🔴هشدار: مراقب کلاه برداری کینگ مانی (KingMoney) و یوتی بایت (UtByte) باشید!


کاربران ایرانی بار دیگر در خطر یک طرح کلاه‌برداری قرار گرفته‌اند. این طرح وابسته به یکی از شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای است و کینگ مانی (KingMoney) و یوتی بایت (utbyte) نام دارد.

کلاه برداران هر بار در شکل جدیدی سعی در فریب مردم را دارند. این بار در قالب یک ارز دیجیتال به نام کینگ مانی (KingMoney) و کیف پول یوتی بایت (utbyte). اکیدا توصیه می‌کنیم که در صورت شنیدن این دو کلمه، به هیچ‌وجه سمت سرمایه‌گذاری در این طرح‌های پانزی نروید!

نکته عجیب در این کلاه‌برداری، وابسته بودن آن به یکی از شبکه‌های نتورک مارکتینگ (بازاریابی شبکه‌ای) ایرانی است. طبق گزارش‌های واصله، این شرکت بازاریابی به طور غیر مستقیم به تمام کاربران و زیرمجموعه‌های خود پیشنهاد سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال را از طریق صرافی و کیف پول یوتی بایت و ارز دیجیتال کینگ مانی می‌دهد. اما جدای از این مسئله، فهمیدن کلاه‌برداری بودن این پروژه کاری بسیار آسان است.

بهتر است در ابتدا نگاهی به وبسایت ارز دیجیتال کینگ مانی به آدرس kingmoney.io بیندازیم:

سایت کینگ مانی و یوتی بایت

این پروژه در قسمت Contact خود را سوئدی معرفی می‌کند:

آدرس kingmoney

حال بهتر است نگاهی به اطلاعات آماری وبسایت این پروژه در پایگاه الکسا بیندازیم:

الکسای کینگ مانی

مشاهده می‌نمایید که به طرز 73 درصد از ترافیک ورودی به سایت از سمت کشورمان ایران است! به عبارتی می‌توان این‌گونه تلقی کرد که سوئدی بودن این پروژه صرفا یک پوشش است و کلاه‌برداران و هدف آن‌ها ایرانی هستند.

اما اجازه بدهید شما را با قسمت جذاب‌تر ماجرا آشنا کنیم؛ مقاله فنی (یا اصطلاحا وایت پیپر) این ارز دیجیتال. اطلاعات فنی هر ارز دیجیتالی در قالب یک مقاله (همانند تمام مقالات علمی که تاکنون دیده‌اید) به نام وایت پیپر (Whitepaper) از جانب تیم سازنده ارائه داده می‌شود. خوشبختانه پروژه کینگ مانی نیز وایت پیپر خود را در وبسایتش ارائه داده است. پس مستقیم به سراغ وایت پیپر می‌رویم. وایت پیپر این پروژه از طریق این آدرس در دسترس است.

ما در اینجا با یک وایت‌پیپر 6 صفحه‌ای بدون ارائه هیچ اطلاعات فنی‌‌ای روبرو هستیم. در قسمت اول وایت پیپر نیز مستقیما به بازاریابی شبکه‌ای این پروژه اشاره شده است:

وایت پیپر kingmoney

در انتها نیز توسعه‌دهندگان این پروژه به صورت زیر معرفی شده‌اند:

سازندگان کینگ مانی

بله، توسعه‌دهندگان آقایان Lucas، Torne و Saga هستند! کلاه‌برداران حتی زحمت دادن ظاهر بهتر به قسمت توسعه‌دهندگان را به خود نداده‌اند.

در این قسمت شما می‌توانید وایت پیپر پروژه لینک‌چین که یکی از پروژه‌های معتبر ارزهای دیجیتال است را مشاهده نمایید و تفاوت را درک کنید!

ساده‌ترین سوالی که باید پاسخ داده شود، الگوریتم اجماع این ارز دیجیتال چیست؟! مگر می‌شود که بلوک‌ها در یک شبکه بلاکچینی به صورت خودکار تولید شوند؟ گره‌ها یا همان نودهای این شبکه کجا هستند؟! در هیچ جای وایت پیپر و سایت کینگ مانی به این مورد اشاره نشده است! خوانندگان عزیز باید دقت داشته باشند که اجماع در ارزهای دیجیتال یک اصل حیاتی است و بدون آن، بلاکچین معنا ندارد. همچنین بدون مشخص بودن گره‌ها، تمرکززدایی نیز معنایی ندارد. تمرکز‌زدایی یکی از ویژگی‌ها و اهداف مهم ارزهای دیجیتال است. ارز دیجیتالی که این دو مورد را نداشته باشد، قطعا باید به آن شک کرد.

اکنون به سراغ utbyte می‌رویم. یوتی بایت خود را کیف پول کینگ مانی و یک صرافی معرفی می‌کند. طبق بررسی‌های انجام شده پروفایل یوتی بایت در سایت الکسا، 80 درصد از ترافیک این سایت نیز از طریق کشورمان ایران می‌باشد:

کلاه برداری یوتی بایت

اکنون یک اکانت ساخته و وارد حساب کاربری خود در صرافی utbyte می‌شویم. به اسکرین شات زیر دقت کنید:

یوتی بایت و کینگ مانی

ارزش بازار ارز کینگ مانی طبق ادعای سایت utbyte برابر با 28 میلیارد یورو و معادل تقریبا 31 میلیارد دلار است! بله اشتباه نکنید! به عبارتی ارزش بازار این ارز بالاتر از اتریوم و ریپل، بعد از بیت کوین در رده دوم بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد! عجب الماسی! جالب است که این پروژه در Coinmarketcap.com لیست شده، ولی هنوز هیچ مشخصات دقیقی برای آن وجود ندارد، زیرا در صورتی که ارزش بازار این ارز بر اساس قیمت و سکه در گردش آن حساب شود، جایگاه این ارز دوم خواهد شد! برای افرادی که کمی سواد بازارهای مالی داشته باشند، این مورد بسیار عجیب است و تاییدی بر کلاه‌برداری بودن این پروژه است.

همچنین بهتر است به چارت قیمتی این ارز دیجیتال توجه کنید:

مشاهده می‌کنید که در تاریخ 20 ژانویه 2020، قیمت به یک باره 90 درصد کاهش یافته است! باز هم یک مورد عجیب دیگر!

تمامی موارد در مورد کینگ مانی مشابه با ارز دیجیتال فوین است. ارز دیجیتال فوین یک کلاه‌برداری بود. اما کلاه‌بردارها ماه‌ها به پای آن نشستند و قیمت را ساختگی به 3000 دلار رساندند. اما به یک باره، قیمت به زیر 10 دلار رسید و کلاه‌بردارها برای همیشه ناپدید شدند. ارز فوین در بسیاری از صرافی‌ها مانند HotBit نیز لیست بود…

اکیدا توصیه می‌شود که از سرمایه‌گذاری در طرح‌های کینگ مانی و یوتی بایت و هرگونه طرح مشابهی بپرهیزید.

کلاه‌برداری پانزی

طرح پانزی یکی از پرکاربردترین طرح‌های کلاه‌برداری است. در این‌گونه‌ طرح‌ها، کلاه‌برداران به قربانیان پیشنهاد سرمایه‌گذاری در طرحی را می‌دهد که سودهای آن بسیار بالاتر از سودهای عُرف است. همچنین به قربانیان پیشنهاد می‌شود که در صورت جذب زیرمجموعه، نرخ سود آن‌ها افزایش خواهد یافت. طرح‌هایی مانند گلد کوئست در دهه 80 در ایران، طرح یونیک فایننس در سال‌های اخیر و ارز دیجیتال بیت کانکت از نمونه‌های کلاه‌برداری پانزی بوده‌اند.

در طرح پانزی، ممکن است که کلاه‌بردار تا مدتی سود قول داده شده را از طریق پول وارد شده توسط قربانیان جدید را بدهد. اما پس از مدتی که ورود پول به مجموعه کاهش یافت، کلاه‌بردار به هدف خود رسیده است و با حجم عظیمی از پول فرار می‌کند.

به صورت کلی، هرگاه فردی از دوستان و آشنایان شما به سراغتان آمد و به شما طرحی را پیشنهاد که بر اساس آن شما با سرمایه‌گذاری یک مقدار حداقل، سودهایی بسیار بالاتر از سودهای بانکی را دریافت می‌کنید و شرط آن هم این باشد که قادر به برداشت وجه اولیه سرمایه‌گذاری خود ظرف یک مدت خاص نیستید، بدانید که دوست شما قربانی یک طرح پانزی است و شما نیز در صورت قبول کردن این طرح، قربانی بعدی خواهید بود.

سرمایه‌گذاری سالم در ارزهای دیجیتال

بیت کوین اولین ارز دیجیتال بود که در سال 2009 راه اندازی شد. پس از بیت کوین ارزهای دیجیتال دیگری مانند اتریوم و ریپل به دنیا معرفی شدند. اساس این ارزها بر مبنای تکنولوژی بلاکچین است و تمام تراکنش‌ها کاملا شفاف است. این ارزها طی سال‌های حضور خود، همواره طی بدترین شرایط نیز سلامت خود را نشان داده‌اند و به عبارتی خود را اثبات کرده‌اند. در سال‌های اخیر نیز بانک‌های معتبر دنیا به سمت تکنولوژی بلاکچین رفته‌اند. این‌ها همه نشان از سلامت کلی بلاکچین و ارزهای دیجیتال دارد.

اما در این بین همواره کلاه‌برداران با سوء استفاده از دانش کم برخی از افراد، اقدام به کلاه‌برداری در قالب ارزهای دیجیتال کرده‌اند. یکی از مطرح‌ترین کلاه‌برداری‌ها، ارز دیجیتال بیت کانکت بود که منجر به از بین رفتن سرمایه چند صد میلیون دلاری افراد شد. اخیرا نیز این سناریو در مورد ارز دیجیتال فوین اتفاق افتاد و کلاه‌برداران پس از حدود یک سال، بالاخره به هدف خود رسیدند و بخش عظیمی از سرمایه افرادی که در ارز دیجیتال فوین سرمایه‌گذاری کرده بودند را به جیب زدند.

بنابراین کینگ مانی و یوتی بایت اولین و آخرین ارز دیجیتال کلاه‌برداری نبوده و نیست. شاید تا یک سال دیگر این ارز همانند فوین و بیت کانکت به فعالیت خود ادامه دهد و سرمایه افراد مختلف را جذب کند و سود را از طریق جذب سرمایه افراد جدید جذب کند، اما بالاخره پروژه کلاه‌برداری تکمیل خواهد شد و ارزهای بی ارزش KIM در دست سرمایه‌گذاران خواهد ماند و در عوض سرمایه سرمایه‌گذاران در جیب کلاه‌برداران خواهد بود.

این در حالی است که اگر شما به ارز دیجیتال اعتقاد دارید، می‌توانید در ارزهایی که طی سال‌ها سلامت خود را نشان داده‌اند سرمایه‌گذاری کنید. بیت کوین، اتریوم، ایاس، کاردانو، بیت کوین کش و … فقط تعدادی از ارزهای سالم بازار با داشتن تکنولوژی نوآورانه و انقلابی هستند.

در صورتی که تمایل به آشنایی بیشتر با ارزهای دیجیتال دارید، می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

مفاهیم اولیه در مورد بیت کوین

مفاهیم اولیه در مورد اتریوم

دانشنامه کیف پول ارزهای دیجیتال

دانشنامه سرمایه‌گذاری ایران کریپتوکارنسی

آموزش تحلیل تکنیکال در بازار ارزهای دیجیتال

کانال رایگان سیگنال‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی

کانال خبری ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی

گروه نقد و بررسی ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی

بروزرسانی

پس از انتشار این مطلب، برخی از افراد مدعی شدند که ارز کینگ مانی از مدت‌ها پیش وجود داشته است اما بنا به دلایلی با استقبال خوبی مواجه نشد و بعدها دو شرکت بازاریابی مطرح شروع به استفاده از این ارز کردند. به عنوان مثال، نظر ثبت شده در این باره که در قسمت نظر خوانندگان هم موجود است را مطالعه نمایید:

نوشته شده توسط Arash: کی مانی‌در‌اصل مال یک شرکت سوئدیه ک چند وقت پیش وارد بازار شد اما نتونست اقبال خوبی داشته باشه و مدتها قیمتش بسیار پایین و ترید خوبی نداشت مقدار زیادی از سکه هاش یا همون supply تو همون دوران روانه بازار شد با قیمت بسیار پایین ک خدا میدونه الان تو کیف پول کیا هست و رمزشون یادشون نیس چون ارزشش کم بود بعدها دو تا شرکت بزرگ و بنام و قدیمی بازاریابی شبکه ای ک یکیش سوئدیه و دیگری ایرانی اقدام به عرضه این‌ ارز دیجیتالی تو تراکنشهای مالی شرکتشون کردن.

