پیتر برنت، اسطوره معاملات ادعا میکند که قیمت بیت کوین مهمترین شاخص تکنیکال است و برای تحلیل به هیچ اندیکاتور دیگری نیاز نیست


پیتر برنت تریدر کهنه کار بازار گفته است که چرا برای ترید بیت کوین و ارزهای دیجیتال به خودتان زحمت مطالعه اندیکاتورهای مختلف را میدهید؟ این قیمت واقعی است که همیشه باید به آن توجه کنید.

پیتر برنت معامله گر کار کشته، در توییت جدیدی اظهار داشته که هنگام تعیین یک حرکت محوری، قیمت واقعی بیت کوین مهمتر از هر شاخص دیگری است. آقای برنت توضیح داده است که همه شاخص ها در واقع از قیمت حاصل می شوند و همین امر باعث می شود که آنها صرفا اختیاری باشند.

حقیقت آشکار ترید بیت کوین

در حقیقت یک معامله گر با تمرکز بر قیمت یک دارایی خاص، قادر خواهد بود تا کلیه مواردی که منجر به پرت شدن حواس وی می شوند را نادیده بگیرد. مشاهده این که قیمت در چه جهتی حرکت می کند مهم است، زیرا به عنوان یک سیگنال، می تواند قدرتمندتر از هر شاخص دیگری عمل کند.

به عنوان مثال، در هنگام ترید بیت کوین ، اگر قیمت پس از بالا رفتن و رسیدن به یک سطح معین، با یک مانع برخورد کند، به طور بالقوه می تواند روند غالب را تغییر دهد (مهم نیست دلیل وقوع آن چه بوده است).

آقای برنت با بیان این گفته، اظهار می دارد که مخالف استفاده از دیگر ابزار مشتقه نیست. او با اشاره به اینکه استفاده از بسیاری از شاخص ها ممکن است معامله گران تازه کار را سردرگم کند، مخالفت خود را با این موضوع نشان داد.

وی همچنین یک نمودار پیچیده قیمت بیت کوین با منحنی فیبوناچی که اخیرا پیش بینی کرده بود قیمت بیت کوین در نیمه دوم سال 2020 به 1800 دلار سقوط می کند را به سخره گرفت.

بیت کوین در سرنخ دادن سخاوتمند نیست

علیرغم اینکه در نظر گرفتن قیمت بیت کوین اهمیت زیادی دارد اما باید به این موضوع نیز اشاره داشت که هر روز خیره شدن به نمودار قیمت بیت کوین نمی تواند به معامله گران در مورد حرکت بعدی بازار، سیگنال بدهد.

آقای برانت توضیح داد که قیمت بیت کوین، هر روز به شما سیگنال نمی دهد و فقط  تازه کارها هستند که انتظار دارند هر حرکت و هر تغییری در قیمت، آن ها را از تغییرات آتی بازار بیت کوین مطلع سازد.

به گفته این معامله گر معروف، طی چند سال گذشته تنها “چند ده روز” وجود داشته که زنگ های بازار بیت کوین برای “کسانی که قادر به گوش دادن بودند”  به صدا درآمده است.

در ماه آوریل، آقای برانت توئیت کرد که 50% احتمال وجود دارد که بیت کوین بتواند به اوج قیمت خود برابر با  50،000 دلار برسد، اما این می تواند مثل یک هوا و هوس بچگانه، زودگذر باشد.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)