افزایش 65 درصدی قیمت لایت کوین و تاثیر آن روی قیمت بیت کوین


تحلیل قیمت لایت کوین (LTC): لایت کوین برای اولین بار از ماه سپتامبر سال 2019، در هفته جاری به قیمت 70 دلار رسید که میتواند باعث افزایش قیمت بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال شود.

در این تحلیل قیمت لایت کوین ، با استفاده از داده های بخش مارکت سایت کوین تلگراف و کوین360 دریافته‌ایم که این ارز دیجیتال، از مقاومت 70 دلاری 1ام فوریه گذر کرده و به قیمت 71.5 دلار رسیده است.

افزایش 65 درصدی قیمت لایت کوین

این جهش قیمت را که در دیگر آلت کوین‌های بازار شاهد بودیم، باعث شده تا ارزش کل بازار لایتکوین نیز افزایش یابد. این ارز دیجیتال در 1ام ژانویه با قیمت 43 دلار معامله میشد.

نمودار 1 ماهه قیمت لایت کوین

البته این جهش 65 درصدی قیمت به یک دلیل خاص توجه تحلیلگران و تریدرها را به خود جلب کرده است. همانطور که یکی از شخصیت‌های معروف توئیتری به نام Loma نیز به آن اشاره کرده، لایت کوین، در ماه مارس سال گذشته نیز عملکرد مشابهی را داشت و پس از اینکه قیمت لایت کوین در طی 4 هفته دوبرابر شد، راه را برای بیتکوین نیز هموار کرد و باعث شد این ارز دیجیتال پیشرو بازار وارد یک بازار صعودی سه ماهه شود و بعد از 19 ماه قیمت آن به 13,800 دلار برسد.

بنابراین با تحلیل فعلی درمیابیم که تحلیلگران معتقدند همان روند و الگوی پیشین بازهم میتواند اتفاق افتد.

Michael Flaum، یکی از سرمایه گذاران حوزه ارزهای دیجیتال نیز روز جمعه در توئیتر خود نوشت:

 لایت کوین 5.8% افزایش قیمت داشته. دلیلش را نمیدانم اما این ترند رایج است و امکان رسیدن قیمت بیتکوین به 10,000 دلار وجود دارد.

آغاز مسیر قیمت 100 هزار دلاری

همانطور که سایت خبری کوین تلگراف گزارش کرده بود، بسیاری از منابع از صعودی شدن قیمت بیت کوین در سال جاری خبر داده اند.

بنابراین در حال حاضر که مقاومت 6,000 دلاری شکسته، بسیاری معتقدند که بازگشت قیمت بیت کوین به این سطح امکان پذیر نیست.

در گفتگوی بخش مارکت سایت کوین تلگراف در روز جمعه، دو تا از مشهورترین یوتیوبرهای معروف حوزه ارز دیجیتال گفته اند که سطح فعلی قیمت 9,400 دلاری بیتکوین باعث صعودی شدن بازار شده که راه را برای رسیدن قیمت این ارز دیجیتال پیشرو به 80,000 دلار هموار کرده است.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)