صرافی بایننس چیست؟ معرفی صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس


صرافی بایننس یکی از صرافی های محبوب ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی) است که تجارت بیش از 45 ارز مجازی از جمله بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، لایت کوین (LTC)  و بایننس کوین (BNB) را ارائه می دهد.

خلاصه مطالب

  • بایننس صرافی است که کاربران می توانند ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی) را مبادله کنند. بایننس بسیاری از رایج ترین ارزهای رمزنگاری شده را پشتیبانی می کنند.
  • بایننس یک کیف پول ارز دیجیتال را برای معاملات خود فراهم می کند ، جایی که آنها می توانند وجوه الکترونیکی خود را ذخیره کنند.
  • این صرافی همچنین دارای برنامه های حمایتی است که به معامله گران کمک می کند تا تصمیم هایی برای سرمایه گذاری بگیرند.

مفهوم صرافی بایننس

در درجه اول بخاطر تجارت ارزهای دیجیتال به رمزنگاری مشهور است، یعنی معامله بین دو جفت ارز دیجیتال صرافی بایننس به دلیل کم بودن هزینه تراکنش، نقدینگی بالا و تخفیف های اضافی در صورت پرداخت کاربران به ارز دیجیتال بایننس کوین، محبوبیت بی نظیری پیدا کرده است.

بایننس در توکیو ژاپن مستقر است. خدمات صرافی آن در سال 2017 راه اندازی شد. مدعی است که دارای استانداردهای بالای ایمنی و ایمنی با ساختار چند ردیف و چند خوشه ای است و توان پردازشی بالایی را با ظرفیت پردازش حدود 1.4 میلیون سفارش در ثانیه ارائه می دهد. این تجارت از بیش از 150 سکه از جمله انواع ارزهای دیجیتال محبوب مانند لایت کوین Litecoin و ارزهای خود صرافی بایننس، بایننس کوین پشتیبانی می کند و این لیست همچنان در حال رشد است.

توجه: نام “بایننس” بر اساس ترکیبی از کلمات دوتایی و مالی گرفته شده است.

مانند یک صرافی استاندارد، خدمات مربوط به تجارت، لیست کردن، افزایش سرمایه و لیست نکردن یا برداشت ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. علاقه مندان به ارزهای دیجیتال که مایل به راه اندازی ارز دیجیتالی خود هستند می توانند از بایننس برای افزایش ارز از طریق ارائه سکه های اولیه (ICO) استفاده کنند. بایننس توسط تعداد زیادی از معامله گران و تجار برای مبادله و سرمایه گذاری در انواع ارزهای دیجیتال استفاده می شود.

صرافی بایننس

برای شروع تجارت، کاربران باید شرایط لازم احراز هویت (KYC) را تکمیل کنند. پس از ایجاد حساب کاربری تجاری موفق، کاربران می توانند برای شروع معاملات، وجوه ارز دیجیتال (کریپتوکارنسی) را به آدرس کیف پول عمومی ارائه شده توسط بایننس واریز کنند.

بایننس در حال حاضر از سه نوع سفارش تجاری پشتیبانی می کند: حد مجاز(limit)، بازار (market) و توقف سفارشات محدود(stop limit orders). سفارشات حد مجاز فقط با قیمت مجاز تعیین شده توسط معامله گر نمایش داده می شود، سفارشات بازار بلافاصله با بهترین قیمت موجود در بازار نمایش داده می شوند، در حالی که توقف سفارشات محدود فقط هنگامی که قیمت به یک سطح مشخص می رسد، به سفارش های معتبر تبدیل می شوند.

هیچ هزینه ای برای سپرده های ارزهای دیجیتال در نظر گرفته نشده است ، هر چند برداشت ها با هزینه تراکنش انجام می شود که بسته به نوع ارز دیجیتال متغیر است.

مزایای صرافی بایننس : خدمات اضافی

علاوه بر سرویس های ویژه مبادله ای، بایننس ابزارهای دیگر سیستم عامل ها و خدمات دیگری را نیز برای پشتیبانی از اکوسیستم بلاکچین سراسری ارائه می دهد.

بایننس یک انکوباتور(مرکز رشد) فناوری بلاکچین به نام آزمایشگاه بایننس دارد که بر پرورش پروژه های مرحله قبل از ICO تمرکز دارد. این کمک می کند تا با فراهم کردن بودجه لازم برای توسعه ، منابع مشاوره ، و یک لپ تاپ برای هرگونه لیست بندی و جمع آوری کمک های مالی، به تیم های پروژه ارز دیجیتال شایسته کمک شود.

بایننس همچنین سایتی به نام LaunchPad را برای میزبانی پروژه های بلاکچین جدید و در حال ظهور ارائه می دهد. همچنین می توانید API ایجاد کنید، که مخفف اپلیکیشن واسط های برنامه نویسی  است.

این شرکت ارز دیجیتال احتصاصی خود به نام بایننس کویم (BNB) را از طریق ICO در ژوئیه سال 2017 راه اندازی کرد. بایننس کوین محبوبیت زیادی کسب کرده و از سپتامبر سال 2019 به طور فعال با یک کلاه بازار حدود 2.5 میلیارد دلار معامله می کند. قرار است تبدیل به ارز بومی صرافی بایننس شده است.

مقایسه ریسک با 100000 دلار نقدی واقعی

قبل از شروع ریسک برای پول خود، معاملات را در یک محیط مجازی امتحان کنید. استراتژی های معاملاتی را به گونه ای تمرین کنید که وقتی آماده ورود به بازار واقعی هستید، عمل مورد نیاز خود را انجام داده باشید. همین امروز شبیه ساز سهام خود را امتحان کنید.


برچسب ها:

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)