تحلیل قیمت بیت کوین کش و قیمت ترون در بازار ارزهای دیجیتال


بررسی و تحلیل قیمت بیت کوین کش و قیمت ترون و سایر ارزهای دیجیتال 

قیمت بیت کوین کش در تاریخ 20 اکتبر به شدت کاهش قیمت داشته است. این یک نشانه مثبت است زیرا تقاضای نزدیک به پایین محدوده سختی را نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند قیمت بالای EMA 20 روزه را حفظ کنند، می توانند در مقاومت بالای سربار با قیمت 241.85 دلار حرکت کنند.

قیمت بیت کوین کش

شکست 241.85 دلاری می تواند باعث بالا رفتن قیمت بیت کوین کش می‌شود. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر ببرند حرکت نمودار به سوی 360 دلار محتمل است.

در مقابل ، اگر قیمت بیت کوین کش در نمودار پایین بیاید، خرس ها سعی می کنند روند نزولی را از سر بگیرند. شکست زیر 203.36 دلار بسیار برای آن ها منفی خواهد بود. ما منتظر خواهیم ماند تا قیمت بالای 241.85 دلار حفظ شود و قبل از آنکه تجارت را در آن پیشنهاد کنیم.

تحلیل قیمت ترون

قیمت ترون

قیمت ترون در 5 روز گذشته نزدیک به میانگین های ثابت در حال حرکت است. این نشان می دهد که گاو ها و خرس ها هیچ شرط بزرگی را قبول نمی کنند. میانگین های متحرک مسطح و RSI نزدیک به 50 امتیاز برای ادغام بیشتر در کوتاه مدت خواهند بود.

گسترش دامنه ای به سمت صعودی می تواند قیمت ترون را در برابر مقاومت بالای سربار با قیمت 0.018660 دلار به همراه آورد. ما پیش بینی می کنیم که از این سطح توسط خرس ها دفاع خوبی داشته باشیم، اما اگر گاوها بتوانند از بخش بالای آن پیشرفت نمایند، روند صعودی جدیدی به احتمال زیاد اتفاق خواهد افتاد. بنابراین، ما پیشنهاداتمان را در تجزیه و تحلیل قبلی قیمت ترون نگه داشته ایم. در مقابل، اگر محدوده نمودار به سمت نزولی گسترش یابد، افت قیمت نموداری به سوی قیمت 0.011240 دلار امکان پذیر است.

تحلیل قیمت لایت کوین

قیمت لایت کوین

دامنه قیمت لایت کوین مانند قیمت بیت کوین کش همچنان تا قیمت بین 20 روزه EMA و 50 دلار ادامه دارد و در حال حاضر ثابت مانده است. این نشان می دهد که گاو و خرس در مورد حرکت جهت بعدی تصمیم نگرفته اند.

شکست 50 دلار علامتی نزولی خواهد بود زیرا می تواند قیمت را به 40 دلار بکشاند. میانگین حرکت در حال سقوط و  RSI در قلمرو منفی نشان می دهد که خرس ها دست بالایی دارند نسبت به گاوها دارند.

اولین نشانه تغییر روند، شکستن بالای خط نزولی نمودار در حال سقوط و  SMA 50 روزه خواهد بود. اگر این منطقه مقاومت در مقیاس کوچکی باشد، قیمت لایت کوین می تواند تا 80.2731 دلار حرکت کند. ما صبر می کنیم تا قیمت بسته شود تا (زمان UTC) بالاتر از SMA  پنجاه روزه قبل از پیشنهاد تجارت در آن انجام شود.

تحلیل قیمت EOS

گاوها EOS را در چند روز گذشته بالاتر از حمایت فوری با قیمت 2.8129 دلار نگه داشته اند. با این حال، عدم دستیابی به یک انعکاس قوی حمایتی می تواند علامتی منفی باشد. این نشان می دهد که گاوها حتی در این سطوح برای خرید عجله ندارند.