اما باز هم برای رد ادعاهای این چنینی برای فریب مردم، کافی است که به منابع آماری موثق رجوع کنیم. برای این منظور، بهتر است اطلاعات دامنه KingMoney.io را از طریق سایت Who.is بررسی نماییم:

کینگ مانی و یوتی بایت

در تصویر بالا مشخص است که تاریخ ثبت دامنه 2019/5 است. یعنی 10 ماه قبل! بنابراین ادعاهای مطرح شده توسط برخی از افراد دروغین به نظر می‌رسد و تایید مجددی بر کلاه برداری بودن این پروژه است. لطفا فریب این گونه حرف‌ها را نخورید.ثبت نظر
نظرات کاربران (164 نظر)
arash

با سلام متاسفانه فضای مجازی فضای سو استفاده شده سایت میهن بلاکچین از یکی از کامنتهای بنده برای زیر سوال بردن کیم استفاده کرده ک بسیااار جای تاسف داره و برای گردانندگان این سایت بسیار متاسفم ک کامنتهای بعدی بنده را ندیده و فقط همون ی کامنت رو برای نقد کیم استفاده کردند اون کامنت فقط یک نظر بود برای اون زمان و بعدش عنوان کردم ک توسعه دهندگان ادعای خود را عملی کردن اما گردانندگان سایت میهن بلاکچبت با سواستفادع از یک کامنت قصد تخریب دارند .دوستان دقت کنید ک اینگونه سایتها همیشه با نشان دادن بخشی از حقیقت قصد تخریب داشته و دارند . به امید روزی ک شاهد اینچنین بی اخلاقی ها در فضای مجازی نباشیم . موفق باشید

بنده خدا

چنجش رو هم‌برداشته و بجاش بالانس اورده کسی می دونه چیه

arash

دوس عزیز اکسچنج برداشته شده اما در عوض کارمزد ترید به یک دهم قبل کاهش پیدا کرده یعنی شما با گذاشتن سفارش فروش میتونین با کارمزدی کمتر کیمهاتون رو به بیت تبدیل کنید . ک ب مراتب ه نفع کاربران هست موفق باشید

پرهام فرضی

با سلام از دوستان یا همکاران کسی راجع به ادامه روند این ارز در اپدیت جدید که باعث برداشته شدن چنج به بیتکوین شده خبر داره؟ این مسئله متآسفانه موجب سو اعتماد شده که آیا امکان نقد شوندگی برای کاربر ها وجود خواهد داشت یا خیر....

راد

سلام من خورد در این شرکت مشغول کار هستم و از طرق اون با کیم اشنا شدم اولش کیم داشت بالا میرفت و بالاتر و در یک تاریخی خودش را بست به بیت و با یک درصد کمی بیشتر از بیت رشد میکرد اما در یک تاریخی متاسفانه کیف پول یوتیبایت قفل شد و از220 یورو رسید به 160 و خیلی ها ضربه خوردند و این در حقیقت زمانی بود که بیت گازشو گرفت و من که معادل 10 بیت کیم داشتم مععادل ارزش 3 بیت رو از دست دادم و بهانه ی شرکت احراز هویت بود و این احراز رو هم هی ایراد میگرفت و طولش میداد و خیلی خورد تو ذوق ما . دوست داشتم از یه ادم ماهر بپرسم در حقیقت شرکت تو اون ده روز چه کرد . خودم فکر میککنم از رشد حتمی بیت از 6000 به 9500 خبر داشت و تو همون چند روز که دست مارو بسته بود خودش نوسان گیری کرد . در پایان باید بگم من نیاز به راهنمایی تون دارم که یک کیف پول مطمین بهم معرفی کنید که بخاطر فیلتر شکن و .... تحریمها پولمو ضبط نکنه و همچنین من بتونم توش بیت رو براحتی تبدیل به تتر کنم و پولم جاش امن باشه ممنون

Unidentified

سلام دوست عزیز من پیشنهاد میکنم تو بورس خارجی شرکت کنین من خودم سه سال هست که تو این بورس هستم

arash

با سلام خدمت تمام‌دوستانی ک ارز کینگ مانی دارن یا به نوعی باهاش ارتباط پیدا کردن و دارن پیگیریش میکنن. برخلاف تمام ادعاهای دوستانی ک منفی میزنند کینگ مانی تا به امروز رفتار کلاهبردارانه ای از خود نشان نداده و تا حدود زیادی تونسته اعتماد عده زیادی رو به خودش جلب کنه . تنها شوکی ک تا به امروز این ارز رو تحت الشعاع قرار داده موضوع وریفای کردن ناگهانی بود ک اون قضیه پشت سر گذاشته شد و طبق ادعای توسعه دهندگان این ارز قیمت کیم نه تنها به قبل از اون اتفاق برگشت بلکه رکورد جدید قیمت رو هم زد و کماکان رو به رشد هست‌. درخصوص واحدهای در گردش و ارزش مارکت کپ هم سوالاتی از توسعه دهندگان شد ک در جواب گفتند درحال ارائه اسناد لازم جهت مشخص شدن این پارامترها در سایت مارکت کپ هستند اما به دلیل مشکلات بوجود امده توسط پاندمی کوید ۱۹ این فرایند کمی زمانبر شده و احتمالا وریفای ناگهانی میتونه به همین منظور اتفاق افتاده باشه. این مطالبی ک عرض کردم نقل قول پشتیبانی این ارز و توسعه دهندگان اون هست .از اونجایی ک ادعاهای قبلی اونها به واقعیت تبدیل شد اعتماد به ادعاهای دیگه توسط پشتیبانی این ارز بالاتر رفته. به امید اینکه تمام عزیزانی ک سرمایه گذاری روی این ارز کردند سود خوبی بدست بیارن شاد و پیروز باشید

arash

سلام بجای گزینه ی اکسچنج کارمزد ترید ۱۰ برابر کمتر شده و شما میتونین کیم هاتون رو توی قسمت فروش بگذارید و تبدیل به بیت کنید ک ۱۰ برابر کارمزد کمتری نسبت به چنج قبلی میپردازید. درضمن طی صحبتی ک با پشتیبانی داشتم احتمال برگرداندن اکسچنج داخلی وجود داره . موفق باشید

Hani

سلام وقتتون بخیر یک سؤال از خدمتتون داشتم با توجه ب اینکه یوتی بایت گزینه چنجش رو حذف کرده، الان فروش کیم به چه صورته؟

رضا رهگذر

این ارز به درد اشخاص عادی نمیخوره چون برای بازاریاب هاست. بازاریاب ها هم چون اطلاعات سینه به سینه بهشون میرسه از بالا پایین این ارز خبر دارن . ضمن اینکه تقریباً به قیمت قبل از وریفای برگشت.

علی

ممنون

علی

سلام من تموم مطالب رو خوندم از نویسنده تشکر میکنم یه سوال داشتم میشه به این ارز(کینگ مانی)اعتماد کرد یا نه هنوز؟ ممنونم

مجتبی انصاری

سلام. خواهش میکنم. به نظر بنده خیر

علی

سلام من تمام مطالب رو خوندم از نویسنده تشکر میکنم فقط یه سوال داشتم بلاخره چی شد این ارز دیجیتال قابل اعتماد هست یا نه؟

محمد

بله این ارز بر پایه بیت کوین هست بیت کوین ماین میشه و این ارز رو ساپورت میکنن بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومن دستگاه ماین پشت پرده داره ساپورت میکنه این شبح رو و زمین خوردنی هرگز در کار نیست مگر اینکه بیت کوین زمین بخوره که این اتفاق نمیافته این ته داستان تو چند خط

arash

شخصیت واقعیشون وجود داره اما من با پشتیبانیش ک صحبت کردم حرفاش منطقی بود و ب نظر نمیومد کار غیر قانونی کرده باشن گفت طبق‌قوانین باید اهراز هویت انجام میشد و تا اون موقع دسترسی محدود شد و از اونجایی ک اکثر کاربرای کیم با یوتی بایت معامله میکنن معامله ها خوابید و این باعث افت قیمت شد ک با وریفای شدن حسابها همه چی بع حالت قبل برمیگرده . چون قیمت‌بر‌اثر‌عرضه و تقاضا شکل میگیره این توضیحات پشتیبانی نظرتون چیه؟

مجتبی انصاری

کلا اینکه یهو بستن باعث ایجاد هراس میشه که طبق همون عرضه و تقاضا که قیمت رو تعیین میکنه، عرضه افزایش پیدا میکنه و در نتیجه قیمت کاهش پیدا میکنه. حرفاش منطقیه

رضا رهگذر

قصد دفاع از این ارز رو ندارم ولی با وجود افت زیاد هنوز کسایی که دو هفته پیش این ارز رو خریدن ضرر نکردن. مطمعنا منم دیگه رو این ارز سرمایه گذاری نمیکنم.

arash

سلام اقای موسوی شما اگه به سایت king money.io سری بزنی در پایین سایت پلهای ارتباطی با پشتیبانی کینگ مانی وجود داره هر‌کدومش ک براتون مقدوره رو انتخاب کنید و باهاشون تماس بگیرین

سعید موسوی

ARASH سلام اقا منم پول گذاشتم تو کیم میخواستم ببینم پشتیبانی خود کینگ مانی رجع به قیمت بهت گفت ؟ شماره ای چیزی داره بشه ازشون اطلاعات دیگه گرفت؟ اینقدر اینجا مطالب متناقض خوندم گیج شدم...

arash

متاسفانه بر خلاف گفته ی پشتیبانی گینگ‌مانی‌ک‌گفته بود بعد از وریفای قیمت به حالت قبل برمیگرده با اینکه تعداد زیادی از اکانتها وریفای شدند هنوز خبری از بازگشت قیمت و توضیحی‌ در مورد علت این‌عمل اعلام‌نشده و این میتونه باعث یک بی‌اعتمادی بزرگ نسبت به این ارز بشه.امیدوارم وعده ای ک دادند تحقق پیدا کنه وگرنه این عمل ور واقع دزدی محسوب میشه . یک سوال از کارشناس سایت اقای انصاری داشتم درصورتی ک توصعه دهندگان و مدیران این ارز در دسترس باشند اقدام قانونی میتوان بر‌علیه انها برای اینکار انجام داد؟ با تشکر

علی

امیدوارم .....

arash

مگه میشه بدون هیچ اطلاع قبلی یهو به بهانه ی اینکه وریفای نکردین همه ی دسترسی هارو قطع کنه و در همین حین شروع کنه با روند بسیار‌وحشتناکی به افت‌کردن جالب ترین قسمتش اینه ک‌ کل کاربرا ن میتونن ارزی خارج کنن ن چنج کنن پس چه دلیلی میتونه باعث این‌افت با این شیب تند بشه؟؟ ینی کاربرارو بلاک کرده و یهو یه عالمه کیم عرضه کرده ک باعث افت قیمت شده؟کدوم‌ادم عاقلی این کارو میکنه؟ با تمام طرفداری ای ک از کیم کردم واقعا این‌حرکت بسیار نا امید کننده بود البته کماکان مطالب اقای انصاری هم زیاده روی میدونم چون کیم به کار خودش ادامه میده و در اینده‌رشد خواهد کرد اما به احتمال زیاد من دیگه با این ارز کاری نخواهم داشت همه چیز به این یکی دو روز بستگی‌داره

arash

تغییرات امنیتی هیچ ربطی به افت ۳۰٪تو چند ساعت اونم با محدود کردن کامل دسترسی تمام کاربران به بهانه احراز هویت نداره. اگه کمی بالاتر برین کامنتهای منو میبینین ک به شدت از کیم‌دفاع کردم‌اما یجام گفتم اگه واقعا بفهمم اسکم‌بوده میام اعتراف میکنم الان اومدم اعتراف درسته کیم اسکم‌نیس ولی‌ اگر تا قبل از باز شدن احراز هویت قیمت سر جای اولش بر نگرده ینی همون ۲۲۰یورو قطعا توصعه دهندگان این‌ارز دزدانی هستند ک توی روز روشن وبصورت کاملا قانونی سرمایه بسیار زیادی رو به جیب زدن اما اگر برگرده سر جای قبلش میشه گفت برطرف کردن ی نقص بوده و اون بستن دسترسی برای این بوده که گاربران احساسی عمل نکنن و اختلال ایجاد نکنن همه چیز تو این یکی دوروز معلوم میشه

علی

سلام ... الان کیم شده 160 یورو ... و من نگرانم که باز هم بیاد پایین...

حامد بادیران

سلام اقا رضا شمارتو بزار تماس بگیرم چند تا سوال دارم ازت

رضا رهگذر

پایین اومدن به خاطر تغییرات امنیتی یوتی بایته.‌ تا ۷۲ ساعت آینده قیمت به قبل برمیگرده . الان هیچگونه تراکنش مالی نداره تا بروزرسانی امنیتی برای کاربرها انجام بشه. پایین اومدن قیمت هم به همین دلیله. اگه کینگ دارید عجله نکنید و نگران نباشید

