics) نیز اعلام کرده که شرکت کوین شرز (CoinShares) چیزی نزدیک به 69,730 بیت کوین در اختیار دارد که با توجه به عبور قیمت این BTC از مرز ۱۳ هزار دلاری، اکنون ارزشی نزدیک به ۹۰۰ میلیون دلار دارند.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)