راه‌اندازی قابلیت چند امضایی در کیف پول گواردا (Guarda)


کیف پول گواردا (Guarda) اخیراً به اولین کیف پول ارز دیجیتال با قابلیت پشتیبانی از چند ارز تبدیل شده است که قابلیت چند امضایی را نیز ارائه می‌دهد. کیف پول‌های چند منظوره که به عنوان Multisig نیز شناخته می شوند امکان دسترسی دو یا چند کاربر به صندوق‌ها و نیز وجوه را فراهم می‌کنند.

برخلاف آدرس‌های معمولی تک کلیدی، کیف پول‌های Multisig برای انجام معاملات به امضای چند طرف معامله احتیاج دارند، امضاها با استفاده از کلیدهای خصوصی مختلف تولید می شوند. کیف پول‌های چند منظوره برای افرادی که مایل به همکاری با صندوق‌های ارز دیجیتال هستند، مفید هستند. از این طریق، چندین طرف می‌توانند یک کیف پول مشترک ایجاد کرده و معاملات را با توافق متقابل مدیریت کنند.

علاوه بر اینکه ابزاری برای فعال کردن معاملات ارز دیجیتال برای گروه‌هایی از افراد است، Multisig همچنین می تواند یک ابزار محافظتی اضافی برای افرادی است که نگران از دست دادن رمزعبور یا سرقت ارز دیجیتال هستند.

ساخت قابلیت چند امضایی در یک کیف پول چند ارزی سبک وزن کار ساده ای نیست، تیم کیف پول گواردا، که به Whals Heaven نیز پیوسته بود، آماده بودند تا این چالش را انجام داده و  Multisig و ایجاد کنند. دلیل اصلی فعال سازی Multisig بازخورد اجتماع بود که توسعه را تحت فشار قرار داد.

گواردا قصد ندارد جلوی قابلیت چند امضایی هاوینگ بیت کوین را بگیرد، این تیم در حال حاضر تلاش می کند تا بر روی اتریوم کلاسیک (ارزی را که توسط نظرسنجی جامعه اجرا شده است)، اتریوم، بیت کوین کش و طیف گسترده ای از کوین‌های دیگر برای قابلیت چند امضایی، کار کند.

پل، مدیرعامل شرکت کیف پول گواردا می گوید:

ما اینجا هستیم تا این قابلیت کیف پول که هنوزآن را درست نمی‌شناسیم را ارائه دهیم، به همین دلیل گسترش و داشتن بسیاری از ویژگی های مدیریت ارز دیحیتال برای گواردا بسیار مهم است. به دلیل پیوستن به Whales Heaven، ما می‌توانیم  قابلیت چند امضایی را فعال کنیم، چیزی که کیف پول‌های چند ارزی هنوز ارائه نکرده اند. اضافه کردن این قابلیت کاملاً به خواست جامعه تحمیل می شود و ما خوشحالیم که خدمات خود را ارائه می دهیم! 

اگر می‌خواهید در مورد ایجاد و استفاده از یک کیف پول Multisig بیشتر بدانید، می توانید یک آموزش تصویری را درباره‌ی کیف پول گواردا را در یوتیوب مشاهده کنید.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)