رشد 22 درصدی ارز دیجیتال متیک با اضافه شدن استیکینگ؛ آیا رشد دیگری در راه است؟


ارز دیجیتال متیک (Matic) روز گذشته و پس از اجرایی شدن استیکینگ توانست رشد 22 درصدی را ثبت کند. آیا شاهد رشد انفجاری دیگری در این ارز خواهیم بود؟

ارز دیجیتال متیک

ارز دیجیتال متیک در سال گذشته توانست رشد منحصربفردی را تجربه کند. اما سرمایه بسیاری از معامله‌گران در یک شب نصف شد و تیم این ارز با آزاد کردن 248 میلیون توکن، باعث افت 50 درصدی قیمت شد.

برخی از فعالان بازار ارزهای دیجیتال در فضای توئیتر مدعی بودند که 15 درصد از ذخایر تیم ‌‌‌‌‌متیک به منظور تامین سرمایه و فروش به بایننس ارسال شده است. برخی دیگر نیز با مشاهده این تراکنش بزرگ گمان کردند که پروژه ارز دیجیتال ‌‌‌‌‌متیک کلاه‌برداری است و بخاطر ترس افت شدید قیمت مانند آنچه که در ارز دیجیتال فوین رخ داد، اقدام به فروش دارایی خود کردند. اما تیم این ارز واکنش نشان داد و بیان کرد که فقط 3 درصد از ذخایر آزاد شده بود که آن هم به منظور استیکینگ و پرداخت به مشاوران به صرافی با‌یننس ارسال شده بود. پس از افت این افت 50 درصدی، قیمت در بازه‌ای زیر 230 ساتوشی ماند.

اما اکنون به نظر می‌رسد که اجرایی شدن استیکینگ روی شبکه آزمایشی متیک منجر به بازگشت مجدد قدرت به ارز دیجیتال این شبکه شده است. انتشار خبر مربوطه منجر به رشد 22 درصدی قیمت تا 240 ساتوشی شد. سطح 240 ساتوشی یک سطح مقاومتی محکم برای این ارز دیجیتال است. شکسته شدن این سطح می‌تواند منجر به رشد زیاد قیمت ارز دیجیتال متیک شود.

به نظر می‌رسد که ما اکنون در فصل آلت کوین ها قرار داریم و آلت کوین های زیادی در مدت اخیر رشد‌های زیادی را ثبت کرده اند که ارز دیجیتال متیک یکی از آن‌هاست. تحلیل اکثر معامله‌گران بازار این است که بازار تا اردیبهشت ماه سال آینده صعودی خواهد بود.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)