ضیافت شام خیریه جاستین سان و وارن بافت بالاخره برگزار شد


ضیافت شام خیریه “جاستین سان” مدیر بنیاد ترون با میلیارد مشهور و مدیر شرکت برکشایر هاتاوی “وارن بافت” پس از یک سال تاخیر برگزار شد.

بر اساس اعلامیه منتشر شده توسط بنیاد ترون در روز پنجشنبه، بالاخره پس از یک سال تاخیر این مراسم در 23 ژانویه و در ایالت نبراسکا برگزار شد. این ضیافت کاملا به صورت خصوصی برگزار شد و در آن چندین مهمان از جمله “چارلی لی” خالق لایت کوین، “یونی آسیا” مدیر اجرایی eToro، “کریس لی” مدیر مالی صرافی هیوبی و “هلن های” مدیر بخش خیریه صرافی بایننس حضور داشتند.

در بیانیه پس از شام نیز سان اظهار کرد:

واقعا افتخار بزرگی بود و من از شام، خرد و بینش آقای بافت تشکر می‌کنم.

وی افزود:

توصیه‌ها و راهنمایی‌های آقای بافت را برای تبدیل ترون به یک اکوسیستم بهتر و تجارت با همه همکاران فعال در زمینه بلاکچین را مدنظر می‌گیرم.

وارن بافت از سال 2000 هر ساله برگزاری ضیافت شام با حضور خودش را به مزایده می‌گذارد و درآمد حاصل از آن را صرف امور خیریه می‌کند. سان نیز سال گذشته با مبلغ 4.5 میلیون دلار، رکوردهای قبلی را شکست و موفق شد با وارن بافت ملاقات کند.

این مراسم پیش‌تر برای اواخر تیرماه سال 2019 برنامه ریزی شده بود، اما سان این قرار را بخاطر درگیر بودن با بیماری سنگ کلیه به تاخیر انداخته بود و بخاطر این تاخیر از وارن بافت عذرخواست.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های محلی چین، یک روز پس از اعلام تعویق ضیافت شام توسط سان در تابستان سال گذشته، وی تحت تحقیقات مقامات محلی قرار گرفت و اجازه خروج از کشور را نداشت. اگرچه سان با انتشار ویدیویی از حضور خودش در سان فرانسیسکو، این شایعات را تکذیب کرد.

انتشار خبر مربوط به برگزاری ضیافت شام خیریه سان و وارن بافت منجر به رشد شدید قیمتی ترون شد و قیمت این ارز از 210 ساتوشی به 250 ساتوشی رسید اما این رشد پایدار نبود و قیمت مجددا به سطوح قبلی بازگشت.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)