فروش بلیت مسابقه لیگ برتر بیسبال به قیمت 100 دوج کوین آغاز شد


طرفداران تیم Oakland Athletics از هم‌اکنون می‌توانند با پرداخت 100 دوج کوین، به تماشای مسابقه لیگ برتر بیسبال (Major League Baseball) بپردازند.

تیم اوکلند اثلتیکس (Oakland Athletics) که به نام Oakland A’s نیز شناخته می‌شود، فروش جفت بلیت جایگاه‌های پلازای داخل زمین را که جزء بهترین جایگاه‌های تماشای مسابقه بیسبال است، با قیمت 100 دوج کوین از 3 تا 6 می (13 تا 16 اردیبهشت) آغاز کرده است.

دو بلیت پلازا داخل زمین معمولا در کل 80 دلار قیمت دارد که با توجه به قیمت 0.43 دلاری فعلی رمز ارز DOGE،  طرفداران با تخفیف 46 درصدی قادر به خرید این بلیت‌ها خواهند بود. خرید بلیت مسابقه این تیم از طریق بیت‌پی (Bitpay) امکان‌پذیر است و بلیت مذکور نیز به صورت دیجیتالی و از طریق اپلیکیشن MLB Ballpark برای طرفداران صادر خواهد شد.

ورود تیم بیسبال Oakland Athletics به حوزه رمز ارزها

تیم اوکلند اثلتیکس که در فیلم مانی‌بال (Moneyball) محصول سال 2011 و با بازی برد پیت نیز معرفی شده است، اولین بار در ماه مارس و پس از آغاز فروش دسترسی فصلی کامل به 6 جایگاه ویژه به قیمت 1 بیت کوین، به حوزه رمز ارزها راه یافت.

پذیرش دوج کوین توسط این تیم بیسبال، گواهی بر هیاهوی رو به رشد پیرامون ارز دیجیتال DOGE است. به استناد داده‌های کوین‌گکو (CoinGecko)، ارزش بازار رمز ارز دوج هم‌اکنون بالای 57 میلیارد دلار است که 5 میلیارد دلار بالاتر از مارکت کپ 52 میلیارد دلاری استیبل کوین تتر قرار دارد.

شکوفایی دوج کوین و سبقت ارزش بازار آن از شرکت‌های برتر

علی‌رغم وجود هیچگونه ارزش ذاتی در Dogecoin، اما این ارز دیجیتال توانسته از نظر ارزش بازار از غول‌هایی همچون هوندا موتور 52.9 میلیارد دلاری، فورد موتور 46 میلیارد دلاری و توییتر 43 میلیارد دلاری پیشی بگیرد.

علاوه بر پذیرش دوج کوین در مسابقات بیسبال، پیشتر نیز شاهد فروش آیتم‌های اختصاصی تیم بسکتبال دالاس مارویکس (Dallas Mavericks) از طریق این ارز دیجیتال بودیم. پیش از شکوفایی رمز ارز DOGE، موسس آن بیلی مارکوس (Billy Markus)، تمام دوج‌های خود را در سال 2015 در ازای یک هوندا سیویک دست دوم فروخته بود.

بیشتر بخوانید: داستان بنیان گذار دوج کوین که در سال ۲۰۱۵ تمام DOGE هایش را فروخت

قیمت دوج کوین طی سی روز گذشته نزدیک به 663 درصد رشد داشته است. طی 24 ساعت گذشته نیز 11 میلیون دلار از این رمز ارز دست به دست شده و با صعود 8.7 درصدی، ارزش آن به نزدیک 43 سنت رسیده است.

منبع: Cointelegraph


برچسب ها: دوج کوین

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)