تحلیل تاثیر توکن اتریوم مایکروسافت روی قیمت ارز دیجیتال اتریوم


آیا توکن ارز دیجیتال اتریوم مایکروسافت باعث افزایش قیمت اتریوم خواهد شد؟

اخیرا شک و تریدیدهای بسیاری در رابطه با اتریوم بوجود آمده و دلیل عمده آن هم، عملکرد قیمت ناشی از بازار بسیار کند آن است. با این وجود، از نظر فناوری و تطبیق با آن هنوز پیشرفت هایی در حال شکل گیری است و این خبر جدید مربوط به مایکروسافت نیز ممکن است به تغییر دوباره قیمت کمک کند.

پلتفرم ساخت توکن اتریوم

در هفته جاری گزارش شده بود که غول نرم افزاری مایکروسافت، برای ساخت توکن های مبتنی بر اتریوم یک پلتفرم ایجاد کرده است. مجله فوربز، که به خاطر سهم نسبتا خوب خود در ایجاد ترس و عدم قطعیت و گزارش های نادرست مرتبط با ارزهای دیجیتال شناخته میشود، گزارش کرده که توکن های آزور (Azure) بلاکچین جهت پیش نمایش و آزمایش اجرایی شده اند.

این پلتفرم بنگاه های اقتصادی را هدف قرار داده و تعداد کمی از آنها در حال حاضر استخراج توکن های خود را آغاز کرده اند. در حال حاضر، کاربران به یک نسخه مجاز از بلاکچین اتریوم که از فناوری محاسبات ابری آزور این شرکت استفاده می کند، دسترسی خواهند داشت تا بتوانند در تراکنش ها به اجماع برسند.

با این وجود، در آینده توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا از توکن های بلاکچین آزور روی بلاکچین عمومی اتریوم استفاده کنند، که یک دستاورد بزرگ برای کاربران اتریوم خواهد بود.

معامله گری با نام Crypto Cactus خاطر نشان کرده كه این اتفاق برای اتریوم یک اتفاق مثبت خواهد بود چراکه این ارز دیجیتال در حال حاضر یک پلتفرم قرارداد هوشمند غالب در جهان است.

روز گذشته مایکروسافت سرویسی را روانه بازار کرد که توکن های ارزشمندی را برای کاربران فراهم میکند. این سرویس شامل اوراق، اسناد، ارزها، موجودی، مجوزها، امتیازهای وفاداری، قراردادهای هوشمند و موارد دیگر خواهد بود.

مجموعه فزاینده ای از الگوهای ساخت توکن اتریوم که با طرح ابتکاری توکن تکسونومی (TTI) تطابق دارند، در دسترس شرکت ها قرار خواهد گرفت. TTI یک ابتکار استاندارد و کنسرسیوم سازمانی است که تحت سرپرستی مارلی گری، سردبیر معماری پلتفرم توکن های بلاکچین آزور قرار دارد. این پلتفرم در مجوز دادن به پروتکل های رقیبی از جمله R3 ، IBM یا AWS گامی بی سابقه برداشته است. آقای گری می افزاید:

ما در حال ایجاد یک پلتفرم ابری هستیم، تا هر توکنی که در چارچوب TTI قرار دارد بتواند جایگاه خود را پیدا کند.

در حال حاضر اتریوم برای افرادی که میخواهند یک راه حل غیرمتمرکز در یک بلاکچین عمومی داشته باشند، بهترین انتخاب است. هر توکن دیگری که ضرب شود، متعلق به شرکت ایجاد کننده آن خواهد بود.

ترس، عدم قطعیت و شک و تردید موجود در اتریوم، اخیرا با نزدیک شدن شبکه آن به بزرگترین و مهمترین بروزرسانی نسخه خود، یعنی از اتریوم 1.0 به 2.0، افزایش یافته است، اما نکته اصلی این است که در حال حاضر هیچ چیز دیگری برای رقابت با آن وجود ندارد.

واکنش بازار اتریوم

قیمت اتریوم در هفته جاری به طور آهسته و پیوسته صعود کرده و چند ساعت پیش قیمت آن از 190 دلار بالاتر رفته است. این رشد قیمت، سود 5 درصدی و بالاترین سطح قیمت را برای این ارز دیجیتال بهمراه داشته است.

قیمت ارز دیجیتال اتریوم

با این وجود تحرکات زیادی در بازار اتریوم وجود ندارد و تا زمانی که این ارز دیجیتال مانع روانی 200 دلاری را نشکند، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. اخبار مربوط به مایکروسافت تأثیر خاصی روی قیمت های کوتاه مدت اتریوم نداشته، اما این امر یک اتفاق مثبت بزرگ برای این شبکه بوده است که در سال آینده اتفاقات بزرگتری را بهمراه خواهد داشت.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)