تحلیل قیمت بیت کوین کش و قیمت لایت کوین


بررسی و تحلیل قیمت بیت کوین کش و قیمت لایت کوین در بازار ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین کش

قیمت بیت کوین کش همچنان به سمت حمایت بحرانی در 203.36 دلار حرکت می کند. هر دو میانگین های متحرک در حال کاهش هستند و RSI نزدیک به منطقه اشباع فروش است که نشان می دهد بازار خرس ها قدرت را در دست دارند. عدم موفقیت بازار گاوی در بازگشت به سمت خط گردن الگوی سر و شانه، عدم وجود عجله در بین خریداران را نشان می دهد.

قیمت بیت کوین کش

شکست زیر 203.36 دلار حرکت نزولی را از سر می گیرد و سطح بعدی که باید مراقب آن باشید 166.98 دلار است. در مقابل، اگر قیمت بیت کوین کش از 203.36 دلار فراتر رود، قیمت برای چند روز در محدوده خواهد ماند. شکست از 236.07 دلاری اولین نشانه ای مبنی بر این است که خریداران دوباره در حال فعالیت هستند. ما پیش از ارائه پیشنهادی برای انجام معامله، صبر میکنیم تا روند نزولی یک فرصت خرید جدید برای بیت کوین کش ایجاد کند.

 

قیمت لایت کوین

قیمت لایت کوین

بازار صعودی طی دو روز گذشته حمایت را در 50 دلار نگه داشته اند اما نتوانسته اند به طور قوی از آن فراتر روند. این امر نشان می دهد که خرید در سطوح بالاتر کاهش یافته است. اگر بازار گاوی نتواند طی چند روز آینده قیمت لایت کوین را به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه سوق دهند، بازار خرسی سعی می‌کند قیمت لایت کوین را به زیر 50 دلار بکشانند.

میانگین های متحرک نزولی و RSI زیر 50 نشان می دهد که بازار نزولی دارای قدرت هستند. در صورت شکست حمایت در50 دلار، روند نزولی از سر گرفته می‌شود و این کاهش میتواند تا 40 دلار افزایش یابد.

اگر قیمت لایت کوین از 50 دلار بالاتر رود، ممکن است برای چند روز دیگر در این محدوده بماند. ما پس از شکسته شدن و پایداری قیمت بالای میانگین متحرک ساده 50 روزه، حفظ یک موقعیت طولانی را توصیه میکنیم.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)