✔Fast

آقا اگه بحثاتون تموم شد من یه چی بپرسم.اگه کلاهبرداریه چطور میشه تبدیلش کرد به بیت کوین و برعکس.چرا جلوشو نمیگیرن و هی پیشرفت میکنه.چرا میزارن تبادل بشه.نکنه سودهایی که از ارز در میاوردین با اومدن کینگ مانی به خطر افتاده که انقدر میکوبینش.ماینر بخرن پدر برق رو در بیارن یا پول از کجا بیارن بیت کوین که رشدشو کرده بخرن.اگه کلاهبرداری هم باشه داره به همه سود میده فعلا.برای اینکه ضرر نکنین اندازه پولتون که گذاشتین دربیارین به بقیه افراد هم بگین با سود پولشون ادامه بدن اگه میترسن.بعد اون سایتا معتبر نیست سایت شما معتبره یا حرفای شما.چیزی که هنوز تایید یا رد نشده چرا راجبش قضاوت میکنید.چون سودی تو جیب شماها نمیره ناراحتید.2 ساعت وقت گذاشتم دونه به دونشو خوندم.شاید یکی مثل من امیدی نداره تو این اقتصاد داغون سرو سامون بده زندگیشو یا تایم نداره باید تو دلشو خالی کنی چیزی که ثابت نشده.اگه طبق گفته های شما نشد و این ارز خوب از آب درومد میتونید فردا درستش کنید؟کلی آدم نا آگاه پیج رو میبینن و تنها فرصتی که داشتن از بین میره.اونهمه پول نداره بیت کوین بخره.چون اون رشدشو کرده.اگه ۶ یورو بود میخرید الان که ۲۱۷ یورو شده اگه ۵۰ میلیون میزاشت بعد ۴ ماه شده بود ۱میلیارد و خورده ای.کجا میرفت در بیاره.اولین هر تجارتی میخوای باشی باید پای ریسکشم باشی.آره بعد که همه فهمیدن چه خبره که دیگه با پولت نمیتونی یکیشم بخری از بس اقتصادمون ضعیفه.این فرصتی شاید باشه برای قشر ضعیف.اگه ۱ درصد تحلیلت اشتباه باشه میدونی مدیون چند نفر میشی؟از تیتر و صحبتها مشخص بود هم دوستان نتورکی و هم شما گارد دارین.دوستان نتورکی برای اینکه شما زود قضاوت کردین و بردینشون زیر سوال بدون دلیل محکمی.همه تجارتا سال اولشون بالا پایین و آزمون و خطا دارن و این طبیعیه.و شما هم سنگ خودتونو به سینه میزنید چون وقتی رشد کینگ رو ببینن بازارتون کساد میشه.من که با این صحبتا بیشتر راغب شدم بخرم چون گزینه بهتری تو ایران فعلا نیست.نه بورس نه نتورک ام ال ام .باینری هم که مجوز نمیدن مگر خارج از کشور.النن مردم رو زوری فقیر نگه میدارین که چی.بزار اصلا بره آزمون خطا بده تجربه کسب کنه تو زندگیش مثل این همه شکستی که خورده.نه که تو ۳۰ سال چیزی شدن که الان این بدبختشون میخواد کنه.خودتون میگین سرمایه گذاریه ارز دیجیتال.سرمایه گذاری یعنی پول مازادتو بخوابون.حالا یه عده هم میخوان ریسک کنن تجربه کسب کنن.هر وقت یاد گرفتین تو چیزی که حقیقتش کشف نشده قضاوت نکنید ایران و جهان گلستان میشه. کلاهبرداری ارز دیجیتال کلاهبرداری نتورک کلاهبرداری... اگه کلاه برداریه چرا مجوز گرفت .اگه فکر راحتی مردمین چرا باینری مجوز نمیدین.که طرف ۱ بار خرید کنه.که ضرر که هیچ محصول گرفته از اونجا به بعدم پول بگیره به خاطر تبلیغی که میکنه و واسطه خودش بشه.خودتونم دوست دارین مردم زیر دست بمونن و از بالا اومدنشون چه ترسی دارید نمیدونم.ولی هر گلی به سرمون میزنیم خودمون میزنیم.واقعا متاسفم براتون

زهره

تو ایران انقدر که زمان صرف خراب کردن رقیب میکنن صرف پیشرفت خودشون کنن تا حالا هزاران بی نهایت ثروتمند داشتیم😥نکن این کار رو اخر عاقبت نداره

مهرداد

دوست عزیز. باید به اطلاعت برسونم که همین الان ارز کینگ مانی رو میتونی داخل coinmarketcap ببینی. دوما شما هر وقت بخوای هر چقدر پول که بخوای میتونی بزاری و هروقت هم که خواستی میتونی برداری. پس مقایسه و تعمیم شما به شرکت هایی مثل یونیک که تا دو سال نمیتونی پولتو برداری رد میشه. سوما داخل این ارز اصلا امکان شبکه سازی نداره. در پایان کمپانی که داره با این ارز کار میکنه کم اسمی نیست که بخواد سابقه و برند خودشه یک شبه از دست بده و نابود کنه. پس لطفا روی هوا حرف نزنین و غیر مستقیم بازاریابی شبکه ای رو خراب نکنین. به امید روزی که انقدر سطح آگاهی بالا بره که کسی به خودش جرات نده بدون تخصص و اطلاعات کافی حرف بزنه.ممنون

احسان

عزیزم این ارز هم به بیت کوین تبدیل میشه و هم بیت کوین به کینگ مانی. حالا چون تومخت نمیره دلیل بر کلاهبرداری بودنش نیس که. نظر بده.ولی نکوب. بگو نظر شخصیم اینه کلاهبرداریه.حالا کلا چقد اطلاعات داری درباره ی ارزهای دیجیتالو چند سالتونه کلا..اصلا نیتتون چیه...الله و اعلم

راهله

ببخشید اخه میگن غیر از شرکت بادران نمیشه از جایی این ارز رو خرید و حتما باید کارت بگیری و خرید کنی از کجا میشه خارج از این شرکت خرید کرد؟

Lucifer

واقعا معلومه تو یه نتورک اشغال هستی و داری کینگ مانی رو خراب میکنی، ولی خوشحالم که میسوزی چون سوزش داره ، شرکت ما همیشه یه قدم جلوتره😂😂

علی رضا

خدایا چی بگم پالا

عباس

طبق جستجویی که داشتم ، سایتها و افرادی که از این ارز حمایت میکنن گفته بودن که این لینک از تریدینگ ویو مربوط به چارت و قیمت ارز کینگ مانی میباشد.که با نام kim stock در این سایت ثبت شده. https://www.tradingview.com/symbols/NYSE-KIM/ اگر دقت کنید سایت تریدینگ ویو قیمت این ارز رو حدود ۱۰ دلار ثبت کرده... منشأ این تناقضات چیه؟ سوال بعدی ، این که چطور ممکنه طی مدت دو سه ماه این ارز اینقدر رشد داشته باشه؟

asrdar

به همون دلیل که بورس هم سهامی داره ک توی 5 ماه 12 برابر شدع البته اطلاعاتت هم اشتباهه

عباس

جناب انصاری عزیز.. دقیقا حرف منم همینه. این لینک رو همین عزیزان که تبلیغ کینگ مانی رو میکنند نشر میدن... تو گوگل سرچ کنید متوجه میشید.من هم میخواستم بگم چارت این ارز در تریدینگ ویو وجود نداره و چارتی که از تریدینگ ویو لینک میکنن ربطی به کینگ مانی نداره.

مجتبی انصاری

سلام. هر KIM که ارز کینگ مانی نیست. این KIM که شما فرمودید، نماد سهم شرکت Kimco Realty در بورس نیویورک هستش.

رامین

سلام وقت بخیر من چن ماهی میشه که کیف پول یوتی بایت رو نصب کردم و خوب کینگ مانی گرفتم... طی این روز ها که قیمت بیت کوین پایین اومد مقداری از کینگ مانی رو تبدیل به بیت کوین کردم... از اونجایی که به کیف پول یوتی بایت اطمینان نداشتم تصمیم گرفتم که بیت کوین که خریدم انتقال بدم به یه کیف پول معتبر... حدث بزنین چی شد!!!؟؟؟ نمیشه و نمیذاره این کارو انجام بدم... و این شک منو بیشتر کرده ، علاوه بر این ادرس لوکیشن شرکت رو وقتی تو گوگل زدم... عکس یه میوه فروشی میاد... در قسمت تماس هیچی نداره... عجیب نیس...!؟

یاس

دوست عزیز احتمالا شما اشتباه عمل کردی والا من خودم نزدیک یک بیت کوین رو به راحتی به کیف پول لیجر نانو انتقال دادم داخل قسمت Withdraw / Deposit میشه و روی Withdraw کلید میکنی ادرس ولت یا همون کیف پول بیت کوینت رو میدی و مبلغ رو میزنی و انتقال میدی به همین سادگی

arash

دوست عزیز احتمالا اشتباه برداشت کردین از قسمت send/receive برای برداشت کیم و از قسمت withdraw/deposit برای برداشت بیت کوین استفاده کنید مشکل حل میشه و از میزان حداقل هم باید کمی بیشتر برداشت کنید من چندین بار برداشت کردم وانتقال دادم به کوینومی و هیچ مشکلی هم نبوده .

محمد

راحت جابجا میشه

مجتبی

با سلام. چون در قرنطینه هستیم و زمان ازاد.تمام مطالب و پرسشو پاسخ هارا مطالعه کردم. اگه بخوایم بدون جهت گیری و تعصب بگیم ،اینکه تمام کسانی که در اون شرکت بازار یابی مورد نظر...ن عضو هستند و با توجه به اموزشهایی که داده میشه و در نهایت تعصبی که به نتورک و شرکتشون پیدا میکنن ، مسلما به ارز دیجیتالی که شرکت معرفی کرده و مجبورن با اون کار کنن .تعصب دارن و باید هم در این پرسشو پاسخ ها دفاعیه ارائه بدن.حتی اگر در اشتباه هم باشن باز هم به علت تعصبی که دارن حاضر به قبول کردن نیستند. قطعا کینگ مانی ظاهر و اطلاعتشو طوری نمایان کرده که در سطح علمی از جامعه مقول به نظر برسه و همه به اون اطلاعات استناد کنن تا خودشونو راضی کنن که همچی عالیه.و در کوتاه مدت هم همینطور خواهد بود.اما اینده ای نا مشخص دارد .اقای عنصاری هم بر اساس داده ها و فاکتورهای اصول تحقیق در مورد ارز دیجیتالی مطالب را فرمودند. اما هرکی سرمایه گذاری و برد کرده بهتره کمی بیشتر فکر کنه و از این بیشتر ریسک نکنه.

arash

سلام دوست عزیز هیچ اجباری تو نحوه دریافت پورسانت نیست و کاملا اختیاریه بازاریابا میتونن پورسانتشونو نقدی دریافت کنن(شماره حساب ثبت میکنی میریزن حساب) یا میتونن ارز دیجیتال بگیرن.حتی انتخاب نوع ارزم اختیاریه میتونن بیت کوین بگیرن یا کینگ مانی یا گزینه های دیگه پس‌ هیچ اجباری برای کار کردن با ارز کینگ مانی نیس و کاملا اختیاریه با یکم تحقیق بیشترمیتونی نظر درست بزاری موفق باشی

پرویز

آقای محترم اینو بدون کسی که این ارز را پیشنهاد میده هم سابقه چندین ساله داره و هم کلی عضو اگه موردی داشت هیچوقت این کار رانمیکرد شماهم فکر کنم تو یه زمینه های داری پوست مردم را میکنی و این حرکت باعث شده کارت رو بشه و یا مردم آگاه شدن و به ضررت شده که داری شرکت عظیمی را زیر سوال میبری یک تنه و مطمئن باش بزودی باید پاسخگو باشی

بهزاد

ممنون که توجه میکنین و امیدوارم که بدون قصد تخریب این کارو کرده باشین گفتیندر کوین مارکت کپ حضور نداره و اصولا حضور در این مارکت رو به عنوان یک مصداق قبول داریم این هم یک سرچ ساده تو کوین مارکت کپ که ببینیم کینگ مانی اونجا هم وجود داره امیدوارم مقالتونو بازنویسی بی‌طرفانه بکنین https://coinmarketcap.com/currencies/kingmoney/

مجتبی انصاری

بعد از نوشته شدن این مقاله توی کوین مارکت کپ لیست شد. کجای نوشته دقیقا گفته شده که لیست بودن توی کوین مارکت کپ یه مصداقه؟ اگه دقت کنید نوشته شده لیست نبودنش با این ارزش بازار عجیبه. الانم دقیقا هیچ اطلاعاتی جز اسمش و صرافیاش توی کوین مارکت کپ نیست. بی صبرانه منتظریم اطلاعات تکمیل بشه (مثل ارزش بازار). یادتون نره ارز فوین هم توی کوین مارکت کپ لیست بود و هست. یک ارز کلاه برداری!

علی

سلام. من دو ماه پیش کیم خریدم و تا الان حدود سه برابر شده.... و همچنان در حال رشده....

arash

دو ماه پیش قیمت کیم تقریبا ۲۳ ۲۴ یورو بود الان حدود ۱۶۵ یورو... پول شما تقریبا ۷ برابر شده دوست عزیز و بهت تبریک میگم ک خوب موقعی خریدی

راهله

درود برشما . ممنون از اطلاعاتی که در اختیار کاربران قرار دادین. بببخشید دوستم این ارز رو بمن معرفی کرد. اما گفت باید مبلغ ۵ م کارت یوتی بایت بخری. که حدود ۲ تومن خرید از محصولات شرکت بود و ۳ تومنش داخل همون کارت میموند و میشه از تخفیفاتی که شرکت با طرف قراردادهاش داره استفاده کرد. ضمن اینکه بمن گفتن برای خرید کیم مبلغ ۲۰ در صد کارمزد صراف میشه. ایا این حرفها صحت داره و سرمایه گذاری و خرید کیم فقط از همین طریق شدنیه؟ و اینکه گفتن هر کس وارد میشه باید دو نفر معرفی کنه ب مجموعه و پورسانتی معادل ۳۰ یورو میگیره. لطفا برام شفاف سازی کنید ممنون میشم

arash

سلام چیزی ک شما فرمودین هیچ ربطی به کینگ مانی و خریدن این ارز نداره شما در یک شرکت بازاریابی شبکه ای پرزنت شدین و اون مبالغ و محصول و کارت هم برای عضویت توی اون شرکته شما با صرف این هزینه ها عضو شرکت میشید ولی هیچ مبلغی فعلا کیم نخریدین بعدها اگه مجموعه سازی کنید اون شرکت میتونه پورسانتتونو به صورت ارز دیجیتال ک گزینه های زیادی ام داره مثل بیت کوین یا بیت کوین کش یا کینگ مانی دریافت کنید. پس دقت کنید شما اون ۵ میلیونو هزینه میکنید برا خرید محصول یا کارت خدمات .نه خرید کیم موفق باشید

محمد

سلام نظرتون درمورد دگ کوین وشرکت ساکسس فکتوری چیه

مجتبی انصاری

به زودی در مورد دگ کوین و پای نتورک هم بررسی صورت میگیره و نتایج رو منتشر میکنیم دوست عزیز

arash

این همون مسئولیت اجتماعی بود ک گفتم ولی شما مسخرش کردی ادمین جان ...خدا میدونه چند نفر دیگه بخاطر این تحلیل ناقص و غلت سود زیادی رو از دست بدن و دادن تو این اوضا احوال داغون اقتصادی...

