پیش بینی مایک نووگراتز درباره قیمت بیت کوین و ترامپ در سال 2020


با نزدیک شدن به انتهای سال 2019، مردم سعی می کنند اتفاقات سال آینده را پیش بینی کنند. مایک نووگراتز، یکی از اسطوره های وال استریت، از جمله کسانی است که انتظارت خود از سال 2020 را در توئیتر به اشتراک گذاشته که برخی از آنها نیز تا حدودی بسیار شوکه کننده هستند. وی پیش بینی های خود درباره قیمت بیت کوین ، انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و بازی های المپیک تابستانی 2020 را مطرح کرده است.

سوال بزرگ

با اینکه تمام جهان به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و المپیک تابستانی سال 2020 علاقه مند است، اما مسئله ای وجود دارد که بیشتر از همه، جامعه ارز دیجیتال را آزار می دهد و آن هم قیمت بیت کوین در سال آینده است.

طبق گفته آقای نووگراتز، قیمت بیت کوین می تواند سال آینده را با 12000 دلار به پایان برساند، که در واقع یک رشد 60 درصدی نسبت به قیمت فعلی آن محسوب میشود. در این صورت، این ارز دیجیتال پیشرو بازار می تواند بار دیگر از بازار بورس برتر ایالات متحده که توانست در سال 2019 یک جهش قیمتی بزرگ را برای خود به ثبت برساند، پیشی بگیرد.

البته پیش بینی آقای نووگراتز جایگاه بسیار پایین تری نسبت به پیش بینی جان مک آفی که گفته بود قیمت بیت کوین تا 31 دسامبر سال 2020 به 1 میلیون دلار میرسد، دارد.

فراتر از بیت کوین

در این میان، آقای نووگراتز همچنین انتظار دارد که دونالد ترامپ، انتخابات سال 2020 را به هر کسی که نامزد حزب دموکرات باشد با اختلاف بیش از 10 میلیون رای ببازد، که این پیش بینی تا کنون غیرمحبوب ترین نظر وی بوده است. بنیانگذار کاردانو، چارلز هاسکینسون، معتقد است كه رئیس جمهور فعلی آمریكا دوباره انتخاب خواهد شد.

توئیت مایکل نووگراتز

آقای نووگاتز که یکی از کشتی گیران سابق پرینستون است، معتقد است تیم کشتی آزاد آمریکا می تواند در المپیک سال آینده توکیو، سه مدال طلا کسب کند.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)