برنامه پاداش دهی توکن پیام رسان لاین راه‌اندازی شد


پیام رسان لاین – LINE که بیش از 48 میلیون کاربر در ژاپن دارد، روز جمعه اعلام کرد برنامه پاداش دهی توکن LINK خود را به کاربران این برنامه آغاز کرده است.

سایت خبری کوین دسک ژاپن در تاریخ 19 سپتامبر گزارش کرده بود که کاربران پیام رسان لاین با اتصال اکانت خود به 3 اپلیکیشن موبایل این برنامه شامل LINE Pay مختص حواله و تسویه حساب‌ها، LINE Securities مختص سرمایه گذاری‌های شخصی و LINE Score مختص ارزیابی اعتبار، قادر به کسب پاداش به صورت توکن LINK خواهند بود. همانطور که پیشتر در خبری تاکید کرده بودیم، توکن LINK پیام رسان لاین با توکن LINK چین لینک متفاوت بوده و کاربران نباید این دو را با هم اشتباه بگیرند.

بیشتر بخوانید: توکن LN پیام رسان لاین – LINE در صرافی بیتمکس لیست شد

هدف برنامه پاداش دهی توکن LINK پیام رسان لاین ترویج بلاک چین خود است

این برنامه پاداش دهی پیام رسان LINE، بخشی از تلاش شرکت لاین جهت ترویج ابتکار بلاک چین خود است. در سال 2018، این شرکت آزمایشگاهی را جهت توسعه اپلیکیشن‌های غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین قانونی خود به نام LINE تاسیس کرده بود. این شرکت همچنین چندی پیش کیف پول ارز دیجیتال و پلتفرم توسعه مختص توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز خود را در ماه اوت (مرداد) راه‌اندازی کرد.

بشتر بخوانید: کیف پول پیام رسان لاین به نام بیتمکس والت راه‌اندازی شد!

اقتصاد توکنی لاین

این برنامه پاداش دهی لاین از تاریخ 18 سپتامبر (28 شهریور) آغاز شده است. بر این اساس، 10،000 کاربری که کارت اعتباری خانوادگی لاین را که توسط LINE Pay صادر شده دریافت کرده باشند، مبلغ 2،000 ین (19.6 دلار) به ارزش توکن LINK دریافت خواهند کرد. کاربران LINE Securities نیز با افتتاح حساب و تکمیل پرسشنامه مربوطه، تا 500 ین (4.76 دلار) به ارزش توکن لینک دریافت می‌کنند. برنامه LINE Securities با همکاری نومورا هولدینگز (Nomura Holdings)، یکی از بزرگترین کارگزاران بورس ژاپن، راه‌اندازی شد. علاوه بر این‌ها، کاربران با استفاده از سرویس معاملاتی بیتمکس (Bitmax)، قادر به تبدیل توکن‌های لینک به ارز فیات هستند.

هدف شرکت لاین از این برنامه پاداش دهی تشویق کاربران به مشارکت در اقتصاد توکنی آن است که بوسیله آن افراد بیشتری مایل به استفاده از توکن لینک به عنوان روشی برای پرداخت و افزایش کاربرد آن خواهند بود. دیگر برنامه‌های پیام رسان نیز در حال توسعه توکن شخصی خود بوده تا پایگاه کاربری خود را گسترده‌تر کنند. کیک (Kik) و تلگرام نیز پیشتر در تلاش بودند تا توکن خود را راه‌اندازی کنند.

منبع: Coindesk


برچسب ها: ارز دیجیتال

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)