راهله

درود برشما . ممنون از اطلاعاتی که در اختیار کاربران قرار دادین. بببخشید دوستم این ارز رو بمن معرفی کرد. اما گفت باید مبلغ ۵ م کارت یوتی بایت بخری. که حدود ۲ تومن خرید از محصولات شرکت بود و ۳ تومنش داخل همون کارت میموند و میشه از تخفیفاتی که شرکت با طرف قراردادهاش داره استفاده کرد. ضمن اینکه بمن گفتن برای خرید کیم مبلغ ۲۰ در صد کارمزد صراف میشه. ایا این حرفها صحت داره و سرمایه گذاری و خرید کیم فقط از همین طریق شدنیه؟ و اینکه گفتن هر کس وارد میشه باید دو نفر معرفی کنه ب مجموعه و پورسانتی معادل ۳۰ یورو میگیره. لطفا برام شفاف سازی کنید ممنون میشم

علی

نویسنده خدا بگم چیکارت کنه من با مطلب تو ترسیدم دلمو کشیدم بیرون از همون موقع که نوشتی تا الان سه برابر شد

امير

سلام يا شما معناي كلاه برداري رو نميدونيد و يا خودتونو عقل كل ميدونيد شركت *** سي درصد سهام كينگ ماني رو خريده به عبارتي ما با شركت *** طرف هستيم شركتي كاملا قانوني كه به دولت ماليات ميده صاحب شش كارخانه توليد مواد مصرفي هستش و بالغ بر ٢٥٠٠ پرسنل داره اعم از كارگر و كارمند اين خزعبلات شما واقعا خنده داره

arash

ممنون از اطلاعات جدیدی ک در اختیارمون میزاری و برا اینکه بزنی زیر کیم داری کل دنیای ارزهای دیجیتال رو متحول میکنی. الان با فرمایشات جنابعالی یعنی اقای جاستین سان بنیانگذار ترونه و اصلا شرکتی پشتش نیس و همه ی نودها و گره ها تصمیم گرفتن ک مثلا ترون با سامسونگ همکاری کنه و نشست اقای جاستین و گفته هاش که همکاری شرکت سامسونگ و شرکت او نقطه عطفی برای کاربران ترون است.کاربران ترون کین دیگه اونا ک صاحبشن چون سیستم غیر متمرکزه اصلا جاستین چیکارس رفته با سامسونگ نشست برگذار کرده ی بنیانگذاره ترون بوده دیگه تموم شده رفته ترون ی شبکه غیر متمرکزه اومده تو بلاکچین تموم. دیگه تصمیم گیریم براش فقط به عهده همه ی کساییه ک ترون دارن و فقطم هر از گاهی جمع میشن یه عده ی فورکی میزنن .ارز دیجیتال بی صاحبه چشم انداز نداره هدف نداره هیچ گرداننده و شرکتیم پشتش نیس...خخخخخخخ شما خودت میدونی چی داری میگی؟

arash

سلام آقاي انصاري يواش يواش ديگه دارم به اينكه اصلا تو حوزه ارزهاي ديجيتال اطلاعاتي دارين شك ميكنم...شايد مطالب سايتتونم از...قضاوت نكنيم بهتره ...هر ارز ديجيتالي توصعه دهنده داره سرمايه گذار داره و... اتريوم(ويتاليك بوترين) دوژ كوين(بيلي ماركوس) دش(ايوان دافيلد و بعدهاسازمان خود گردان كه 10%كل دشهايي ك استخراج ميشه مال خود سازمان خود گردانه) و... احيانن تو مطالعات شما ارزها خود به خود و محض رضاي خدا بوجود نميان و توصعه داده نميشن ك و گاها اصلاح الگوريتم و كلي برنامه ريزي و... پشت هر كدومشون شركت و گرداننده و ... هست. ((صرفا جهت اطلاع!!))

مجتبی انصاری

سهام کینگ مانی؟! سهام یک ارز دیجیتال؟! دوست عزیز یک ارز دیجیتال شرکت نیست که سهام داشته باشه. دوم اینکه شرکتی که شما می‌فرمایید در هیچ جایی رسما همچین چیزی رو اعلام نکرده. سوم اینکه برای بار چندم میگم، ما یک ارز دیجیتال رو نقد کردیم چیکار داریم که کی پشتشه.

مسعود

سلام کینگ مانی علاوه بر سایت CoinMarketCap توی سایت Coincodex هم هست چجوری کلاهبرداری هست که پیشرفتی اینجوری داره؟؟. دقیقا روندی رو داره طی میکنه که تمام ارزهای معتبر باید طی کنن و طی کردن تا امروز به جایگاهشون رسیدن

مجتبی انصاری

پیشنهاد میکنم برید در مورد ارز فوین کمی بخونید

ناشناس

کینگ مانی منظورم بود.

ناشناس

سلام، من رفتم تو سایت https://coinmarketcap.com/currencies/kingmoney/onchain-analysis/ و اونجا کیمگ مانی موجود بود، بالاخره هست تو این سایت یا نیست؟؟؟

محمد

جناب انصاری میخام الان هم نظرتون رو در مورد کیم مانی اعلام کنین و پیش بینی شما از روند قیمت ارزها چطوریه

نا شناخته

میتونین ارز کینگ مانی رو توی سایت کوین مارکت کپ هم ببینین. حداقل یکم درست تحقیق میکردین بعد مقاله مینوشتین.

arash

چرا اینیکی پیامو بلد نکردین تو سایتتون بازم برداشت غلط خودتونو از حرف‌من بلد کردین سایت شماس دیگه بالاخره اختیار دارشین😂

arash

سلام مرسی ک املای صحیح توسعه رو یاد اوردی کردی اقای انصاری (شما خواسته یا ناخواسته قصد استفاده ازمغالطه توسل به جهل تو تحلیلات داری همیشه) اولا من منظورم‌از مدتی ک این ارز موفق نبوده چند سال نبود حالا شما چطور فک کردی منظورم چند ساله ک میگی ۱۰ ماه نیس کلا اومده منظورم چند ماهه اول بوده ک سکه هایی رو ازاد کرده شاید همون مرحله ی اول توزیع توسط ico بعدشم من مثال ساده ای زدم‌ اگه میدونستم قصد توسل به جهل دارین یجور دیگه میگفتم . سکه های در گردش به سکه هایی گفته میشه ک دست عموم مردمه و سکه هایی ک به هر دلیلی (ک میتونه قفل شدن یا حتی سوزانده شدن پس از فروش اولیه نا موفق توسطico )از چرخه خارج شده را باید از میزان کل کم کنیم تا ارزش بازار مشخص شه حالا تنها مجهول معادله سکه های در گردشه ک در اینده اونم حل میشه ما بالاخره نفهمیدیم شما‌ از اینکه کیم تو کوین مارکت لیست شد خوشحال شدی یا ناراحت .یبارگفتی نیست حالام ک هست میگی خودتونو نابود کردین . زمان ثابت خواهد کرد. چرا فک میکنین من قصد پرزنت کردن شما رو دارم من فقط در حد تجربه و علمی ک‌دارم قصد دارم کمک کنم‌ک خوانندگان وبسایت شما مشکلات نقد مغرضانتون رو بفهمن .از اینکه مدام از پرزنت شدن و اینکه شما استادی و پرزنت نمیشی میگی معلومه ک گارد زیادی با بازاریابی شبکه ای داری . احتمالا بخاطر همینم انقد وقت صرف این نقد پر ایراد کردی .

arash

سلام جناب آقاي انصاري اون چيزي ك جنابعالي منتظر اضافه شدنش هستي رو من قبلا خدمتون توضيح دادم اما گويا كمي نياز به مطالعه بيشتر در اين حوزه هستين. 2 تا گزينه اونجا فعلا نا مشخصه انشالله ك ميدونيد چي هستن؟ 1- سكه ها يا واحد هاي در حال گردش (ك خدمتتون توضيح دادم داستانش چي بوده و چون چند ماهيه افتاده رو رشد و ديده شده به مرور مقدار واحدهاي درحال گردش واقعي مشخص ميشن) 2-ارزش دلاري كل براي سايت كه اونم بر اساس واحدهاي در گردش مالي مشخص ميشه و چون فعلا گزينه اول مشخص نشده (ك علتشو قبلا توضيح دادم) اينم هنوز مشخص نشده در نتيجه رنك اين ارز هم هنوز مشخص نيست اما اينا هيچ كدوم اصالت و قدرت ارز رو زير سوال نميبره مگه دانش شما اين كارو بكنه. ارزي ك مقدار زيادي ازش توزيع شده ولي ارزش چنداني نداشته اما بعدها(بخاطر پشتيبان ها و توصعه دهندگان قوي جديد) رشد ميكنه قطعا گردش واقعيش واحدهاي توزيع شده نيست و انشالله به مرور زمان اين هم مشخص ميشه و خيال شمام انشالله راحت ميشه واقعا اين دغدغه شما براي اگاه كردن مردم ستودنيه فقظ حيف ك اطلاعاتتون يكم ضعيف و غلط هست ك انشالله با مطالعه بيشتر و كسب تجربه اين مشكل هم برطرف ميشه. براتون آرزوي موفقيت در راهنمايي با اطلاعات كامل و صحيح نه احساسي و عجولانه دارم.چون اين كار مسوليت اجتماعي داره و ممكنه خداي نكرده با نيت خير به ادمهاي زيادي اسيب بزنيد شادو پيروز باشيد

مجتبی انصاری

بعد از نوشتن این مقاله، این ارز به Coinmarketcap اضافه شد دوست عزیز. منتظر اضافه شدن اطلاعات کاملش به Coinmarketcap هستیم.

احسان

برادره من از کی داری منفیه کینگ رو میزنی ولی خب باز داره رشد میکنه‌..اینکه میگی چرا امار توی ایران بالاس...چون تعداد بازاریاب های بالایی هستن.و خیلی سریع بینشون پخش شده و رشد کرده و امار بازدیدش بالا رفته و اینکه میگید پانزی و نمیشه سرمایه رو برداشت...اصلا این طور نیس و شمااا هر لحظه ای که بخواید میتونید پولتونو بردارید...و اینکه شما که میگید تحقیق کردید برام سواله که چطور همین مطلب که اصلا نیاز نیس سرمایه یک سال یا حتی یک روز هم نگه داشته بشه و نتونی برش داری رو نمیدونید...خب بلخره یا تحقیق کردید و یا نکردید..تحقیق کردید ولی سطحی...با غرض دارید تحقیق میکنید...البته هیچ مساله ای نیس...شما دارید نظرتونو میگید...ولی بهتره تحقیقات بیشتر باشه و یکی نوشته بود اینا خودشون ضرر کردن نمیخوان قبول کنن...خواستم عرض کنم خدمتتون که فعلا نمودارش رو به رشد بوده...الان کسی ضرری نکرده ولی خب یه فرصته به نظرم که اگر بیشتر تحقیق کنن دربارش میتونن به جای خوبی برسن..بیت کوین هم ارزش پایینی داشت والان ارزشش بالاس...کینگ هم الان ارزشش پایینه و خب خوب توی ایرانم تا الان شناخته شده که این خودش میتونه در طولانی مدت و اینده موقعیت خوبی رو براتون همراه داشته باشه... و در کل این صحبتا برای این نیس که سرمایه گذاری کنید یا نکنید..چون واقعیت شما اگر یک ماه پیش بیت گرفته بودید الان ضرر کرده بودید..چون ارزشش اومده پایین...و این ارز هم بالا پایین خواهد داشت...ولی چون داره با شرکت نتورکی کار میکنه جای پیشرفت خوبی داره....چون دست به دست شدنش و تبلیغش کار ساده ای شده...چون حداقل ۵۰ هزار نفر هم که در ایران از این موضوع بلخبر شده باشن و هر کدوم به ۱۰ نفر بگن ۵۰۰هزار نفر گفته میشه و رشد بیشتری در انتظار خواخد بود و همین طور رشد در کشورهایی مثل ترکیه گرجستان عراق عمان افغانستان... در هر صورت دوس داشتم اطلاع رسانی کنم خدمت دوستان.ولی سرمایه گذاری که شما میخواید انجام بدید یا ندید دست خودتونه...و یه چیزه دیگه اینکه اینجا مجموعه سازی نداره که اللن اگر سرمایه گذاری کنید یه درصدی به من داده بشه....به هیچ وجه. موفق باشید.

محمودمرگان

برا من که تو دو ماه گذشته ماشین ۲۰۶م شده النترا خوب بوده خداروشکر درضمن شرکت بازاریابی شبکه ای که میگین یکی از روشهای پورسانت دهیش به کشورهای همسایه که دارن فعالیت میکنن ارز دیجیتال میباشد و حتی بجای کینگ مانی خارجیا یا حتی ایرانیا میتونن پورسانتاشون رو بیت کوین یا بیت کوین کش بگیرن در ضمن برای خود کینگ خریدن مجموعه سازی و این جور چیزا نداره که بگیم پانزی و... و در مورد اینکه اکثر کاربرا فعلا ایرانی هستن یه چیز طبیعیه شرکت بازاریابی مزبور فقط تو ایران چند میلیون نفر بازاریاب داره اینا فقط برن روزی دو بار قیمت چک کنن چند برابر کشورای دیگه ویو میخوره درآخر بگم من که سود خوبی کردم اصل سرمایمم نگه نداشتم همشو کشیدم بیرون زندگیم کلا عوض شده خداروشکر

مجتبی انصاری

خدایی خوبه چارت قیمتش رو گذاشتم تو مطلب و با توجه به اون افت 91 درصدی خیلی جذابش، در بهترین حالت شما توی 2 ماه آینده میتونستی همون سرمایه اولیه خودت رو نگه داری! چجوری حالا این 206 شده النترا خدا میدونه.