اگر خرس ها قیمت را به زیر 2.8129 دلار ببرند، افت قیمت پایین ترین نرخ 2.4001 دلار در کارت ها خواهد رسید. در صورت عدم موفقیت این سطح، روند نزولی از سر گرفته می شود. که در بخش بعدی روند نزولی بسیار پایین تر از 1.55 دلار است.

اگر قیمت EOS به شدت از سطح و مقیاس فعلی و مقیاسهای بالاتر از 3.37 دلار برگردد ، روند نزولی ما بی اعتبار خواهد شد. معامله گران می توانند مواضع طولانی را آغاز کند همانطور که در تحلیل قبلی پیشنهاد شده است.

تحلیل قیمت بایننس کوین

حرکت دامنه موجود در بایننس کوین مستحکم شده است، که شبیه به حرکتی مارپیچ مانند است. هر دو میانگین متحرک مسطح هستند و RSI نزدیک به نقطه میانی است که تعادل بین گاوها و خرس ها را نشان می دهد.

ما انتظار داریم قیمت ظرف چند روز آینده از این محدوده خارج شود. اگر قیمت بایننس کوین به سمتی نزولی برود، افت 16.5 دلار و پایین تر از آن به قیمت 14.2555 دلار می رسد.

برعکس آن، اگر شیب بعدی بالاتر از 16.50 دلار داشته باشد، گاو ها دوباره تلاش خواهند کرد تا قیمت را بالای سکان نزولی ببرند. اگر قیمت بایننس کوین شکسته و بسته شود (زمان UTC) بالاتر از کانال، یک افزایش قیمت به 23.5213 دلار و بالاتر از آن به 32.60 دلار ممکن است. از آنجا که این ارز علائم چرخش را نشان می دهد، توصیه خرید خود را که در تحلیل قبلی ارائه شده است، حفظ می کنیم.

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی

بیت کوین اس وی از محدوده ای که از آن در سپتامبر 24 امسال در آن گیر کرده بود شکسته است. این قیمت در حال حاضر بین منطقه 50 روزه SMA و 107 دلار به منطقه مقاومت بالای سربار رسیده است.

بیت کوین اس وی برخلاف قیمت بیت کوین کش از 11 ژوئیه از 50 روز SMA خارج نشده است، از این رو، یک استراحت نشانگر تغییر احتمالی روند خواهد بود. اگر قیمت بالاتر از 107 دلار باشد، می تواند به تدریج در میان مدت به 188.69 دلار برسد. از آنجا که نسبت ریسک به پاداش جذاب است ، ما پس از ادامه قیمت بالای 107 دلار، موقعیت طولانی را پیشنهاد خواهیم کرد.

نمودار EMA بیست روزه صاف شده است و RSI به قلمرو مثبتی رسیده است، که نشان می دهد  فروش آن کاهش یافته است. اگر قیمت از 107 دلار به پایین برگردد و زیر 78.506 دلار فرو رود، نمای صعودی بی اعتبار خواهد بود.

تحلیل قیمت استلار

دامنه قیمت استلار در دو روز گذشته بیشتر شده و به میانگین های در حال حرکت چسبیده است. هر دو میانگین متحرک مسطح شده اند و RSI نزدیک به نقطه میانه است. این نشان دهنده تعادل بین گاوها و خرس ها است.

اگر خرس ها قیمت را زیر 0.057 دلار را پایین ببرند، افت آن به 0.051014 دلار امکان پذیر است. شکست زیر این سطح بسیار منفی خواهد بود زیرا روند بازگشت روند نزولی را از سر می گیرد. بنابراین، معامله گران می توانند ضرر متوقف شده را در موقعیت های طولانی خود با 0.051 دلار حفظ کنند.

اما اگر قیمت از سطح فعلی بالا برود و بالاتر از 0.066628 دلار بالا رود، می تواند به خط نزولی برسد، که به عنوان یک مقاومت سخت عمل می کند. اگر حرکت نمودار بتواند قیمتی بالای خط نزولی را تحت فشار قرار دهد، صعود به قیمت 0.088708 دلار امکان پذیر است.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)