تحلیل قیمت استلار و قیمت آلت کوین ها


بررسی و تحلیل قیمت استلار و قیمت آلت کوین ها

قیمت استلار

قیمت استلار در چهار روز گذشته بالاتر از میانگین های متحرک معامله شده است، اما بازار صعودی نتوانسته اند از آن بهره ای ببرند. اگر طی چند روز آینده قیمت استلار به بالاتر از 0.066628 دلار نرسد، بازاذ خرسی سعی می کند آن را به زیر میانگین های متحرک بکشاند.

قیمت استلار

اگر قیمت استلار پایین تر از میانگین های متحرک باقی بماند، افتی به 0.057 دلار و پایین تر از آن به 0.051014 دلار امکان پذیر خواهد بود. روند نزولی با شکستی زیر 0.051014 دلار از سر گرفته خواهد شد. بنابراین، معامله گران می توانند با حد ضرر 0.051 دلاری از موقعیت های طولانی خود محافظت کنند.

اما اگر گاوها بتوانند قیمت استلار را به بالاتر از 0.066628 دلار سوق دهند، حرکت به خط نزولی و بالاتر از آن به 0.088708 دلار امکان پذیر است.

قیمت EOS

قیمت EOS از حمایت فوری در 2.8129 دلار خارج شده است. اگر بازار خرسی بتوانند قیمت را زیر این سطح نگه دارند، بازگشت به کمترین نرخ اخیر یعنی 2.4001 دلار محتمل است. میانگین متحرک نمایی 20 روزه بار دیگر شروع به کاهش کرده و RSI وارد منطقه منفی شده است که نشان می دهد که خرس ها دارای قدرت هستند. اگر خرس ها قیمت را به زیر 2.4001 دلار برسانند، بازگشت به کمترین قیمت سالانه یعنی 1.55 دلار امکان پذیر است.

قیمت آلت کوین

اگر منطقه حمایت بین 2.4001 دلار تا 2.8129 دلار پایدار بمانند، ممکن است قیمت EOS برای چند روز دیگر تثبیت شود. این روند با شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از 3.4 دلار مثبت خواهد شد. در حال حاضر، خرید پیشنهادی که در تحلیل قبلی ارائه کردیم را تکرار می کنیم.

 

قیمت بایننس کوین

بایننس کوین در 3 روز گذشته بین هر دو میانگین های متحرک گیر کرده است. این کاهش محدوده احتمالاً گسترش محدوده را به دنبال خواهد داشت. اگر این محدوده به سمت خط صعودی گسترش یابد و بازار صعودی قیمت را به بالای خط مقاومت کانال برسانند، این امر تغییر روند را نشان خواهد. بنابراین، معامله گران می توانند موقعیت های طولانی را که در تحلیل قبلی پیشنهاد کردیم، آغاز کنند.

با این حال، اگر این محدوده با شکست به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه، به سمت خط نزولی حرکت کند، بازار نزولی سعی می کنند قیمت بایننس کوین را به 14.255 دلار برسانند. در صورتی که این حمایت هم پایدار نماند، توقف بعدی خط حمیات کانال نزولی خواهد بود.

با این وجود، بدلیل اینکه میانگین های متحرک مسطح شده اند و RSI به بالای 50 رسیده ، که نشان میدهد فشار فروش کاهش یافته است، ما احتمال کمی میدهیم که این اتفاق بیفتد.

 

قیمت بیت کوین اس وی

بیت کوین اس وی در چهار روز گذشته نزدیک به مقاومت سربار 90.40 دلار معامله شده است. میانگین متحرک نمایی 20 روزه مسطح شده و RSI به تدریج به نزدیکی نقطه میانه صعود کرده است. این امر نشان می دهد که فشار فروش کاهش یافته است.

 

اگر بازار صعودی بتواند قیمت بیت کوین اس وی را به بالای 90.40 دلار سوق دهند، جهشی به 107 دلار امکان پذیر خواهد بود. پیش بینی می کنیم مقاومت سختی نزدیک به این سطح داشته باشیم چراکه میانگین متحرک ساده 50 روزه همچنان به صورت نزولی است و بازار صعودی از 11 ژوئیه نتوانسته اند جفت قیمت بیت کوین اس وی را به بالای آن برسانند. ما پیش از اینکه پیشنهادی دهیم ابتدا منتظر میمانیم تا یک فرصت خرید جدید شکل بگیرد. اگر قیمت به زیر منطقه حمایت 66.666 دلار تا 78.506 دلار برسد، روند نزولی از سر گرفته خواهد شد.

قیمت لئو

اونوس سد لئو، بار دیگر به جمع 10 ارز رمزپایه برتر بازار وورد پیدا کرده و به همین دلیل در این تحلیل گنجانده شده است. این ارز رمزپایه در 6 اکتبر به کمترین سطح سالانه خود سقوط کرده که این اتفاق یک نشانه منفی است.

 

در حال حاضر، جفت قیمت لئو در حال بازگشت به منطقه شکست 1.0075 دلار تا 1.0467 دلار است. اگر بازار صعودی بتوانند فراتر از این منطقه بروند، این امر نشان می دهد که آخرین شکست یک تله خرسی بوده است. اگر قیمت بالاتر از 1.0467 دلار پایدار بماند، حفظ یک موقعیت طولانی در آن را پیشنهاد میکنیم.

از طرف دیگر، اگر قیمت از این محدوده پایین تر رود، می تواند به 0.9410 دلار برسد. اگر این سطح نیز پایدار نماند، این جفت ارز روند نزولی را از سر خواهد گرفت.


برچسب ها: قیمت استلار

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)