Saeed

موجودی کیم رو به بیت کوین تبدیل کن و بعد بیت کوین رو به صرافی ها بده بهت ریال میدن به همین راحتی

محمد

سلام،نحوه ی نقد کردن و بیرون اومدن از کینگ مانی رو میشه توضیح بدید،ممنون

محمد

تبدیل به بیت کوین میکنی بعد توی ولت ایرانی به راحتی نقد میکنی

رضایی

با سلام من تمامی نظرات را با دقت ملاحظه کردم ولی متاسفانه تخصص چندانی درباره ارزهای دیجیتالی ندارم پس وارد این بحث نمیشوم ولی خیلی برام جالب بود که هیچکدام از شما اسمی از شرکت شبکه بازاریابیnetwork marketing به میان نیاوردید. چراااا؟ آیا از آنها میترسید؟ آیا مدیر عامل آن شرکت هستید؟ و یا اینکه برای شما بد میشود؟ خود شما به احتمال زیاد زیر مجموعه آن شرکتها هستید و نمیتوانید بجز به به و چه چه چیز دیگری بگویید. چرا که سالهاست روی ذهن و تفکر شما کار شده است و متاسفانه توانستند صاحب مغز و تفکر شما شوند. ولی من اسم آن شرکت خانمانسوز را با افتخار اسم میبرم: شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران البته شرکتهای مشابهی هم هستند ولی چون این شرکت را بیشتر از دور میشناسم در مورد آن صحبت میکنم. این شرکتی است که متاسفانه جوانان جویای نام را از خانوادهایشان دزدیده و یک سری مزخرفات و کلیشه ای یاد او میدهند که میدانم اکثر شماها خود استاد آن حرفهای کلیشه ای هستید و چون در این بازار نابسامان ایران نتوانستید کار و جای مناسبی برای خود پیشه کنید ، پس ناخودآگاه ، با غرور جوانی و زیاده خواهی طبیعیتان وارد یک سری مطالعات روانشناسی که براساس جامعه مریض ایران طراحی شده درگیر شدید و اجازه دادید براحتی بر جسم و تفکر شما نفوذ کنند و در این راه سالها متضرر شدید بدون آنکه متوجه آن شوید ... چرا ... چون به اجبار و ناخودآگاه شما قبول کردید که یک روزی خوب خواهد شد و نتیجه این زحماتتون را برداشت خواهید کرد. ولی آیا به آن فکر کردید که سالهاست هر چه به آن شرکت نزدیک شده اید در واقع از خانواده تان دور شده اید و آیا اینکار شما باعث نشده با خانواده تان به مشکل برسید...؟ آیا هیچ فکر کردید پشت این کار یک پشت پرده ای وجود داشته باشد و از روانشناسان بیمار و سودجو استفاده کرده باشند تا شما چند هزارنفر باعث شوید آنها روز بروز میلیاردر شوند. آیا هیچ فکر کردید که اگر به حرف پدرومادرانتان گوش میکردید همه شما الان میلیاردر نه ، ولی میلیونر شده بودید اگر نصف همین انرژی که اینجا مصرف میکنید ، برای کار خودتان یا همکاری با پدر و مادرتان گذاشته بودید هم خودتان و هم خانواده تان موفق شده بودند. آیا فکر نمیکنید درصدهایی که در موبایلهای دوستتان که آنجا باهم آشنا شدید ساختگی باشد و آیا اگر توانستید بالاخره یک روزی به آن مرحله دوستتان برسید ، فکر نمیکنید به شما اهداف و کارهای خاصی پیشنهاد کنند. چونکه آن زمان دیگر دروغگوی حرفه ای و به قول آنها بازاریاب حرفه ای شده اید که دیگر بجز جیب شما حتی دوستان نزدیک شما ، دیگر اهمیتی برای شما نخواهد داشت و اگر فردی هستید که حاضر نیستید هیچوقت شرافتتان را به پول بفروشید مطمئن باشید که هیچوقت در این راه موفق نخواهید شد. آیا فکر نمیکنید تمامی عملکرد شماها در روی مانیتور آنها بطور نمودار نشان داده میشود و قشنگ رتبه بندی شما برای آنها نمایان است که مشخص میشود بر روی چه کسانی باید سرمایه گذاری کنند و بر اساس آن برنامه ها دارند برای شما. شاید بعد از خواندن این مطالب به من فوشهایی بدهید و من را بیسواد و قدیمی خطاب کنید ولی اصلا مهم نیست ، مهم آنست که شاید بین شما کسی باشد که هنوز زیاد آلوده نشده باشد و از خواب غفلت بیدار شود چرا که حرفهای پدر و مادرتان را اینبار از فردی ناشناس و کهنه کار و دلسوز میشنوید. جای تاسف است که بعضی از شما حتی موفق شدید پدر و مادرتان را به بازی بکشانید چرا که آنها هم در زندگیشان چندان موفق نبودند و اعتماد به نفس آنها هم مثل شما ضعیف بوده که وارد بازی کثیف شده اند ولی آن را بدانید که خاصیت انسان سیری ناپذیریست و هیچ وقت از داشته هایش سیر نمیشود اگر بخواهید یک شرکت موفق را مقایسه کنید باید حداقل دو مهم را مراعات کنند: اول اینکه قیمت و کیفیت محصولاتش مناسب باشد. دوم اینکه برندش ، برند خوبی باشد. که در اینصورت مشتریان کمتر ولی خاص خودش را خواهد داشت. در ایران شرکتی موفق است که قیمتش چند درصدی از بازار ارزان باشد ولی بادران چون محصولاتش در بازار وجود ندارد این فرصت مقایسه را از شما و مردم گرفته است و دائما با آوردن کارشناس از شرکتها کیفیت آن محصول را به شما گوش زد میکند که مبادا تسلیم مردم عام شوید. در صورتی که انصافا چنین نیست. مهندسان هر شرکتی مجبور به تعریف آن هستند چون در غیر اینصورت جایگاهی در آن شرکت نخواهند داشت. پس چرا باید چنین شرکتی که نه برند معروفی دارد و نه قیمت مناسبی دارد موفق بوده باشد فقط و فقط به یک دلیل : چون بازاریابهای موقت و دائمی چون شما را دارد تا مجبورتان کنند هم برای خودتان خرید کنید و هم بتوانید کسانی را مجبور به خرید نمایید. امیدوارم دلیل این کار را دانسته باشید و همیشه بیاد داشته باشید که اینجا ایران و یک کشور جهان سومی است اگر network marketin در جایی جواب داده ، مطمئنا آنجا ایران نیسسسسست و حداقل پنجاه سال با آنها اختلاف داریم تا به آنها برسیم و از این راه بتوانید پولی به جیب بزنید ، مطمئنا شما هفتاد ساله شاید هم بیشتر شده اید چرا که فرهنگ کنونی ما چنین اجازه ای به ما نمیدهد و این تنها ترسی است که بادران و امسال آنها دارند که شما مبادا به این نقطه ایمان بیاورید و دائما همایشها و وبینارها را تکرار میکنند تا شما را گمراه کنند تا حتی فکر آن را نکنید. چرا که همان پدرومادر شما و مردم عام بدون شک برای یک خرید از چند سوپری قیمت میگیرند بعد خریدشان را انجام میدهند پس مطمئن باشید عموم مردم حتی فکر در مورد محصولات بادران نمیکنند مگر اینکه بهترین حیله شما باشید و آنها را روزبروز به اهدافشان نزدیکتر کنید بالاخره بعد از چندین سال بیش از نصف شما که ارتباط مستقیم با کله شقی ، غرور جوانی و خامی شما دارد به کنار خواهید رفت. ولی آنقدر جوان خام وجود دارد که جای شما را پر خواهند کرد و این وسط در واقع به سر خودتان کلاه گذاشتید که چند سالی از بهترین دهه ی زندگیتان را بدست خودتان تباه کنید که خدا نکند عواقبی نظیر افسردگی داشته باشد که آنوقت وضع خطرناکتر میشود. شاید بدون اتمام نامه تاکنون به من واژهایی نظیر بیسواد ، کهنه مغز و... چسبانده اید ولی بنده یکی از نخبگان کشور هستم که یکی از شغلهایم شناسایی نقطه ضعف کارخانجات چه در خط تولید و چه در فروش بوده و ارائه ایده و مشاوره به مدیران عامل است و خدا را شکر در کارم بسیار موفقم و نقطه اینجاست بدون دروغ و بدون کلک پول در میاورم. شایان ذکر است که بنده به تناسب شغلم که شاید بیشتر از هر کسی به شرکتها رفت و آمد دارم ولی تابحال شرکتی را نمیشناسم که تولید دهها محصول از صفر تا صد در توانش باشد چه برسد به بیشتر از هزار محصول ولی شرکت پخش چراااا!!! متاسفم که طولانی شد: اما فکر نکنم شما دیگر منو اینجا ببینید چون وقت این چیزها رو ندارم و امروز هم بطور اتفاقی این مطالب را دیدم و همچون جناب آقای انصاری حیفم آمد تجربه کاریمان را در اختیار شما نگذاریم چرا که دیناری برای ما سودی ندارد و واقعا حیف است که در یکی از بهترین دهه های زندگیتان که دست به هر شغلی بزنید بدون شک موفق خواهید بود ، دچار گمراهی و چند صباحی بعد به این روزهای از دست رفته حسرت کنید و تبدیل شوید به همان پدر و مادرانی که قبولشان ندارید چرا که کهنه اندیشند آیا پس فردا به شما اینگونه نخواهند گفت. چرااااا . خواهند گفت. این همان چرخه و نردبان زندگیست: که باید پله پله رفت بالا نه همه را باهم یک روزی منم مثل شما فکر میکردم ولی روزگار آنقدر با من نامهربانی کرد تا این که آموختم زندگی همین است و بس سعی کنیم آگاهیمان را بالا ببریم و زود باور نباشیم. هر که اشتباه کمتر زندگیییی بهتتتتر پیروز و موفق باشید.

محسن

سلام دوست عزیز خداوکیلی چقدر در باره بازاریابی شبکه ای اطلاعات دارید؟ از نوع توضیح دادنتون مشخصه هیچی:-( چرا با اطلاعات اشتباه خودتون ذهنیت یه عده رو خراب میکنید .شما همرو با تاجرهایی که در گلدکوئست رو خراب کردن یکی میکندید.پیشنهادم اینه بدون جبهه گیری اظلاعاتتنو بالا ببریدی. در ضمن کینگ مانی ارزیه که شرکت باهاش داره پورسانتهای اتباع رو واریز میکنه بخاطر تحریم ها نمیتونی پولی تبادل کنه .به امید اینکه بدون داشتن اطلاعات با اعتبار و ابروی هیچکی بازی نکنیم :-)

مجتبی انصاری

سلام دوست عزیز. مگه مطلب در مورد بازاریابی شبکه ایه؟! مطلب در مورد یک ارز دیجیتاله، و ارز دیجیتال تخصص ماست. به امید اینکه سطح اطلاعات مردم به گونه ای بالا بره که دیگه کسی در پوشش کینگ مانی و ... نتونه کلاه برداری کنه.

جعفر

آیا این ارز قابلیت تبدیل به بیت کوین را دارد؟

arash

سلام بله در لحظه تبديل ميشه نياز به صرافي هم نيست خود كيف پول چنج ميكنه 1% هم كارمزد چنج هست.

مصطفی

سلام خیلی ممنون از اطلاع رسانی خوب شما کسانی که اعتراض دارند در مورد مطالب شما چون خودشون قربانی شدن دوست دارن بقیه رو هم گرفتار کنن باز هم ممنون

arash

سلام خيلي عذر ميخوام قصد توهين ندارم . اما اين طرز تفكر يكم بيمار گونس . چون خودشون گرفتار شدن ميخوان بقيه رو گرفتار كنن؟؟ اولا من مثلا گرفتار چي شدم؟ خب تا الان ك كلا روند kim صعودي بوده و هيچ محدوديتي براي برداشت از حساب وجود نداره هر كس هر وقت دلش خواست ميتونه كل موجوديشو به بيت كوين تبديل و به هر كيف پول و يا صرافي ك دوس داره انتقال بده پس نتيجه اينه ك كسي گرفتار چيزي نشده بعدشم اگه من ضرري ميكردم چرا بايد بيام بگم خيلي خوب بود تا بقيه هم ضرر كنن!!! خب بقيه ضرر كردن مثلا چي به من ميرسه؟!اين رفتار و تفكر مال يك ذهن بيماره خدا رو شاهد ميگيرم اگه ضرري كنم هر وقت ميام زير همه ي حرفايي ك زدم مينويسم اشتباه كردم و شما درست ميگفتي اما فعلا ك همه چي بر عكس تحليل اقاي انصاري هست و خدارو شكر كيم روند خوبي داره. شاد و مهربان باشي دوست عزيز

سامان

سلام و خسته نباشید خدمت آقای انصاری میشه بگید تازگی به سایت کینگ مانی مراجعه کردید چون 4 صرافی ارز دیجیتال در حال حاضر دارند از اون پشتیبانی می کنند چه جوابی در این مورد دارید VINDAX p2pb2b whitebit utbyte

مجتبی انصاری

سلام دوست عزیزم. لیست بودن در این صرافی ها دلیل بر صد در صد معتبر بودن یک ارز نیست. ارز فوین که یک کلاه برداری بود، در صرافی های خیلی بیشتری لیست بود. حتی در صرافی بایننس هم چندین مورد ارز کلاه برداری لیست شده. مهم اینه از ریشه ببینیم اون ارز چی هست که توی این مطلب کامل بررسی شده.

