مدیر عامل پی پال: موفقیت در عرصه رمز ارزها نیازمند همکاری با قانون گذاران است


مدیر عامل  شرکت پی پال – PayPal در کنفرانس آنلاین وب سامیت گفت که برای موفقیت در عرصه ارزهای دیجیتال همگی باید با قانون‌گذاران همکاری کنیم.

دن شولمن (Dan Schulman)، مدیر عامل شرکت پی پال (PayPal) معتقد است که برای موفقیت در عرصه ارزهای دیجیتال همگی باید دست در دست یکدیگر تلاش کرده و با قانون‌گذاران همکاری کنیم. آقای شولمن در روز چهارشنبه (12 آذرماه)، به کنفرانس آنلاین وب سامیت (Web Summit) پیوست تا درباره دوران کمبود نقدینگی صنعت مالی جهان با اندرو راس سورکین (Andrew Ross Sorkin)، میزبان برنامه اسکوئک باکس (Squawk Box) مباحثه کند.

مدیرعامل PayPal، به عنوان بخشی از این بحث، به موضوعات مربوط به قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال پرداخت و از فعالان صنعت خواست تا با مقامات مالی همکاری جدی‌تری داشته باشد تا منفعت بیشتری برای حوزه رمزنگاری فراهم شود. وی در این خصوص گفت: تنها یک راه برای دستیابی به این مسئله وجود دارد و آن هم همکاری کامل با قانون‌گذاران است.

موفقیت در عرصه ارزهای دیجیتال از دیدگاه مدیر عامل پی پال

آقای شولمن با بیان اینکه پیروی از مقررات برای ارائه خدمات در صنعت رمزنگاری امری اساسی است، در ادامه گفت:

بخشی از این قابلیت‌های اساسی، پذیرش نظارتی و قانون‌گذاری، درک کامل امنیت، مدیریت پوشش ریسک، تمام کنترل‌های مالی، جرایم مالی فین‌سن (FinCEN) و ضد پولشویی (AML) است. بدون رعایت آنها، شما واقعا راهی برای حضور در این عرصه نخواهید داشت …

مدیر عامل پی پال گفت که این شرکت “مقدار بسیار زیادی” را در انطباق با مقررات قانونی سرمایه‌گذاری کرده است. وی خاطرنشان کرد که پی پل اولین شرکتی است که مجوز بیت لایسنس (BitLicenseBitLicense) مشروط را از قانون‌گذاران نیویورک دریافت می‌کند. آقای شولمن در این باره اظهار کرد:

تنها راه موفقیت ما در این امر، همکاری کامل با قانون‌گذاران و تنظیم‌کنندگان است.

این مقام اجرایی گفت:

نظارت قوی قانون‌گذاران از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و من هیچی مشکلی با این موضوع ندارم.

آقای Schulman اظهار داشت که شرکت پی پال ارتباط خوبی با نهادهای نظارتی دارد، زیرا هدف اصلی آن جلوگیری از اقدامات غیرقانونی مانند پولشویی در حین تأمین و ارائه درجات سلامت مالی است. PayPal در ماه اکتبر (مهر ماه 99)، رسما اخبار مربوط به برنامه‌های این شرکت برای معرفی توانایی خرید، هولد کردن و فروش ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم (ETH)، بیت کوین (BCH)، بیت کوین کش (LTC) و، لایت کوین (LTC) را به‌طور مستقیم با کیف پول دیجیتال پی پل اعلام کرد. سپس این شرکت، سرویس رمزنگاری خود را در ایالات متحده راه‌اندازی کرد و به مشتریان اجازه داد که در هر هفته تا سقف 20،000 دلار تجارت کنند. شولمن قبلا ادعا کرده بود که خدمات رمزنگاری PayPal در نهایت کاربردپذیری ارزهای دیجیتال را افزایش می‌دهد.

منبع: Cointelegraph


برچسب ها: پی پال

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)