توکن LN پیام رسان لاین – LINE در صرافی بیتمکس لیست شد


ارز دیجیتال پیام رسان ژاپنی لاین – LINE به نام LN آماده معامله و ترید در صرافی بیتمکس – BitMax است. اما آن را با توکن LINK رمز ارز چین لینک اشتباه نگیرید!

صرافی ارز دیجیتال بیتمکس – BitMax، رمز ارز محلی پیام رسان لاین – LINE به نام توکن LN را به لیست خود اضافه کرده است. بر اساس اطلاعیه‌ی منتشر شده در تاریخ 6 اوت (16 مرداد)، 84 میلیون کاربر فعال ماهانه غول پیام‌رسان ژاپنی لاین – LINE، از این پس می‌توانند توکن محلی آن به نام لینک – LINK که به اختصار LN نامیده می‌شود را در صرافی بیتمکس معامله کرده و به خرید و فروش ارز دیجیتال LN بپردازند. این 6امین رمز ارز در لیست این صرافی است که در کنار بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش و لایت کوین آماده ترید خواهد بود.

ساخت توکن LN پیام رسان لاین در سال 2018

توکن LN در اصل در سال 2018، به عنوان برنامه پاداش این پیام‌رسان برای کاربران آن ساخته شده بود. صرافی محلی لاین به نام بیت‌فرانت (BITFRONT)، که پوشش دهنده مناطق خارج از ژاپن است، از اکتبر سال 2018 (مهر و آبان 1397)، پشتیبانی از این توکن را آغاز کرده بود.

توکن LN پیام رسان لاین

لینک یا چین لینک؟

با اینکه اسم خلاصه نشده‌ی توکن پیام رسان لاین لینک – LINK است، اما هیچ ارتباطی با ارز دیجیتال چین لینک ندارد. عرضه توکن LN لاین به سال 2018 برمی‌گردد، یعنی تقریبا یک سال پس از ساخت رمز ارز چین لینک. یکی از تلاش‌های صورت گرفته جهت متفاوت نشان دادن این توکن با ارز دیجیتال چین لینک این است که وبسایت پیام‌رسان لاین و وایت پیپر LN، بجای نام بلاک چین اصلی “LINK chain”، از اسم “LINE blockchain” استفاده کرده‌اند.

با این وجود، یکی از سخن‌گویان پیام‌رسان لاین اظهار داشته این شرکت، هیچ برنامه‌ای برای برندسازی دوباره و تغییر نام این ارز دیجیتال ندارد. قیمت توکن LN در حال حاضر 20.99 دلار بوده و در 24 ساعت گذشته، 31.8 درصد رشد داشته است.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)