الهام

سلام ،از خوندن مطالبتون اول خیلی حس خطر کردم چون به تازگی داشتم در مورد مانی تحقیق میکردم و علاقمند شده بودم ولی خوب که دقت کردم فهمیدم متاسفانه با اطلاعاتی حتی اندکترازمن،قضاوتی سریع کردید،دوست عزیز اطلاعات نادرست شما باعث گمراهیتون شده و ممکنه عده ای رو هم گمراه کنید که البته ادمهای قوی که دلی بزرگ دارند همیشه وارد مسایل جدید میشن و اینجور حرفها بیشتر بهشون انگیزه میده جایی که ترسوها میترسن پشتش موفقیتهای بزرگه

arash

سلام پاسخ نميدين آقاي انصاري مگه اينكه پاسخ ي متن ساده باشه... اگه پاسخ ميدين بي زحمت چند تا پيام بالاتر پاسخ منو بدين . مگه نگفتين هيجا نيست تو ماركت كپ نيس چرا فقط ايرانه و... ي زحمتي بكشين دوباره يوتي بايتو تو الكسا چك كنين ببينين هنوز فقط ايرانه؟ هنوز دوماه نشده اين ارز روند صعودي گرفته بازديد كشورهاي ديگه تو الكسا اضافه شدن به يوتي بايت. بهتر نيس يبار ديگه با داده هاي بيشتر تحليل كنين؟ باور كنين قبول كردن اينكه آدم اشتباه كرده نشانه ي ضعف نيست شجاعته... منتظر پاسخ شما هستم اگررر پاسخي باشه.... ممنون

مجتبی انصاری

سلام. خوشحال میشم هر جا فک میکنید که اشتباه میکنم بفرمایید کجا بوده. مثل بقیه کامنت ها سعی میکنم پاسخگو باشم

بیرانوند

کسانی که دارن از این ارز کیم مانی دفاع میکنن یا افتادن تو این کار و از این ارز دارن،یا این که خودشون از عوامل شرکت *** هستند و به اسم و اکانت های مختلف پیام میزارن. این ترفندا دیگه قدیمی شده

رسول ح

*** با ارز دیجتالش معرکه ست کارش درسته داداش شعبه تایباد

هرکی

من این ارز رو تو قیمت 5 یورو خریدم و الان 88 یورو شده مث بنز داره سود میده به حرف هیچکس هم گوش نمیدم که میگه کلاهبرداری هست یا نه

arash

علت اون افت ۹۰ درصدی این بوو ک یوتی بایت به پول ایران چنج میکرد و میزد به حساب ولی متاسفانه تا تشدید تحریما دیگه این امر میسر نشد و اون افت ناشی از هیجانات کاربرا بود ک دقت کنین بلافاصله بعدش دوباره اوج گرفت لطفا به نمودلر بیشتر وقت کنین بعد نظر بدین

arash

با سلام خدمت دوستان و خوانندگان عزیز اقای انصاری ک جواب رفع ابهامات مارو نداد اما خالی از لطف نبود اینم بگم ک کینگ مانی یا همون kim تو لیست سایت coinmarketcap رفت درسته فعلا تازه کاره و ته جدول ولی به زودی جزو رنکینگای بالا میبینیمش انشالله .اینم لینکش اگه‌کسی دوس داشت ببینه: https://coinmarketcap.com/currencies/kingmoney/

arash

بغیر اط خواهش قبلی ی سوالم از خدمتنون‌دارم به عنوان کسی گ در حوزه ی ارزهای دیجیتال تجربه و مطالعه داشتین . نظرتوم این اوضاع نا بسامان ارزهای دیجیتالی و اوضاع بحرانی بیت کویت ک داره به زیر ۵۰۰۰ دلار میرسه اینده این حوزه رو چگونه ارزیابی میکنید.به نظر شما این اتفاقات میتواند به یک فاجعه در این حوزه تبدیل شود یا به زودی همه جیز به روال عادی باز میگرد؟ با تشکر

arash

من تبلیغ چیزیو کردم؟ فقط پاسخ شبهات اغواگرایانتون رو یکی یکی دادم ک متاسفانه چون جوابی نداشتین اقدام به سفسطه کردین اگه نقدی میکنین پاش وایسیین و برای جوابگویی به نقد هاتون اماده باشین علت ارزش عجیب این ارز رو توضیح دادم خودتونم میدونین قیمت بر اساس عرضه و تقاضا شکل میگیره یبار دیگه بدون پیش زمینه ذهنی نسبت به بازاریابی شبکه ای مطالب بالا رو لطفا بخون و اگه جوابی داشتی بده تا من و بقیه ی خوانندگان سایتتون روشن شن .برای کاربرانتون ارزش قائل شید البته اگر جوابی دارید

مجتبی انصاری

دوست عزیز پاسخ شما به اندازه کافی داده شد. این مطلب در راستای آگاه سازی بود و شما نمیتونی با این ادعاهای واهی هیچکدوم از موارد مطرح شده در مطلب رو نقد کنی و داری از یک سری مسائل دیگه اصلا حرف میزنی. اینجا جای تبلیغ محصول شما و انداختنش به مردم نیست دوست عزیز. اینجا محل نقد تخصصی یک ارز دیجیتاله. واسه ارز بعدی، وایت پیپر حرفه ای تری بسازید.

arash

سلام اقای انصاری منتظر پاسخ شما به سه پیامی ک گذاشتم هستم

ارش

اینم‌ برای اطلاع عمومی خودتون میگم استفاده از واژه پانزی برای این مورد خاص علمتون و تحلیلتون رو زیر سوال میبره طرحهای پانزی یک سری ویژگی های دارن مثلا وعده مقدار مشخصی سود ماهیانه‌یا سالیانه داده میشود ودر اکثر طرحهای به ازای جذب افراد جدید میزان سود بیشتر میشود اما در اینجا ما‌با یک‌ارز دیجیتال طرف هستیم ک هیچ گونه ادعای پرداخت سود ماهیانه یا سالیانه نداده و حتی عضو گیری هم در ان هیچ پاداشی ندارد اصلا چیزی به نام شبکه سازی در ان مطرح نشده فقط عنوان شده این ارز برای سهولت تراکنش در شرکتهای بازاریابی شبکه ای مجاز ارائه‌گردیده ن اینکه خودش یک طرح‌بازاریابی شبکه ایست پس‌لطفا برای بالاتر بردن فضای‌منفی مقاله از مطالب غیر علمی و غیر حرفه ای اجتناب کنید و در همان حوزه ی خودتان‌ ک ارزهای دیجیتال است مطلب را تحلیل کنین با تشکر

arash

ی نکته ی دیگ ام فراموش کردم‌ بگم و اون اینه ک حالا شمامیفرمایید چ گنچ پنهانی چرا ملت حمله نمیکنن و تو مارکت کپ اسمش نیس با توجه به تاریخ و وجود ارزهای بسیار زیاد ک کلاه برداری از اب دراومد و خسارت های زیادی زد زمان میبره تا عموم جامعه جهانی اعتمادشون به یک‌ارز نو ظهور جلب بشه وبخوان روش سرمایع گذاری کنین مخصوصا اگه یهو قیمتش رشد خوبی کنه چون عموما از ساختار بازاریابی شبکه ای اطلاع ندارن و نمیدنن شرکتی چند میلیون نفر عضو داره چطور میتونه روی قیمت یک ارز تاثیر بزاره و نا خوداگاه شک میکنن و بدتر بدبین میشن اما باگذشت زمان این مطلب نیز حل خواهد شد

arash

کی مانی‌در‌اصل مال یک شرکت سوئدیه ک چند وقت پیش وارد بازار شد اما نتونست اقبال خوبی داشته باشه و مدتها قیمتش بسیار پایین و ترید خوبی نداشت مقدار زیادی از سکه هاش یا همون supply تو همون دوران روانه بازار شد با قیمت بسیار پایین ک خدا میدونه الان تو کیف پول کیا هست و رمزشون یادشون نیس چون ارزشش کم بود بعدها دو تا شرکت بزرگ و بنام و قدیمی بازاریابی شبکه ای ک یکیش سوئدیه و دیگری ایرانی اقدام به عرضه این‌ ارز دیجیتالی تو تراکنشهای مالی شرکتشون کردن اما تو ایران با توجه به شرایطی ک‌میدونین بحث تحریم افت‌ارزش پولی کشور افراد بسیاری جذب این ارز جدید شدن چون هم پشتوانه خوبی داشت و هم توسط شرکتهای قابل قبولی عرضه میشد علت اینکه بیشترین رنک تو ایران هست هم همینه چون تمام افراد وابسته به اون شرکت ایرانی دارن از این طریق‌ تبادلات مالی انجام میدن وقتی تقاضا رشد کرد به تبع قیمت بالا میره و از اونجایی ک تعداد واحد های عرضه شده تا امروز بالا هست این باعث شده ارزش بازار هم به ناگهان بالا بره اما در واقع بسیاری از اون ارزش بازار امروز معامله نمیشه چون در دسترس نیش احتمالا تو کیف پولها داره خا‌‌ک میخوره و تو چرخه ی معاملات نیس و همین باعث افزایش قیمت کیم در چند ماه اخیر شدع حالا چرار رنک سوئد پایینه اگه شما به کشورهای دیگه سفر کرده باشین هر‌کسی تو هر کشوری ترجیح میده پول رایج کشور خودشو دریافت کنه (حتی همین گرجستانم تشریف ببری از شما دلار یا یورو قبول نمیکنن میگن لاری بدین) اون شرکت سوئدی کمتر از کیم‌استقبال کرده و بیشترین استقبال فعلا تو ایرانه لطفا قبل اینکع باز شروع کنید به نقض حرفای بنده ک کلمات قلمبه سلمبه ی مختص ارزهای دیجیتالی بزنین ک‌یاد گیری این الفاظ یک ساعت بیشتر وقت نمیبره کمی فک کنین شاید اشتباه تحلیل کرده باشین و فرض های دیگه رو هم درنظر بگیرین با تشکر

arash

دوست عزیز قرار نیس ماله ای کشیده بشه این اتفاقیه افتاده اولا تاریخو اشتباه زدین ۲۰ نبود ۲۷ بود و دوباره ادامشو چرا ندیدین ک برگشت سر حالت قبل ؟ لطفی میکنی اون حجم از خروج سرمایه تو سایت اضافه کنی ممنون میشم وقتی قرار شد دیگه پول ایرانی به حساب های ایرانی واریز نشه خیلی از کسانی ک من میشناختم پولاشونو خارج کردن و ی افتی اتفاق افتاد احتمالا رقمارو مثل تاریخ اشتباه دیدی ممنون میشم بزاری رو سایت ببینیم

مجتبی انصاری

دوست عزیز! لطفا تعصب باعث نشه که به هر شکلی بخواید ماله بکشید رو یه سری مسائل! تحریم ها از اول بوده و هست، چطور میشه به یک باره در یک لحظه قیمت 90 درصد کاهش پیدا کنه؟؟؟؟؟! میدونید طبق اطلاعات خود یوتی بایت، اون تایم که 90 درصد کاهش داشته، بیش از 100 میلیارد دلار از بازارش خارج شده! اون هم برید حجم معاملات رو ببینید متوجه میشید! حجم معاملات صفر! یعنی کاملا همه چی ساختگی! الان دقیقا اینجا باید قسم روباه رو باور کرد یا دم خروس رو؟! دوست عزیز حداقل با این ماله کشیا به شعور ما و مردم توهین نکنید لطفا، شاید این حرفا برا کسی که هیچی ندونه از این ارز و شما بخواین اون ارز رو بهش بفرشین و کلاهش رو بردارین جواب بده، ولی برا ما و افرادی که حداقل یه کوچولو سر رشته داشته باشن، کاملا همه چی واضحه

بهزاد

سلام وقت بخیر من خودم از ابتدا که ارز بیت کوین به وجود آمد با ارزهای دیجیتال آشنایی دارم و همچنین عضو شرکت *** هستم مطلبی که گذاشتید کاملا درسته و تصدیق میکنم حرف شما رو متاسفانه دوستانی که همکار بنده هستن در شرکت *** با خواندن این مطلب گارد میگیرن و به مخالفت با پستی که گذاشتید میپردازن در حالی که اگه کمی فکر کنیم شما به فکر مردم هستید و میخواید سرمایه مردم از دست نره ( با خرید کیم ) و از بدی شرکت خاصی چیزی نگفتید. پیشهاد من به دوستانی که تو شرکت *** هستن اینه که درسته شاید دارید با این کیم سود خوبی میکنید ولی اگه به مشکل برخورد کنه کل زحماتتون از بین میره و مطمئن باشید شرکت هم مسئولیتی قبول نمیکنه و میگه میخواستی نقدی بگیری اگه میخواید ارز دیجیتال داشته باشید بیت کوین بگیرید که همیشه سود داشته و اگه افت هم کنه دوباره میره بالا و مطمئن تره باز خودتون میدونید پول خودتونه و اختیارش هم دست خودتون. موفق باشید

مجتبی انصاری

درود بر شما که واقعا بدون تعصب نظر دادید. متاسفانه برخی از دوستان به این نکته توجه ندارن که از رشد و افت ارز کینگ مانی چیزی قرار نیست به ما برسه. مطلبی که نوشتیم صرفا در راستای آگاه سازی و دادن اطلاعات بیشتر به مردم با توجه به تخصصمون بود.

حسین

سلام آقای انصاری یکی از آشناهای من پول گذاشته داخل این کینگ مانی منو هم میخاست ببره ولی نرفتم. بهش گفتن تا آخر تابستون صبر کن بعد برداشت کن چند برابر پولتو. نظر تون چیه؟ به نظرتون چطور میشه؟

علی

من روی ۲۰ یورور وارد شدم بعد از مطلب شما ترسیدم و کل مبلغ رو کشیدم بیرون پولم سه برابر شد دلم میخواد بازم سرمایه گذاری کنم ولی با مطلب شما خیلی ترسیدم

مجتبی انصاری

همونطور که چارتش توی مطلب هست، در سوابق معاملاتش یک افت به یکباره 90 درصدی هم به چشم میخوره.

