تحلیل قیمت بیت کوین و قیمت ارزهای دیجیتال


تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین ، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین، EOS، بایننس کوین، بیت کوین اس وی، استلار و لئو.

 سیستم مالی سنتی با وجود حدود 17 تریلیون دلار اوراق قرضه جهانی با بازده منفی در یک مسیر فاجعه آمیز قرار گرفته است. ویلیام ایگن، مدیر کهنه کار بخش مدیریت دارایی جی پی مورگان، در مصاحبه ای با بلومبرگ میگوید:

تمام مفهوم بازده منفی و اینکه افرادی بخاطر مزایای قرض دادن پول، پولی پرداخت میکنند، بنظر من رفتار غیرعقلانی است.

کامرون وینکلووس  بنیانگذار صرافی ارز دیجیتال جمینی، معتقد است که میزان سرسام آور اوراق قرضه با بازده منفی یک دلیل قانع کننده است که چرا سرمایه گذاران باید به سمت بیت کوین گرایش پیدا کنند. استفورد میسی، مدیر کل وی ورک (WeWork) آفریقای جنوبی نیز معتقد است که بیت کوین بهترین هدیه فناوری به بشر است و تأکید میکند که آینده بشریت را تغییر خواهد داد.

با اینکه بسیاری بیت کوین را به عنوان یک تغییر دهنده بازی می دانند، اما هنوز تعدادی از اقتصاددانان سنتی متوجه پتانسیل آن نمی شوند. در پنل گفت و گوی اخیر، اقتصاددان نوریل روبینی، اظهار داشته كه توکن سازی دارایی ها گامی بزرگ به عقب است چراکه ما را به عصر حجر باز می گرداند. آقای روبینی دلایل مختلفی را بیان میکند که چرا معتقد است بیت کوین به جایی نمیرسد اما اعتراف میکند که شاید یک فروشگاه جزئی از ارزش باشد.

 هر طبقه دارایی جدید باید مرحله دشوار پذیرش را طی کند. در این بین مراحل ناامید کننده بسیاری وجود دارد، اما در بلند مدت، یک نوآوری خوب جایگاه مناسب خود را پیدا خواهد کرد. آیا معامله گران باید کاهش قیمت فعلی را به عنوان یک فرصت خرید تلقی کنند یا ممکن است ارزهای دیجیتال بیشتر از این سقوط کنند؟ بیایید نمودارها را تحلیل کنیم.

 

قیمت بیت کوین

آیا قیمت بیت کوین از حمایت در قیمت 7702.87 دلار بالاتر خواهد رفت یا آیا به زیر آن سقوط و احساس سرمایه گذاری را خدشه دار خواهد کرد؟ بیایید سناریوهای مثبت و منفی را که نمودارها تداعی میکنند بررسی کنیم.

قیمت بیت کوین

گاوها در سه نوبت قبلی از 7،702.87 دلار حمایت کرده اند. این امر نشان می دهد که وقتی قیمت به این سطح می رسد، خریداران هجوم میاورند. واگرایی صعودی در RSI نیز یکی دیگر از نشانه های مثبت است.

یک صعود شدید از 7702.87 دلار احتمال حرکت به بالای محدوده در قیمت 8،777.89 دلار را افزایش می‌دهد. اگر گاوها بتوانند از این مقاومت رد شوند، این نخستین نشانه ای است که نشان میدهد خریداران بازگشته اند. شکست و بسته شدن قیمت بالای خط نزولی مثلث متقارن، تغییر روند را تأیید می کند.

برخلاف این، هر دو میانگین های متحرک در حال کاهش هستند و RSI به منطقه اشباع فروش نزدیک میشود، این نشان می دهد که خرس ها دارای قدرت هستند. این چهارمین باری است که قیمت بیت کوین در طی کمتر از یک ماه به قیمت 7،702.87 دلار رسیده است. بازگشت مجدد از سطح حمایت آن را تضعیف می کند.

اگر 7702.87 دلار پایدا نماند، باعث تحریک حد ضرر معامله گران تهاجمی که در این قیمت خریدی انجام داده اند می شود. حمایت بعدی در قیمت 5333 دلار خواهد بود که همان 78.6٪ سطح اصلاح فیبوناچی از آخرین جهش است. ما پیشنهاد می کنیم که معامله گران تهاجمی با توقف در7،700 دلار از موقعیت های طولانی خود محافظت کنند. این جفت ارز احتمالاً طی چند روز آینده یک حرکت تعیین کننده جهت دار را در پیش خواهد گرفت.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)