قدرت نمایی دیفای؛ رشد قیمت اتریوم همزمان با پشتیبانی یرن فایننس از ETH


یرن فایننس – Yearn Finance قابلیت استیک اتریوم و دریافت سود از طریق محصول yETH را به امکانات خود اضافه کرد. این اقدام منجر به رشد قیمت اتر – ETH شد.

یرن فایننس یکی از پلتفرم‌های حوزه دیفای – DeFi است که به کاربران خود اجازه می‌دهد تا با نگهداری دارایی در هر کدام از بخش‌های این پلتفرم، سود کسب کنند. پلتفرم Yearn Finance در واقع ییلد فارمینگ را بهینه می‌کند. به عبارتی، ییلد فارمرها دیگر برای کسب سود حداکثری نیاز به جابجایی مداوم دارایی‌های خود بین استخرها را نداشته و درعوض، یرن فایننس این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهد. حالا با اضافه شدن محصول yETH به پلتفرم یرن فایننس ، شاهد رشد فوق‌العاده ارز دیجیتال اتریوم هستیم.

بیشتر بخوانید: ییلد فارمینگ – Yield Farming در دیفای – DeFi چیست؟

به گزارش NewsBTC، روز دوشنبه و پس از انجام رای‌گیری در انجمن پلتفرم یرن فایننس ، محصول جدید yETH به این پلتفرم اضافه شد و کاربران قادر خواهند بود که با خرید اتریوم و استیک آن در این محصول، سود کسب کنند. پس از این ماجرا و از شب گذشته، شاهد رشد انفجاری قیمت رمزارز اتر – ETH هستیم، به طوری که اکنون هر واحد از این ارز دیجیتال با 9 درصد رشد طی 24 ساعت گذشته، روی 460 دلار معامله می‌شود. این اتفاق منجر به آن شد که بسیاری از افراد به قدرت حوزه دیفای پی ببرند. در تصویر پایین، چارت قیمت ارز مجازی Ethereum نسبت به دلار را مشاهده می‌کنید:

یرن فایننس اتریوم

تاثیر یرن فایننس و اتریوم 2 روی قیمت ETH

برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌آید که اضافه شدن yETH به پلتفرم Yearn Finance و از طرفی راه‌اندازی فاز صفر اتریوم 2، چه تاثیری روی قیمت رمزارز اتر – ETH خواهد گذاشت؟ به طور کلی، علت رشد و یا افت قیمت یک دارایی، عرضه و تقاضا است. فاز صفر Ethereim 2.0 با استیکینگ همراه خواهد بود و این اتفاق، منجر به افزایش تقاضا و در نتیجه رشد قیمت خواهد شد. از طرفی، اضافه شدن اتریوم به پلتفرم یرن فایننس عملکردی شبیه به استیکینگ دارد، با این تفاوت که سود کسب شده از این طریق، دارای ریسک بالاتری است.

بیشتر بخوانید: استیکینگ ارز دیجیتال چیست؟ آموزش Staking در صرافی بایننس

بنابراین رشد پلتفرم‌های حوزه دیفای و علی‌الخصوص اتفاق اخیر در مورد اضافه شدن اتریوم به پلتفرم یرن فایننس و از طرفی راه‌اندازی فاز صفر اتریوم 2 که احتمالا در اواخر سال 2020 و یا اوایل سال 2021 شاهد آن خواهیم بود، تاثیر زیادی روی قیمت ETH خواهد داشت، اتفاقی که البته شب گذشته نیز شاهد آن بودیم.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)