رضا

باسلام.وقتی ی شرکت بزرگ میشه دشمنشم زیاد میشه.ما از کجا بدونیم ک شما بااین حرفا قصد خراب کردن ***و ندارید.یوتی بایت یا کینگ مانی برای این *** معرفیش کرده ک بتونه پورسانتای خارج از کشورشو به بازاریاباش بده.حالا داره پورسانتم میده چرا؟چون ماها میدونیم ک وارد موج مجازی شدیم.وسودی ک شما دارین راجبهش صحبت میکنین زیاده به خاطر تصاعد وحشتناکی ک *** داره ومبلغای زیادی ک سرمایه گذاری شده زیاده منم به شما گل میدم بیت کویین هم میگیره.

arash

اقای انصاری یکم‌نقدت مغرضانه بود برا هر کدوم از ایراداتی ک وارد کردی ی دلیل خوب هست اول اینکه زو سایت kingmony.io شرکت پشتیبان معرفی شده ک ی سرچ بزنین میبینین ک شرکتیه ک ادمای بزرگی توشن و رزومه قوی دارن حالا تو وایت پیپیر خیلی خلاصه معرفی شده توصعه دهنده ولی رو خود سایاست اسم شرکت هست میتونی راجع بهش تحقیق کنی و ببینی کی پشتشه اینکه چشم انداز و برنامه ها و سایر مباحث تخصصی از نظر شما خیای شفاف نیی این سلیقه ی شخصبه شماس به اندازه ای ک بشه ی براوردی ار اینده این ارز کرد اطلاعات وجود داره حالا اینگه یکی دیگه از سیر تا پیازشو مطرح میکنه به این معنی نیس ک‌این هیچی نگفته پس مشکل داره

مجتبی انصاری

سلام دوست عزیز. به هر حال این نظر شماست، ما نه به یک شرکت بازاریابی و نه هر چیزی که خارج از تخصصمون باشه کاری نداریم. ما یک ارز دیجیتال رو نقد کردیم، چون تخصص ماست. حالا هرکی میخواد پشتش باشه

نا شناخته

سلام ادمین کاملا درست میفرمایند، بنده با چندتا سند که یکی از دوستام بسیار پیگیری کردند وقتی 9 یورو رو می خواستند از utbyte به بیت تورنت(tron) تبدیل کنند از دست رفت و با ساپورت ترون که صحبت کرده بودند گفته بودند که اصلا همچین توکن،ارز یا هر چی که اسمش رو میزارین وجود ندارد و حتی بهش گفته بودند که داری پول شویی میکنی... م گذن خودم و تمام نزدیکانم که سره جمع 100 میلیون تومان تو کیماشته بودیم و سود هم کرده بودیم سریعا کشیدیم بیرون. اگر شک دارید transaction ID رو توی browser کپی کنید هیچی نمیاره متاسفانه ولی با بقیه کیف پول ها هم این کارو کنید ،مسیر این که کلا ارز یا توکن تون کجاستو میاره.مثل شناسنامه میمونه. توجه کنید خیلی از بانکها خیلی از موسسات قرض الحسنه اومدن تو روز روشن پول خوردن رفتن این که جای خود دارد، البته سرمایه خودتون هستش ... ادمین اگر خواستند من سکیرن های صحبت دوستم با ساپورت رو براشون میفرستم تا شاید یکسری نفرات ایمان بیاورند.

ارش

رفیق دوستتون خالی بستن یوتی بایت در حال حاضر فقط دو تا ارز رو ساپورت میکنه بیت کویین و کیم اصلا اون ارزی ک شما میگی تو یوتیبایت وجود نداره لطفا ی سری به یوتیبایت بزن بعد نظر بزارین مممون

افشین

سلام میخوام ماین کنم از کجا ماین کنم بهتره؟؟؟

نا شناخته

من نگفتم اینا دلیلی بر اینه که اسکم نیست، میگم فرمایشات شما دلیلی بر اسکم بودن رو نمیده. منم تخصصم رمزنگاریه و به صورت تخصصی بررسی کردم انواع مختلف رمزارزها رو. من میگم زمان می خواد برای رفتن توی کوین مارکت کپ. چون باهاشون مذاکره کردم. اولین شرطشون اینه که حداقل توی دو تا صرافی آنلاین باشی، که کینگ مانی به تازگی رفته توی دوتا صرافی آنلاین. مطمن باشین که از چند روز آینده میتونین توی کوین مارکت کپ هم ببینینش. البته بازم عرایض بنده دلیلی بر اسکم نبودن رو نمیده، همون طور که فرمایشات شما دلیلی برای اسکم بودن نیستن به صورت قطع.

نا شناخته

این ارز دیجیتال تا جایی که من می دونم و بررسی کردم اسکم نیست و توی وب سایت های whitebit.com، vindax.com و p2pb2b.io داره معامله می شه و توی سایت https://coincodex.com ' که وب سایتی مشابه coinmarketcap هست لیست شده و تمام اطلاعاتش توی اون وب سایت موجوده. اگه بخوای توی coinmarketcap باشی ی سری قوانین داره که باتوجه به اینکه این کوین تازه اومده مدت زمانی طول میکشه تا توی coinmarketcap بیاد. لطفا با این اطمینان از چیزی که به اون کامل اطمینان ندارین صحبن نکنین. حداقل احتمال بدین و تیتر مقاله رو جوری ننویسین که مردم بترسن.

ارش

P2pb2pاصلا اعتبار نداره😑😑اقای انصاری برا رد ی موضوع علم خودتو زیر سوال نبر حداقا بگو ممکنه به اشنباه بزارن نگو اعتبار ندارن اینکه جزو رنکینگاس حداقل یدونه بگذریم از بقیشون

مجتبی انصاری

دوست عزیزم، این صرافی ها اصلا اعتبار ندارن. ارز فوین حتی توی هات بیت هم لیست بود که دیگه حداقل اعتبارش از اینا که گفتید بالاتره. ولی اخرش چی شد؟ کی گفته زمان میخواد برای لیست شدن توی کوین مارکت کپ؟! اصلا بحث زمانی مطرح نیست توی لیست شدن. با توجه به اینکه ما تخصصمون ارز دیجیتاله، و فهمیدیم کینگ مانی یه اسکمه، ته تلاشمون رو کردیم که مردم رو آگاه کنیم نسبت بهش. تصمیم با خودتونه

محسن

امیدوارم بدون اطلاعات صحبتی انجام نشه و دست از من میدونم ها بکشید دوستی که تخصص ارز دیجیتال دارید ممنون از اطلاعاتتون در مورد بازاریابی شبکه ای و نتورک یه موضوع رو خدمت دوستان بگم من تخصص و مدرک بازاریابی شبکه ای دارم پس یه تخصص مثل بازاریابی شبکه ای که تبدیل به صنف در ایران شده و یک رشته دانشگاهی هست در سطح عوام نیست لطفا نظر ندید در مورد یکی از شغل های پولساز دنیا و در مورد کینگ مانی و یوتی بایت دوست متخصص شرکت *** بسیار معتبر و با سرمایه کلان در سطح بین الملل در حال فعالیت هست و احتمال اشتباه در تایید کینگ مانی و یوتی بایت رو به صفر میرسونه در ضمن با پول و سرمایه میشه معادلات رو عوض کرد.

مهدی

سلام خسته نباشید اطلاعات تقریبا منطقی به نظر میرسن اگه به صورت حدودی بخام سوال کنم شما حدس میزنین تا کی این روند سود دهی ادامه داشته باشه بنده طی دو هفته تقریبا ۱۰۰ درصد سود گرفتم از کیم و میخام بدونم طبق تحلیل شما اگه کلاه برداری باشه ایا تا چه زمانی سود میده تقریبا؟ من مبنا رو بر این میزارم که کلاه برداریه ولی میخام سودمو ازش بکنم به نظر شما ایا به این حد رسیده که الان جمع کنه؟ و یه نکته دیگه نظر شما رو بدونم با توجه به سود زیاد شرکت نتورک مارکتینگی که در حال کار هست و میدونه اگه این پروژه کیم کلاه برداری باشه حجم زیادی از عضو های شبکه پولشون رو از دست میدن و شرکت هم بدنام میشه ایا همچین ریسکی میکنه که بدون پشتوانه یوتیبایت و کیم رو پیشنهاد بده؟

مجتبی انصاری

ببینید ارز فوین شرایط مشابه رو داشت و تقریبا یک سال طول کشید... ولی خب مثل بمب ساعتی میمونه و یهو منفجر میشه همونطور که فوین یهو ارزشش 1 درصد شد

من

الان ما که خریدیم از صرافی بیت کوین خریدیم و در کیف پول utbyte تبدیلش کردیم به کینگ مانی الان اگه تبدیل کنیم به بیت کوین و بفرستیمش تو یه کیف پول معتبر اکیه؟؟؟؟

مجتبی انصاری

بله اگه این امکان وجود داره پیشنهاد ما اینه سریعتر انجامش بدید

اسماعیل قربانی

سلام اصلا بحث نکنید کینک مانی و تمام بازار یابی شبکه ای کلاََ کلاه برداریه شک نکنید

مهدی

بسیار ممنونم از راهنمایی هاتون اگه مطالب جدید ی داشتین ما را اگاه کنید

احسان

سلام مجتبی انصاری کارشناس سایت من احساس میکنم کارشناس سایت تازه کلمه پانزی رو یاد گرفته آره عزیزم کلمات جدیدی مثل بازاریابی شبکه ای و network marketing رو هم از منابعی که داری دربارش حرف میزنی سرچ کن تا کلمات جدید هم یاد بگیری و اینکه میتونم سطح تحصیلاتتون رو بدونم که خیلی کارشناسانا و حق به جانب راحت درباره موضوعاتی صحبت میکنی که فکر میکنم در سطح تحصیلاتت نیست!!! من نه توی شرکت بازاریابی شبکه ای هستم نه چیزی من ی سرمایه گذارم و برام جداب بود همچین سطحی از تخصص که از همه چیز خبر دارید

میثم مقیسه

سلام احسان عزیز؛ ما امروز و دیروز با کریپتوکارنسی آشنا نشدیم که تحت تاثیر واژه‌ها باشیم. واقعا امیدوارم روزی برسه که تو ایران بشه درمورد مباحث تخصصی، بدون تعصب و توهین به هم صحبت کنیم. ما اصلا درباره بازاریابی شبکه‌ای صحبتی نکردیم چون حوزه تخصصی ما نیست. ما داریم درمورد کریپتوکارنسی صحبت می‌کنیم، چون تخصص ما هست.پس صحبت ما فقط درمورد ارز دیجیتال کینگ مانی و کیف پول یوتی بایت هست. شما وایت پیپر این ارز دیجیتال رو مطالعه کن، شما ارزش بازار اون رو چک کن، این چه ارز دیجیتالی هست که 31 میلیارد دلار ارزش بازار داره ولی توی سایت کوین مارکت کپ لیست نیست؟ مثل این میمونه من ادعا کنم شرکتم توی بورس اوراق بهادار تهران در حال معامله است ولی توی سایت Tsetmc و Tse وجود نداره. خب شما و بقیه دوستان که قصد سرمایه‌گذاری دارید، تحقیق نمیکنید؟ توهین کردن کار آسونیه و هر کسی میتونه این کار رو انجام بده، اگر دلیلی برای کلاهبرداری نبودن این طرح دارید، مستند و علمی بیان کنید.

مجتبی انصاری

سلام دوست عزیزم. همونطور که از مطلب مشخصه، این بحث در مورد یک ارز دیجیتال کلاه برداری هستش، نه در مورد بازاریابی شبکه ای. موفق باشید

David

اتفاقاخیلی راحت میتونن کلاه بردارن،تاوقتی که بیت کوئین،فارکس و...که جهانی هستن و طی این چندسال امتحان خودشون روپس دادن وبصورت شفاف ودقیق وبراساس علم بازاروکاملاحرفه ای پیش میرن،درگیرکردن وقت و سرمایه تو این جورشرکتاکاربیهوده وپرضرریه تنها چیزی که توی شرکتهای بازاریابی شبکه ای در ایران یادمیگیری بالابردن اعتمادبنفسه که بتونی بین چندین نفر خیلی راحت وبدون تُپُق زدن سخنرانی کنی و ذهنت رودرموردتجارت و.....کنه،زبان بدنت هم خوب میشه🤗🤗🤗نکته مثبتش فقط همینه

حامد

سلام اقای انصاری باتشکر از راهنمایی های خوبتون می خواستم بدونم ایاکینگ مانی هم برای برداشت مدت زمان یاسقف برای برداشت پول گذاشته یا خیر

Nima

درود بر شما من از طریق کینگ مانی و یونی بایت میلیارد ها تومن جابه جا میکنم و راحت برداشت میکنم و به ریال تبدیل میکنم . من خودم به تنهایی میتونم روی قیمت کینگ مانی تاثیر گذار باشم .چون مبلغ بالایی دارایی دارم و راحت ترین و ساده ترین ارز دیجیتالی هست که قابلیت استخراج توسط دستگاه هارو نداره و عالی هست من همیشه خریدار کینگ مانی هستم

مجتبی انصاری

سلام. خواهش میکنم. عموما در این گونه کلاه برداری ها اجازه برداشت داده نمیشه. ولی گاها هم داده میشه تحت شرایط خاص. تاکنون چندین مورد از هر دو مدل داشتیم

fafa

از نوع نوشتن این مطلب و اسناد و مدارکتون کاملا مشخصه که نه تنها هیچ تحقیق و بررسی ای انجام نشده بلکه حتی اطلاعات اندکی در مورد ارز های دیجیتال ندارید :)))))

مجتبی انصاری

بررسی‌ها و تحقیق‌های انجام شده کاملا مستند هست و موجوده. در مورد اطلاعات در مورد ارزهای دیجیتال هم هر چقدر کم باشه (که وجود این سایت و هزاران مقاله‌ای که در مورد ارزهای دیجیتال در این سایت وجود داره خلاف این رو ثابت میکنه)، به اندازه‌ای کافی بود تا افراد بیگناه رو نسبت به این کلاه‌برداری آگاه کنیم.

متین

اخه شما که گلد کوئست رو شرکت پانزی و کلاه بردار معرفی کردی معلومه چقدر سواد داری !!!!!!!!

