بیشتر تریدر ها انتظار بالاترین قیمت همه ادوار را برای بیت کوین در سال 2020 دارند


بالاترین قیمت بیت کوین : نظرسنجی که توسط کاراکن از کاربران شده‌بود نشان داد كه بیشتر تریدرها انتظار دارند كه بیت کوین  قبل از سال 2021 به بالاترین قیمت خود در همه‌ی زمان‌ها برسد.

در این نظرسنجی پاسخ 400 تریدر وی ای پی ارز دیجیتال در کاراکن تحلیل شده است: 41٪ از پاسخ دهندگان خود را “سرمایه گذار“، 40٪ خود را “معامله گر” و 15٪ خود را “بنگاه” معرفی کردند. 4% باقی مانده شامل پردازشگرهای پرداخت، صرافی های ارز دیحیتال و ماینرها هستند.

84٪ از پاسخ دهندگان سرمایه كمتر از 10 میلیون دلار را اداره می‌كنند، در حالی كه 11٪ آن‌ها بین 10 تا 50 میلیون دلار مدیریت می‌كنند. 6٪ باقیمانده بین تریدرهایی که  بیش از 50 تا 100 میلیون دلار را مدیریت می‌کنند و نیز تریدر‌هایی که بیش از 100 میلیون دلار را اداره می‌کنند، تقسیم می‌شود.

تریدرها انتظار دارند که قیمت بیت کوین در سال جاری رکوردهای بالایی را بزند

در این بررسی مشخص شده است که میانگین قیمت بیت کوین  برای سال 2020، 22.866 دلار است. با این حال، تریدرها انتظار ندارند که اتریوم با قیمت متوسط هدف 810 دلار، شاهد صعودهای جدید باشد.

احساسات کلی بازار اندکی صعودی است، به طوری که 44 درصد از شرکت کنندگان اظهار داشتند که بازارهای ارز دیجیتال در حالت صعودی قرار دارند، در حالی که 22 درصد معتقدند ما در یک روند نزولی هستیم و 34 درصد اظهار داشتند که آن‌ها مطمئن نیستند که بازار در چه مرحله‌ای قرار دارد.

در مورد تریدر‌ها اتفاق نظر کمی وجود داشت که چه چیزی باعث رشد سریع ارز دیجیتال در طی 12 ماه آینده خواهد شد و 19% از پاسخ دهندگان به گزینه ی “پذیرش” رای دادند که این پاسخ برتر بود. “هاوینگ بیت کوین” با 15٪ در رتبه دوم قرار گرفت و پس از آن “مناقشه” سیاسی با 11٪، “ترس از دست دادن” با 11٪ و “بحران” اقتصادی با 9٪ به ترتیب در رده‌های بعد قرار گرفتند.

پاسخ دهندگان در مورد تهدیدات عمده برای صنعت توافق بیشتری داشتند؛ 32٪ از شرکت کنندگان توافق کردند که “تنظیم” بزرگترین خطر برای ارز دیجیتال را تشکیل می دهد و “23٪” روی فریب، هک و کلاهبرداری اتفاق نظر داشتند.

تحلیل فاندامنتال در مقابل تجزیه و تحلیل تکنیکال

تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال به نظر می‌رسد که در بین تریدرها به طور مساوی مورد حمایت قرار می‌گیرند، 26٪ تحلیل تکنیکال را به عنوان عامل اصلی تأثیرگذاری در تصمیم گیری‌های معاملات خود توصیف کرند، 24٪ به دنبال تحلیل فاندامنتال و 23٪ بر احساسات کلی بازار تمرکز دارند.

وضعیت اقتصاد جهانی و بازارهای سنتی تحت تأثیر تصمیمات فقط نیمی از پاسخ دهندگان قرار گرفت و 55٪ نشان می‌دهد که جریان اصلی مالی بر تصمیمات آن‌ها درمورد ارز دیجیتال در شش ماه گذشته تاثیری ندارد.

نیمی از تریدرها انتظار دارند که فصل آلت کوین در سال 2020 باشد

بیش از نیمی از شرکت کنندگان با 54٪ پاسخ مثبت فصل آلت کوین را در سال 2020 پیش بینی می کنند.

این نظرسنجی همچنین از پاسخ دهندگان خواسته است تا پنج آلت کوین مورد علاقه خود را ذکر کنند که اتریوم، مونرو ، ریپل (XRP) ، لایت کوین و تزوس (XTZ) در صدر این لیست هستند.

تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان در حدود 44.4% اظهار داشتند از استیبل کوین استفاده نمی‌کنند. تتر با 33.6٪ محبوب ترین استیبل کوین بود، پس از آن سکه USD) USDC) با 8.7٪ و Dai) DAI) با 8.4٪ به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار داشتند.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)