محمد جواد

در وهله اول سازو کار شرکتهای دارای مجوز رسمی کاملا با شرکتهای که‌ در گذشته و بصورت نادرست فعالیت میکردند(مثل گلد کوئست) فرق داره در ثانی شرکتهایی مثل گلد کوئست که کلاهبرداری میکردن اصلا از ارز دیجیتال استفاده نمی کردن و اصلا اساس بوجود اومدن ارز دیجیتال این هست که کاملا به دست خود مردم باشه و دولت یا سازمانی پشت اون نیست...

Unidentified

سلام دوست عزیز من ۲سالو۹ماه هست که تو یونیک فایننس سرمایه گذاری کردم تا به امروز سودم رو گرفتم شما رو چه حسابی میگین یونیک پانزی هستش

مجتبی انصاری

ما قبل از کینگ مانی، ارزهای دیجیتال کلاه‌برداری دیگه هم داشتیم. همین چند ماه پیش بود که ارز دیجیتال فوین نابود شد و سودش رو کلاه‌بردارا گرفتن، در حالی که ما از قبل بارها و بارها هشدار دادیم، مثل الان که در مورد کینگ مانی هشدار دادیم. طرح پانزی میتونه در قالب گلد کوئست، یونیک فایننس، بیت کانکت، فوین، کینگ مانی و .... باشه. بله ویژگی اصلی بلاکچین تمرکززدایی و فرار از سانسور و توزیع قدرت بین مردم هست. و در این باره ارزهای بیت کوین، اتریوم و ... کاملا واضح این ساختار رو دارند. ولی دلیل نمیشه هر کسی که گفت من ارز دیجیتال هستم، و گوشه ای از ویژگی های بلاکچین رو گفت، شما باور کنید و در اون ارز سرمایه گذاری کنید. خیر. کلاه بردار ها همه جا هستند و به دنبال جیب افراد با اطلاعات کم اند.

سعید جمعه پور

سلام امیدوارم جسارت درج این جواب داشته باشید بسیار متاسف هستم که به شدت یک تنه قضاوت میکنید و دلایل ابتدایی و غیر کارشناسانه جهت تخریب این سامانه قدرتمند ارایه میدهید ذکر چند نکته جهت جلوگیری از عوام فریبی شما ضروری است ۱-ترافیک بالای سایت کاملا طبیعی بوده و محبوبیت این ارز دیجیتال و اعتماد مردم ایران به ان است ۲-هیچ شرکت بازاریابی شبکه ای بصورت رسمی یا غیر رسمی مسولیت و حمایتی از این ارز نکرده و فعالیت افراد در آن کاملا اختیاری است. ۳-خنده دار ترین و مضحک ترین بخش این مقاله ارتباط غیر کارشناساننه بلاک چین به این ارز می باشد زیرا این این کینگ مانی در کیف پول دیجیتال یوتی بایت مستقیما به بیت تبدیل می گردد ۴-امکان خرید مستقیم این ارز وجود نداشته و خرید از طریق کیم تنها راه تهیه ان است که نشانه موجود بودن در شبکه می باشد ۵-ادعای واهی بعدی در این سیستم هیچ کس از خرید یا فروش شما سود یا ضرر نمیکند .هرکس در این ارز مشابه سایر ارز های دیجیتال یک کیف اعتباری دارد که به صورت مستقل ساخته می شود و نیاز به اطلاعات شخص سومی ندارد 6-مقایسه این ارز با ساختار شرکت های الوده و کلاهبرداری نظیر یونیک فاینانس قیاسی باطل بوده زیرا در این ارز هیچ‌کس به هیچ عنوان پبش بینی سود یا ضرر مطلق نمیکد

امیر

سلام دوست عزیزم شما در ۲ مورد از سوالات قبل ، فقط تاکید کردید که اسمی از شرکت بازاریابی خاص نبردید . و پاسخ سوالات منطقی دوستان رو ندادید . طبق اطلاعاتی که ما داریم ، طی سه هفته ی آینده ، اینم مانی در یکی از سورسهای معتبر جهانی ارز دیجیتال ثبت میشه . سوال من اینه : وقتی این اتفاق افتاد ، آیا راجع به این موضوع که به صراحت اعلام کردید که کیم یک کلاهبرداریست ، در همینجا عذرخواهی خواهید کرد ؟ و یا اینکه این مطلب رو حذف میکنین . با توجه به اینکه اسمی از شرکت بازاریابی خاصی نبردید ، لطفا پاسخ این سوال رو روشن و شفاف ، بفرمائید . ممنون .

مرتضي

سلام دوست عزيز كاش يك مقدار از روند و سياست اين ارز هم اطلاعاتي داشتي و بعد اين متن رو مينوشتي دوست عزيز اين ارز صرفا با هدف سهولت در مبادلات بازاريابي شبكه اي و پرداخت كمسيون هاي افراد در سرتا سر دنيا به تازگي ايجاد شده شركت ***م امروز فعاليتش رو در سطح بين الملل اغاز كرده و بهترين روش براي پرداخت پورسانتها در سرتا سر دنيا استفاده از ارزهاي ديجيتال هست چون هيچ بانكي در همه شهرها و همه كشور هاي دنيا شعبه نداره و اين روش ايمن تر و سريعترين راهه ارزشي كه اين ارز امروز به دست اورده حاصل عرضه و تقاضايي هست كه هر هفته در شركت هاي نتورك وجود داره و هر كاربر هر هفته ميتونه پورسانتشو به صورت كينگ ماني دريافت كنه كاملا مشخص هست كه شما هيچ اطلاعاتي راجع به شركت هاي شبكه اي و روند فعاليتشون ندارين چون اطلاعاتتون صد در صد غلط هست راجع به اين صنعت دوست عزيز بستر نتورك ماركتينگ جامعه مردم هست كه مثل ويروس به صورت تصاعدي افزايش پيدا ميكنه و هر هفته افراد جديد عضو مجموعه ميشن و تقاضا بالا هست تعداد اين ارز مثل بيت كويين محدود نيست شيوه استخراج اين ارز كاملا متفاوت هست و اصلا شباهتي به بيت كويين و ديگر ارزها نداره امنيت اين ارز صد در صد بالاتر از بيت كويين هست به خا كاش همون كاتالوگ رو كه داخل سايت كينگ ماني عكسش رو فرستادي تو گوگل ترجمه ميكردي من فكر ميكنم چند جا رو يا مطالعه نكردين يا اشتباه ترجمه كردين

مجتبی انصاری

1) ترافیک بالا نیست. رتبه الکسا 1 میلیون هست و این نشون میده چقدر ترافیک پایینه. اما اون ترافیک پایین هم فقط از طریق ایران داره وارد میشه! چطور میشه یک پروژه سوئدی هیچ ترافیکی از سوئد نداشته باشه و تنها ترافیکش از سمت ایران باشه؟ برا خود شما عجیب نیست؟ 2) بله در متن هم اشاره شده که "به پیشنهاد" یکی از شرکت‌های بازاریابی داخلی 3) دوست عزیز تخصص ما ارزهای دیجیتال و بلاکچین هست. یکی از ابتدایی‌ترین ویژگی یک ارز دیجیتال، داشتن کاوش‌گر (Explorer) شفاف هست که کاوشگر کینگ مانی بسیار ضعیف و البته عجیب است. 4) دوست عزیز، هر ارز دیجیتال یک نماد معاملاتی داره، مانند بیت کوین که نمادش BTC هست. نماد کینگ مانی هم KIM هست. لذا تفاوتی بین کینگ مانی و KIM نیست. 5) مورد پنجم گنگ هست. 6) ساختار تمامی این پروژه ها طرح پانزی هست. هر طرحی که به شما پیشنهاد سرمایه‌گذاری بده اما شرطی داشته باشه مبنی بر این که "شما تا یک مدت مشخص نمیتونید سرمایه اولیه رو برداشت کنید" و حالت زیرمجموعه گیری داشته باشه، پانزی هست.

رامین

دوست عزیز گلدکوئست کجا کلاه برداری کرد دولت جمعش کرد چون براش منفعتی نداشت!!! کافیه سایتش رو باز کنی بعد از ۲۱ سال هنوز داره کار میکنه حتی قویتر ...(البته من کوئستی نیستم) *** فقط داره پورسانت هاشو به بازاریاب ها هم با ارز دیجیتال هم از طریق حساب بانک ملت پرداخت میکنه(مجبور نکرده که با ارز دیجیتال همه دریافت کنن) . هم به بیت کویین هم لایت کویین هم بیت کویین کش هم کینگ مانی داره پورسانت پرداخت میکنه. شما که اینقدر آمار این سایتها رو خوب بلدید در بیارید این اطلاعت رو کامل تو سایتتون بذارید.

هادی

مشخص که شما اصلا نمیخواستی اطلاع رسانی درست بکنی و قصد تخریب داری، چون کسی که بصورت خبر چیزی رو اعلام میکنه اطهار نظر نمیکنه خودش، دوم اینکه مشخص شما از از کینگ مانی چیزی نمیدونید و اینکه چطور باعث میشه یک ارزش دیجیتال رشد میکنه، و سوم اصلا از بازاریابی شبکه ای چیزی نمیدونید، نظر دادن دوست عزیز خیلی سادس هرکسی میتونه راجع به هر چیزی نظر بده، اما تخصص چیزط دیگست، جامعه رو گمراه نکنید لطفا

مجتبی انصاری

اولا که ما حرف از شرکت بازاریابی خاصی نزدیم. دوست عزیز بیت کوین (نه بیت کویین) و لایت کوین و بیت کوین کش از ارزهای معتبر بازار هستند و شکی در سلامت اون ها نیست. ولی کینگ مانی اصلا در تراز این ارزها نیست و کاملا مشخصه که هدف تبلیغ کینگ مانی هست. بله ما هم نگفتیم مجبور میکنه، در متن هم اشاره شده که پیشنهاد میده. در مورد گلد کوئست هم بله اطلاع دارم که شرکت QNET هنوز در برخی از کشورها فعال هست، ولی دلیل بر سالم بودن اون نیست. آن چیزی که در ایران در موردش اتفاق افتاد، نابود شدن سرمایه هزاران قربانی از طریق سیستم پانزی بود.

سعید

خیلی اطلاعاتت کمه. این ارزه . سود میدن و فلان چیه دیگه !!! ارز رو میتونی به بیت کوین تبدیل کنی و بالعکس . رو اطلاعاتت کار کن

Movafagh

سلام دوستان من اوایل فکر میکردم که ارزی هست که واقعا میتونه جایگزین ارزای معتبربشه ولی واقعا تمامی شواهد نشون میده این طرح کاملا پانزی هست و مث اکثر کلاهبرداریای اینوست کار میکنه اگر کسی اینجا حرفی به شما میزنه برای اینه که پولتون از جیبتون نره مراقب پولتون باشید من سرمایه گذاریای مشابه این زیاد دیدم این یکی رنگ و لعابش بیشتره و هوس برانگیزنتره

مجتبی انصاری

قبل از هر چیزی با چندین نفر از شبکه بازاریابی که درگیر این ارز هستن و به دنبال تهیه بیت کوین برای خرید کینگ مانی بودند صحبت شد و اطلاعات کافی وصول شد.

علی

سلام چقدر احتمال‌میدید کلاه برداری باشه؟

وحید محمدی

من نمیدونم چرا بعضیها فقط به فکر سود خودشونن مثل این آقا که داره درباره کینگ مانی صحبت میکنه ولی دقیقا من که دارم هم پورسانت میگیرم هم سرمایه گذاری میکنم خواهشمندم اطلاعات جعلی روی سایت نفرستید فقط به خاطر منافع خودتون سپاس

مجتبی انصاری

ما چند ساله توی ارزهای دیجیتال فعالیت میکنیم و حوزه فعالیت ما بازاریابی شبکه‌ای نیست. لذا وقتی یک ارز دیجیتال جدید میاد، ما کامل اون رو بررسی میکنیم. فقط بخش کوچکی از نتایج بررسی در این نوشته اومده. قبل از کینگ مانی هم ارزهایی مثل فوین و بیت کانکنت بود که سرمایه مردم به باد رفت. این ارز کینگ مانی هم تمام معیارهای یک کلاه برداری جدید رو داره و از نظر ما 100 درصد کلاه برداری هست.

Sajjad

با سلام دوست عزیز بهتره قبل از این اطلاع رسانی یک مقدار بیشتر در مورد کینگ مانی تحقیق میکردین در حال حاضر چند صرافی ارز دیجیتال به جز یوتی بایت کینگ مانی رو دارن پوشش میدن. و اصلا این متعلق ب شرکت بازاریابی شبکه ای داخلی نیست

مجتبی

سلام دوست عزیز میتونم مراحل تبدیل بیت کوین به کینگ مانی رو ازتون بپرسم؟؟

مجتبی انصاری

سلام. ما تحقیق کردیم و نتایج تحقیق رو منتشر کردیم. ارز فوین هم که کلاه برداری بود توی صرافی هایی مثل هات بیت لیست بود. ولی الان چی شد؟ ما هم نگفتیم متعلق به شرکت بازاریابی هست، ولی طبق استعلام‌هایی که گرفتیم و تماس‌هایی که افراد با ما داشتند، شرکت بازاریابی مدنظر "پیشنهاد" سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال کینگ مانی رو به کاربراش میده.

محسن

*** شرکت کوچیکی نیست که بخاد با یه شرکت کلاهبرداری شراکت کنه

محسن

من 14 ماهه تو یونیک فایننس سرمایه گذاری کردم و مثل روز اول داره سود میده

مجتبی انصاری

سلام. به هر حال نتایج بررسی هایی که کردیم رو ارائه دادیم و کاملا واضحه که اسکم هست. اولش برای جذب افراد، سود رو پرداخت میکنن که همه مطمئن بشن، بعدش به یک باره غیب میشه همه چی. مثل این مورد تاکنون بارها بوده از جمله یونیک فایننس، گلد کوئست و ... این کلاه برداری ها به اسم پانزی شناخته میشن. ضمنا اسمی هم از شرکت بازاریابی خاصی نبردیم.